48
Autos Gamék!Ezzel gamézzatok!
  • landmine
    #48
    vagy játék -mentés is érdekelne, ha vki tud, segítsen!
    köszi.
    [email protected]
  • landmine
    #47
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni... hogyan lehet a Rally Extreme-ben pályát, ill időjárást kiválasztani? Ugye nem kell végigmenni az egész rallyn, hogy lehessen gyakorlópályák között választani?
    köszi.
  • CSOCSO
    #46
    olvasd el amit irtam a trophyba
  • Toya
    #45
    Fogadd el, hogy másnak a Rally Trophy tetszik és nem pedig az Xtreme.
    Ez így természetes, hiszen izlések és pofonok különbözőek.

    Azért ha szétnézel a komolyabb csak autóverseny programokkal foglalkozó fórumokon, azok valahogy nem az Xtreme borulásainak dicséretétől, hanem a Rally Trophy realisztikusságától hangosak.

    Ez azért jelenthet valamit.
  • CSOCSO
    #43
    sokkal jopofibb de én inkább ugratgatok vele amugy meg inkább igy viselkedik az auto mint ugy! nézz már meg egy rohadt rallyt!! majd meglátod hogy pattog az az auto és milyen könnyen tud borulni! ugratgass vele és meglátos hogy igen szépen tud borulni!
  • Toya
    #42
    Azért vettem le az FF-et, mert nekem így jobb eredményeket tudtam elérni.
    Nem teljesen vettem le, inkább csak radikálisan csökkentettem az FF erőt
  • Anee
    #41
    jah ilyen Barátok közt szintü borulások vannak benne:-)
    Hát kurvaélethű
    Toya:minek vetted le az ffb-t?
    elég korrektül ráz bár talán kicsit tényleg túl erős:-)
  • Toya
    #40
    Nálam szinte teljesen le van véve az érzékenység, pontosabban a minimumtól három egységre van beállítva az érzékenység.

    A Force Feedback is erőssen vissza van véve, így számomra valamivel könnyebben kezelhető a program.
  • CSOCSO
    #39
    nah leültettem egy emebrt aki ért is hozzá és elmondta hogy a trophy közel sem ugy viselkedik mint egy első kerekes autó... power slideolsz majd az autó elmegy ellenkező irányba?? melyik autó csinálja ezt akár havon vagy akárhól?
  • CSOCSO
    #38
    nem egy nagy szám az xtreme de nagyon jol elszorakozom vele és nagyon tetszik hogy igenis élethűen könnyen tud borulni dolgoktol ahogy az életben is könnyen fel lehet borulni 1-2 nagyobb bukkanótól.. amugy neked pontosan hogy van beálítva?
  • Toya
    #37
    Erre mit lehet válaszolni.
    Playstation-on lehet, a képek alapján szép de akikkel beszéltem azt mondják nyomába sem érhet egy PC-s SZIMULÁTORNAK.

    Arcade.
  • Toya
    #36
    Szerintem nem a kormánnyal van a baj.
    Próbáld meg levenni az érzékenységet és úgy próbálkozz újra.
    Az alapbeállítást Én is kicsit túl érzékenynek találtam, de levettem az értéket és így már tökéletes az irányítás.

    Amúgy van kormányom (érdekes lenne ha nem lenne), egy Logitech Wingman FF.

    Hagyjuk az Extreme-et, mert aki benéz a másik fórumba ott azt olvashatja hogy nem vagy Te sem elájulva a programtól.

    A Rally Trophy-ból még csak egy pályás demót láttunk és ez alapján nem szabad véleményt nyilvánítani.
    Képzeld el majd ezt a szakaszt egy Volvo Amazon-nal, ami ugye sokkal brutálisabb járgány.
  • CSOCSO
    #34
    kiprobáltam még egyszer megprobálom demonstrálni a történteket.. mentem az uton jött egy kanyar bevettem és mikor ugy beáltam az autoval hogy akor most ellen kormányzok az auto magától befordul a picsbe.. azaz jön egy jobb kanyar beveszem és akor kéne ellen kormányoznom balra de ő elmegy a picsbe balra.. rohadt élethű mondhatom.. amugy az élethűségről annyit ha pl felborulsz az xtreme ben akor nem lassulsz le hanem a motor megy mint az állat sőt akár gyorsíthatsz is... mint az életben..persze hacsak le nem áll.. én a trophyban egyszer sem birtam felborulni!!
  • CSOCSO
    #33
    " Hát furcsák az etalonjaid az már egyszer biztos."
    ha an kormányod akkor probáld ki a TOCA-t!!a második részét!! a legbestebb!!
    amugy meg honnan gondolod hogy nincs jogsim
    ja és nekem meg degenerált modon rántja vissza a kocsit.. nem csuszik nem izél mizél hanem mintha visszarántaná a kormányt erre persze reflex szerűen én is ellen kormáynzok amit ő azonnal elránt igy kb 100 métert sem birok menni értelmesen... ez abnormális és nem élethű!!!
  • Toya
    #32
    Red Riot nem ezért hozta fel példának a téli vezetési gyakorlatot.
    Én is felakartam hozni, de úgy voltam vele ha véletlenül nincs jogosítványod, akkor úgy sem érted meg
    A példa csak arra volt hivatott, hogy Te is kitudd próbálni valóban így viselkednek a kocsik.

