59
Fagyos NOLF
  • Willy
    #1
    Helló Fiúk. Aki játszik /vagy játszott ezzel a játékkal árulja el nekem, hogy náli is állandóan kifagy különböző helyeken?
  • Lazarus
    #2
    Nekem egy helyen fagyott ki a vége felé de ott mindig.. abba is hagytam:((
  • Willy
    #3
    Az idegesítő az, hogy nem mindíg ugyanott fagy ki, ami programhibára utalna, hanem mindíg máshol, mikor milyen kedve van. Hardwer gond sem lehet, különböző összeállítású gépeken ugyanúgy viselkedett.
  • ember
    #4
    nálam nem fagyott
  • Lazarus
    #5
    JAAA! várj csak! Kapcsold ki szépen a hangot! Az után nem fagy 1et se.. (Hangal nekem is folyton ráfagyott)
  • Willy
    #6
    Köszi! Kipróbálom.
  • TneX
    #7
    Nem tudom,hogy ide tartozik-e,vagy nem,de mind1:)))
    Arról lenne szó hogy elakadtam valami Man of Influence nevű pályán,ahol az történik,hogy belecsepegtetünk 1 kis "fosatót" a titkárnő kávéjába',lelép,és szabadon kommandózhatunk a helyszínen...Na itt hova a búbánatba' kell menni?Bejutottam valami olyan helyre ahol van valami titkos ajtó,de ha kinyitom akkor egyből +szólal a riasztó,pedig nem hiszem hogy lehet másfele menni...Pls aki tudja a +oldást írja már ide:)))
  • KOCsi
    #8
    Hali!
    Előtte ki kell kapcsolni a riasztót abban a szobában, ahol egy biztonsági őr van. Nem lesz könnyű, mert ahogy meglát téged, be akarja kapcsolni a riasztót. Azonnal fújd le azzal a vakító "parfümmel", majd gyorsan kapcsold ki a bizt. kamerákat a szoba másik oldalán lévő kapcsolóval. Rohanj ki, majd be a titkos ajtós szobába, és elvileg innen már megy a dolog...
  • TneX
    #9
    Hmm azt hittem a biztonságis szobába nem igazán érdemes belépni,mert eddig mindig kinyírtak...
    De megpróbálom,thx!
  • Lazarus
    #10
    Jajj bocs:) a hangot nem kell lekapcsolnod csak a zenét:)
  • Willy
    #11
    Kössz. Így már kevésbé fagy.
  • Cobra11
    #12
    Valaki mondjon már egy letöltési helyet, mert anno lemaradtam róla most meg már nem találom sehol. SZÓVAL VALAKI MONDJON MÁR EGY LETÖLTÉSI HELYET.
  • Cobra11
    #14
    Nem kell nekem ISO, hogy 2 CD-s legyen elég egy Rip. Lehetséges, hogy 2000 Ft-ért majd megiratom.
  • Viking
    #15
    Ketlem, hogy Cobra11 nem szedheti le sehonnan, ugyanis en maris talaltam cimet... E-mailben kuldom ha kell, vagy icq jobb lenne (bonyolult ugyanis)...
  • Cobra11
    #16
    Küld légyszíves: [email protected] . előre is nagy nagyon köszönöm. Remélem nem ratios FTP szerver.
  • Cobra11
    #18
    Menjél már a falra "árnyék". De tőlem mehetsz a kurva anyádba is.
  • Cobra11
    #19
    Ja és egyáltalán ki szólt hozzád?
  • IMYke2.0.0.0
    #20
    Hi!

    Látom, még mindig vannak bunkó emberek a Supergamezen (itt 1értelműen a flra kívánt Shadow-ra gondolok)!
    Én nem is értem, mit élveznek ebben az emberek? Legyen arcod ember, s úgy szólj be olyanoknak, mint a jó öreg Cobra11 (és ide szúrnám: szerintem egyáltalán nem fontos, hogy a hülyének tartott, német akció-blődségről vette-e a nevét vagy sem!!!) és a többiek...
    Shadow barátom, különben is, Te egy légbőlkapott sötétség vagy, azaz árnyék: nem is lehetsz más, csak gyenge másolata az olyan emberkéknek, akik itt és a többi fórumtopicban normális hangvitelben "szólal"nak meg...!

    Na, jól megmondtam, mi?

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • Cobra11
    #21
    Igazad van. Egyébként nem a Német akciósorozatból van a nevem, hanem amikor először neteztem Cobra álnevet használtam (11 éves voltam) és akkor mégvalaki használta a nevemet és az a kúrva chat nem engedett be. És akkor mondtam 11 éves vagyok legyen Cobra11.
  • IMYke2.0.0.0
    #22

    Így már érthető minden!

    Köszi!

    Én pedig azért vagyok IMYke2000, mert 2000-ben kezdtem el mindent, ami fontos lett számomra (PC, PC és PC )
    i2k pedig a rövidítés miatt lettem, mert a trefort-on, meg egyéb helyeken akkoriban zűrös volt a nevem használata :)...

    Bye!
    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • Cobra11
    #24
    Persze én meg tudod ki vagyok? A Mickey Mouse:)
  • Willy
    #25
    Ezt a topicot nem azért nyitottam, hogy mindenféle árnyék-nak legyen hol kötözködnie. Ez arra szolgáll, hogy e játékkal kapcsolatban segítsünk egymásnak amiben csak lehet. Shadow ha nem tudsz segíteni másoknak ne szólj bele. Ha kötözködni akarsz menj a gumiszobába. Amúgy is ott a hejed.
  • galocza
    #26
    aaaargh
  • Lazarus
    #27
    :D The kretén
    amúgy a rulez warezon fenn van..
    de ott már biztos xarok a linkek.. egy kicsit könyöröx nekik és felrakják szerintem
  • D3t0nat0r
    #28
    Willy: Volt már NOLF os topic, több száz hozzászólást megért, talán ha azt hoztad volna fel/nézted volna át... De mind1 :)
  • skorpio7
    #29
    Cobra11 !
    Ment egy mail neked !
  • Cobra11
    #30
    Ment rá válasz!
  • Cobra11
    #32
    OFF

    Gondolom törölte a moderátor úgy, mint ahogy minden sádó bejegyzést is.
  • skorpio7
    #33
    Cobra11 !
    Mail neked !
  • Cobra11
    #34
    Válasz rá.
  • Cobra11
    #35
    Megtaláltam a témánkat a Gumiszobában.
  • skorpio7
    #36
    Cobra11 !
    Most éledtem fel , így csak most mehetett egy mail neked .
  • Cobra11
    #37
    Kösz. Válaszoltam rá.
  • Cobra11
    #38
    Skorpio7: Ment mail neked.
  • skorpio7
    #39
    Cobra11 !
    Mail a postaládádba . :)
  • Cobra11
    #40
    Ok 5 perc és elolvasom.
  • Cobra11
    #41
    Válasz ment rá.
  • Cobra11
    #42
    Skorpio7: Ami multi cucc azt légyszíves ne tedd fel, mert én csak single-ban nyomom. D ha nagyon ki kell őket csomagolni és sok idő akkor nyugodtan teheted azokat is.
  • skorpio7
    #43
    Nem sok az egész , pár MB csak .
    Akkor mehet a megadott címre ?
  • Cobra11
    #44
    Igen mehet. Délután 4 órára felér?:-) Mert ma addig vagyok. Hány mega lesz amit töltesz? RIP vagy ISO a game?