43
  • Mad Guy
    #43
    Télleg??? Vazmeg, én ha ut-é után q3-azni akarok előtte mindig újraindítani kell...
    windows me = suxx
    xp = 4ever
  • Mad Guy
    #41
    Amint szerválok valahonnan egy szutykos windowst, megjelenik egy újabb ami "hű de kííírály" meg "eddig még nem fagyott le", és amint hozzájutok megint kiadnak vmi újat... :/

    Teszt: akinek xp-je van, léci próbálja meg ezt: játszon egy 3d-s játékkal egy kicsit, utána lépjen ki és töltsön be egy másikat. Ha ezt 3-5-ször megismétli valaki kék képernyő nélkül, én azonnal lerohanok egy számtech üzletbe és veszek egy windows xp-t... :)
  • [IceTea]
    #36
    és most csak azért, hogy ne a microsoft legyen a világ ura ne használjak illegális xp-t ??? :DDD
  • Malakai
    #33
    Sokan szídják itt az xp-t, de nekem is stabilabb lett. Úgyhogy én nem fogok hozzájuk társulni.
    -Malakai /MoonDragon Ent./
  • Kis-Bob
    #32
    Ez a Bill egy nagy zsivány.Én nem minősítem az xp-t de tuti hogy Billy bácsi egyhavi fizetéséből az éhező Afrikának a felét jól lehetne lakatni.
  • Mad Guy
    #30
    Én például ha átméretezem a képernyőt 50% hogy lefagy. Most akkor:
    1. letöröljem a direct-xet?
    2. vegyek új képernyőt?
    Azért vannak furcsa dolgok...
    lehet hogy direkt hibás, hogy majd a következő verzió ezt meg azt tud...? :)

    Egyébkén megmondom mér lett stabilab a rendszered, mert te egy piszok mázlista vagy :)
  • I.C.ram
    #28
    nekem csak az a bizonyos : illegalis muveletet hajtott vegre ablak jon be amire egyetlen valasz van : bezaras :))) de az napi 40x :))
  • [IceTea]
    #23
    Ha most csak azért van géped, mert jáccol... akkor is venned kell... Az más kérdés, hogy az XP tényleg kemény hardware függö azaz kell neki a kakaó, de pl nekem nagyon bejött. Nagyon stabil, no fagyás... Most már majdnem 1 hónapja megy kikapcsolás, és újrainditás nélkül, és szerintem ez az eddigi win-ekre nem nagyon volt jellemzö ( na yo a nt/2000 server talán igen :D ). Egyébként akinek meg fagy, meg kékhalálozik annak meg csak annyit, hogy vegyen minöségi cuccot, ne pedig szart. Nem tudom elhinni, hogy ha minden alkatrész yo minöségü egy gépbe, akkor gáz legyen az XP-vel. Vagy ha nincs igazam, akkor nálam meg miért nem fagy ???????? Pedig napi 10/12 órát ülök a gép elött munka miatt, vagy ha nem akkor letöltök, renderelek, vagy grabbelek, vagy csak neteznek rajta, vagy csak game, vagy csak egyszerüen csak müködik fagyás nélkül.... hmm mi lehet nekem a baj, hogy nem fagy????.... hmmm
  • GulaSoft
    #16
    Ilyenkor hol vannak a terroristák, lehet hogy már ők is a bilikének dolgoznak?
  • Pheel
    #13
    Van. :(
  • versio
    #7
    nekem asus van és nekem is meghal
    windos suxxx
  • item
    #4
    Egy gondom van vele, hogy néha beugrik az a bizonyos kékablak !! Sajnos megmaradt !! IRQ hibát irogat! De csak ha netezek akkor fordul elő!
    Ha valaki tudja mitől van irjon ide ! ABIT ST6 Celeron 800 Ati Radeon 64 mb ddr vivo 256mb (2x128mb/133 mhz sdram) Yamaha Xwave6000 hangk.30GB ATA100 Quantum, 15GB ATA66 Quantum Yamaha CDRW 8/4/24 Creative DVD 5x .KÉRDÉS ! :miért akad win2000 és XP alatt ez: "intel(R)82801BA/BAM SMBus Controller - 2443"
    Elnézést a sok szövegért ! HA VALAKI TUDJA AKKOR IRJON ! (köszönöm)...
  • ubi
    #2
    nagyszerű! ó-nélkül
  • ubi
    #1
    nagyószerű! ezt se fogom használni!