19
Mit gondoltok róla?
  • Memmphis
    #19
    Szerintem azokat is vinni fogja! Amugy a GTA2-nél fagy! :)
  • Pheel
    #18
    Jó. Majd érdekelne a véleményed úgy 1 év és 2 újabb videokártya után :)
  • Memmphis
    #17
    Most ez van benne, és jó. Visz mindent, és a játékok is jól mennek. Semmi szaggatás, semmi lefagyás. Úgyhogy ez nem egy szar alaplap!
  • Pheel
    #16
    Lehet. De az is lehet, hogy nem.
  • Memmphis
    #15
    Amugy az XA-s jó?
  • Memmphis
    #14
    De lhet hogy jó lessz nem??
  • dewdew
    #13
    Nekem 3 eve volt egy LX chipsetes Aristo alaplapom (eleg noname marka) egy ASUS V3000 videokartyaval. Amikor venni akartam bele egy Vanta videokartyat (az is valami hatalmas gyarto lehetett, mert a dobozara csak az volt irva, hogy Vanta 32 MB), akkor addig rendben ment a cucc, amig el nem inditottam egy 3D-s alkalmazast. A jatekokkal fagyott 1-2 perc utan. Kiprobaltuk egy ASUS V3400 TNT-vel, azzal jo volt. Mi kovetkezik ebbol: rossz a videokartya.
    CSAKHOGY! Egy alaplapcsere megoldotta a problemat. Egy BX-es alaplap siman megette a Vantat, es azota is jol mukodik.
    Tehat a szar alkatreszek nem szerettek egymast valamilyen okbol, pedig kulon-kulon mindketto "tokeletesen" mukodott.

    A nevesincs-en meg azt ertem, hogy nem neves gyarto termeke. Ezt egyebkent az arakon is lathatod. A normalis cuccok ara valamekkora, es az ugyanazt kinalo noname valtozatoke meg kicsit tobb, mint a rendes termek fele. Viszont ezektol nem is varhato el stabilitas, sebesseg, minoseg.
    Ilyen noname gyartok pl: Aristo, Tomato, Butterfly, Acorp, Procomp, stb.
  • Pheel
    #12
    Régen nagyon sok szívás volt az Acorp lapokkal és újabban sincs az élmezőnyben. A régi emlékek nagyon befolyásolják az embert.
  • Memmphis
    #11
    Amugy miért ne vinne valami alkatrész? Annyir nem szar az alaplap. MIÉRT TARTJÁTOK ANNAK??
  • Memmphis
    #10
    Ezt hogy érted hogy nevesincs?
  • Pheel
    #9
    Ez biztosan jó vicc, csak én nem értem...
  • Pheel
    #8
    Meg persze, ha cserélsz vmi alkatrészt, akkor előbb bele kell próbálni, hogy viszi-e.
  • dewdew
    #7
    Mielott megveszed, ki kell probalni. A nevesincs alaplapok legnagyobb baja a tuningolas hianyan es a stabilitas nelkulozese mellett, hogy osszeakadnak ezzel-azzal. Vidd el a boltba a geped, tetesd bele a kartyat, futtass par 3D alkalmazast, es ha jo, akkor vedd meg.
    De ha megveszed, akkor utana a 3dMark2001 eredmenyek forumba ne sirj, hogy mindenkinek 3000 neked meg csak 1500. Ez a noname atka. aztan lehet, hogy kifogod, es jo lesz benne minden.
  • Memmphis
    #6
    Ja, és GF2 jól megy ezen az alaplapon?
  • Memmphis
    #5
    Szóval azt mondjátok meg hogy nagyon szar?
  • Memmphis
    #3
    Miért???
  • Pheel
    #2
    Olyan Acorp. Ha ilyet látok egy árlistán, már fordulok is el. Ha a dobozát látom meg, akkor röhögök egy sort a design-on, bár ezt más márkáknál is megteszem. Ha a birtokomba kerül egy, igyekszem szabadulni tőle. Ennyi.
  • Memmphis
    #1
    Szerintetek miléyen ez az alaplap?