14
Suspend Mode gond
  • ACE
    #14
    Ja van még egy Leadtek Winfast TV2000XP Global szerintem ez sem lehet gond...
  • ACE
    #13
    Üdv, nekem ugyanez a problémám a mai napon, kicsit már régiek a hozzászólások.
    Sza'l WinXP SP3 alatt, az Abit IC7 bios-ában a Suspend mode S3-ra van állítva. Amikor a Winydózzal Suspendelni akarom, akkor le is megy szépen, kikapcsol a gép, majd rögtön vissza is kapcsol, és ott van a bejelentkező képernyőnél. Sza'l működne ez, csak valami miatt Suspend-ből mindjárt vissza is jön. Minden Wake On funkció ki van kapcsolva, kivéve a Hot key-t, hogy Ctrl-ESC kombinációval be lehessen kapcsolni, de ez gondolom nem zavarhat... Lehetséges, hogy a gépben van egy olyan eszköz, ami nem támogatja ezt a funkciót? A videókareszon kívül vannak az alábbi cuccok, tud valaki valami megoldást erre?
  • schlosszer
    #11
    Nekem a következő problémám merült fel: a készenléti állapotból a gép az Create CRTC Open Defaul Fail hibaüzenettel nem tért vissza a win-hez.Kellet hozzá egy kis idő,mire rájöttem,hogy a videokártya driverrel volt a problem.Egyébként ASUSv3400TNT16M+TV-s kártyáról beszélek...
    Az ASUS honlapról letöltött V2.17-es driverrel voltak gondok,a V1.91-el nincs...
  • vrob98
    #8
    Banyek! Ubinak mondtam a kikapcsolas utani magatol ujraindulasra.
  • Pheel
    #6
    Nekem a hibernáció nem műxik a Live!-val, de ez pl 2000-ben ment, míg 98SE ill XP belehal.
  • vrob98
    #4
    Kapcsold ki Bios setupban a WakeOn funkciokat.
  • ubi
    #2
    nekem hasonlo problémám van! nekem elmegy suspendbe, de amint elment, egyből visszajön, pedig hozzá sem nyúltam, meg amikor shut down-olom lekapcsolt, de egyből visszakapcsol!!! mi lehet a probléma?? szerintem összerakás v. vmi más! Please help us!!!
  • calibra
    #1
    Szóval a Wint megkérem szépen, hogy ugyan már rakja a gépet készenléti állapotba (suspend mode), de aszongya, hogy nem lehet, mert valószínű, hogy egy progi fut... Task managerben mindent lelövök, akkor sem megy... Már volt ilyen régen is, egy másik win installnál. Valami nem ok! Volt nektek is ilyen? Mi a megoldás? Vírus tuti nincs! NAV nem talált, F-prot sem...