    Amit Te hóban tudsz megcsinálni, az egy rally versenyzővel murván simán megtörténik egy versenyen 100x.
    Tudod a sebességkülönbség miatt...

    Irányítás: Hát furcsák az etalonjaid az már egyszer biztos.
    Jó írányítást Én még csak a Grand Prix Legends-ben és a Screamer 4x4-ben láttam (érdekes ott is tolja a kocsi az orrát bizonyos esetekben) és most a Rally Trophy-ban.

    Egy autóverseny nem attól lesz jó, hogy élethűen törik vagy borul a kocsi, mert ezek csak részletkérdések - fontosan, de akkor is csak részletkérdések.
    Lényegesebb dolog a fizika, amiben szerintem most a Rally Trophy ott van a topon (a demo alapján).

    Még egy kérdés. Van neked egyáltalán jogosítványod ?
  • CSOCSO
    #30
    nem aszontam hogy az xtremenek tökéletes!! söt annak sem pl fék nálkül végigmegyek a pályán!! szal nem az igazi de az autó viselkedése egy fa és köztem való találkozás esetén sokkal élethűbb az xtreme!! a sok nagyokosnka meg annyit hoyg egy első kerekes autó nem igy huzza vissza az orát.. a gamezban mintha a gamez magától visszahuzná a kormányt a másik irányba!! nagyon szar! még kormánnyal is szar! irányitásban talán az nfs 5 a colin 1 és a toca volt a király.. mármint kormánnyal! Red Riot okoskám akor most élethű? szerinted télen igy viselkedik de mi nyárról beszélünk, akkor te tanulj meg vezetni!
    mindenesetre a nap egész szépen világít..
  • Anee
    #29
    Keljen utánnam is értelmező szótár?Kelljen
    Csocso:az hogy te egy szódás szimulátort istenitesz azzal még nincs semmi bajom.De azzal, hogy Te leszidsz egy élethű rallyt csak á lá nátúre az már elég surmó.Pl melegen ajánlott hogy KORMÁNNYAL játszál.Már ott kijön a különbség.
    Az , hogy a RC EXtrame fostalicska furnyié csónakszimulátor s te már az st nevet látnád előtte s engem szidsz az már gáááz.Meg az hogy a fél világ elismeri hogy a trophy lesz a trónkövetelő akkor le le g-hurkázod.Az hogy Tenéked qurvára nem szimpi a mini moris az meg senkit se érdekel de szerintem hacsak amiett nem játszol vele hölye-szándékosan- vagy.
    A belső nézetet bevall jól eltalálták de egy belső nézet nem = egy jó rallyval

    De már eddig is tudtuk hogy jobban komálod a picit arcade-osabb beütésü autóversenyeket......
    amúgy Toya kédései nállam is élnek
    De nekem 8 mivel játszol
  • Toya
    #27
    Hát nem tudom.
    Nekem nagyon bejött a Rally Trophy, mondjuk ez azért lehet mert Én már nagyon várom ezt a programot.

    Az irányítást Én nem nevezném gyengének, sokkal inkább illik rá a realisztikus kifejezés.

    Én amúgy sem értelek téged.
    Egy végleges programot hasonlítasz össze egy demóval ?
    Egy mai rally szimulátort egy régi autókkal foglalkozó rally szimulátorral ?

    Hmmm, ez minimum furcsa.
  • Laalee
    #26
    csocso mellé egy értelmezö szotar is kell
  • Alien!
    #25
    A látványosság negy egyenlő az élethűséggel....
  • CSOCSO
    #24
    én meg neki mentem a trophynak a fának és semi nem történt egy kicsit horpadt meg az eleje a szélváédő szinte 10% ban tört meg... és nem sok minden történt.. mig azu xtreme ben rendesen borultam vagy ha az auto szélével találtam el vagy borultam vagy pörgött az ató párat..sokkal látványosabb és élethűbb!! ülj le egy rally elé az euro sporton és majd meglátod!
  • CSOCSO
    #23
    igen élethűbb amugy mondje egy gamezt amiben nem igy van te suta!!! mert a trophy szarság is ugyan az!! amugy meg most azért jöttem fel hogy leszidjam a trophyt mert ennál szarabbul irányitható gamezt sem láttam még!! egy olyan autos gamezsincs mint ez! elkezdek kanyarodni akor potn ugy néz ki hogy be fogom venni de erre az autó visszaál egyenesbe a kanyar közepén igy bumm neki a fának.. szar az egész ugy ahogy van!! irányíthatóságilag.. amuigy meg akárhogy nyüstöltem a trophyban a kocsit nem akart semmi sem leszakadni mig az xtreme ben elhagysz midnen szarodat kiirja mindig mi ment tönkre a felfügesztés, a hűtő, a kerekek stb.... az xtreme volt az az első gamez amiben belső nézetben olyat láttam mint az igazi rallyban amikor felborulnak az autok! amikor csak ugy pörög a világ!! amugy meg nem sok kedvem mini morissal versenyezni... kiváncsi avgyok mikor jönnek kivalami motorszimulátorral és simpsonnal meg mz vel kéne versenyezni huhh csodálatos lenne!!
    irányíthatóságilag a trophy egy szar!!!
  • Alien!
    #22
    Persze a legélethűbb...150-el nekimentem a fának és mentem tovább,csak behorpadt a kocsim eleje....
  • CSOCSO
    #21
    rohadj meg :)))))))))
    azt irtam hogy az xtreme sokkal élethűbb és kész!
  • Viking
    #20
    Mar csak egy dolog erdekel: CSOCSO valasza erre!
  • versio
    #19
    90 %-os veszteséggel tömörit az tuti :))))))))))))))))))))))))
  • Viking
    #18
    Na igen... Ez meg nekem is nehez feladat, de megprobalom!
    Eloszor is helyesel, hogy a demo tenyleg eleg gaz, ahogy anee irta, aztan aszondja, hogy megvan neki a teljes verzio, majd ezt megcafolja, vagymi... Kovetkezo mondataban (a pontot oda kell kepzelni!) azt kivanja kifejezni (asszem) hogyha Anee szerint szar, akkor nem tudja, hogy milyen egy kocsi viselkedese 150km/h sebessegnel egy bucka utan, vagy inkabb ketto utan...
    Kb ez akart lenni, gratula -nak, aki ezt ket sorba ossze birta foglalni, igaz, kicsit szar tomoritessel, mert nehez volt kibogozni...
  • CSOCSO
    #16
    anee a demo tudom ilyen mert megvan a ful gamez nincs de kéne ha szerinted ratyi akor nemtudod hogy milyen egy auto viselkedése 150 nél egy bucka után ha nem kettőnél!
  • Anee
    #15
    demó vagy végleges az xtrame?
    mert a demó az elég gáz volt
  • CSOCSO
    #14
    nem értitek nem midnentől hanem rohadtul élethű!! borulsz mint az állat ha olyat teszel de mondjuk van 3 bukanó egymás után akkor rendesen végigugrálod stb... sokkal jobb mint a trophy... jah az xtremeben sokkal gyprsabban leszakadnak a cuccok!!!a trophyban sem sokkal jobb a törés mint az xtreme ben mindegy nem akarok egyiket sem szidni két külön világ szerezzétek be mindegyiket!!!!
  • Anee
    #13
    hú azért turhább az
    ez nem a barátok közt bazz hogy mindentől felborulsz:)))
  • CSOCSO
    #12
    kiproszáltam a trophyt azt hittem adnak hozzá értelmes autot is a kormányal baromi jo!
    az auto törés is baromi jo de az xtreme be sokkal jobbakat lehet borulni!!
  • CSOCSO
    #10
    rohadjatok meg:)))))
    elájulni tuti nem fogom a rallytrophy dönget lefelé cseresznyére a kormányt nagy nehezen össze raktam a sim az egész jo kormánnyal csak baszik középre húznki a kormányt ugyan ez volt a colin nál is ... az xtreme meg kormánnyal szar..nem lehet beílitani a demoban semmit milyen legyen és akormányt háromnegyedénél kezd kanyarodni igy rángtani kell mint az állat!!! nio nembaj 1 ora és gyüvök a trophyval
  • CSOCSO
    #9
    nem ez a z3... vagy mi és pc re.. a kedvenc sw-m amugy jo ha tudjátok nem szeretem az sw gamezokat:))) de a grafikája bizti leültet majd
  • Bill
    #7
    Csocso: Ha te a Rally Xtreme-től beájultál, akkor lécci kapaszkodj meg, mert a Rallytrophy fizikája/látványa után fel kell majd locsolni!
    Lécci szolj vkinek, hogy álljon ott melletted ha esetleg elájulnál legyen ki felpofoz!:-))
  • Viking
    #5
    En raneztem a cimre, es tudtam: ezt a topicot Csocso nyitotta!
  • Lazarus
    #4
    Ja:) dav mond valamit.. topic főcímnek normálisabb nevet is adhattál volna:)
    Autos Gamék!Ezzel gamézzatok!
  • CSOCSO
    #1
    Szijjasztok azé csináltam ezt a topicot mert már bizti van egy de énujjat akarok mert legyen uj!!! szoval nekem azóta FF kormányom van miota kiadták az ms ffw jét akoriban valami 60 ezer volt a kormány...
    szal azóta az autós gámék megszállotja vagyok sajna mostanában elfelejtettem a gámékat ( nincsenek jo autos gamezok) a colin 2 már psx en kimerült igy nem volt kedvem a régi szarokkal gamezni de uj nem volt a régi kedvencem a toca csak most kapott észbe hogy kéne egy uj toca. ami állat lesz tuti! a colin is jön egy 3 résszel ami remélem kircsi lesz az utcsó 2-3 napban viszont 3 uj ( mihez képest uj) autos gamez jutott a kezembe
    1)Motor city online
    2)Real car simluator: nissan edition
    3)Rally Championship Xtreme
    Az MCO-t gondolom nem kell senkinek bemutatnom irányithatóságilag nem tetszik az egész amug yjo ötlet ez a vegyünk kocsit stb de épp ma találtam ki azt hogy lehet milliomos valakiből és szerintem a külföldiek is rájöttek már kb pont 10 perc alatt szerzek annyi pénzt hogy 4 autom van ami fullos...
    no de mindegy..
    a real car egy furcsa gamez régi csunya kb viper racing grafika de jo irányithatósággal szoval aki szereti az autos gamezokat beszerzi full ba és keyboardal is jo
    a rally*-t most probáltam ki ami nagyon megfogott az a törés és fizikai modellezés...
    a lámpák nemcsak betörnek de el is hagyhatod öket a sárhányó hátso spoiler és szárny is elhagyható ahogy az első lámpák spoiler és motorházettő elöször lifeg majd elhagyod.. de ami nagyon tetszik ahogy mozog a kocsi talán nem élethű ahogy meghcsuszik talán nem élethű ha elmegy a kormányod meg a lengés cillapitók is meghalnak de ha van egy bukkano akkor ugy viselkedik ehogy kell ha neki mész egy fának nem fejre esel hanem szinte felkenődsz rá ha csak az orra széle megy neki akkor forgolodsz mint az atom és mégha gázt is nyomsz:) meg volt olyan hogy két kis zsikla között kell menni és meg felhajtottam a sziklára:))))) hát olyat ugrattam hoyg a kocsibol semi nem maradt volna de a tetótől kezdve minden behorpadt a szárny-t elhagytam a motorháztető meg kinyilt.. jah a vezető kintről rohadtul látszik mit csinál amugy a belső nézet nagyon szépen ki van dolgozva lehet bentről a kormény mögül vagy a konzol felül is nézni... szovl egy szó mint száz a rally xtreme kötelező!! életemben nem találkoztam ilyen fizikai modellezéssel nagyon tetszik mikor egymás után 3 dombocska van de pici és csak ugy végigpattogsz mire a 3.ra mmár keresztbe álsz és veted a szaltokat!! a baj az hogy mivel rohadt nagy táj-t engedélyeztek hogy kisodrodj egy idő után vissza tesz a pályára..igy sjana nem birtam kiélvezni alantas vágyaimat hogy szét zuzzam a kocsimat, bár az a szikla segített!!! szal mco annak akinek bejön ( péntektől fizetős szal a legtöbben elfogjákl felejteni) a simulator azoknak akinek van fölös ezresük a cd másoltatásra vagy idejük a netrőkl való letöltésre de jol elszorakoznak az xtreme pedig kötelező azt histem ma letöltöm a rally trophy-t:)ezek után pedig elmegyek játektesztelőnek!!én kimondamám mi a szar és mi a jo a gamezokban jah itt sem lehet kidönteni a kissebb fákat sem persze nem veszélyeztetnek anniyra mint a colinban!! csáo mindneki ha valaki tudna cimet az xtreme netán a sim hez adja meg vagy irjon valakii emailt ha megvan a full gamez!!