72
www.tar.hu/matekmennyorszag programok, könyvek, és más segédanyagok
  • TIBI
    #19
    matekmeny hol vannak a crc fájlok?
  • mateos
    #18
    te úr isten!!!na ide se jövök többé
  • Efreet
    #16
    egyetemi matektagozat? mert akkor lehet, hogy lenne gondom vele... bár nem biztos :)
  • ricky
    #15
    ok, ez is egy megoldás. De ha vannak olyanok akik oldanak meg?
  • ipszilon
    #12
    ja, amúgy én amennyit a matekhoz értek az az, hogy van egy Rubik-kockám és ki tudom rakni!!!
  • ipszilon
    #10
    tényleg!!! zseni vagy!!! :-)
  • Coine
    #9

    nem is rossz ötlet !!! :-D
  • Róka
    #8
    A matekházit ide föl lehet tenni?
    Mennyi idő alatt csináljátok meg?
  • TheZsenyka
    #7
  • TheZsenyka
    #6
    A megoldás egyszerű... amennyiben a versenyen valóban 21 fiú és 21 lány vett részt, valamint mindenki legfeljebb hat feladatot oldott meg miközben minden fiúhoz tartozott egy olyan lány aki ugyanaz(oka)t a feladato(ka)t oldotta meg és eközben minden lányhoz tartozott egy olyan fiú aki ugyanaz(oka)t a feladato(ka)t oldotta meg és a kérdés még mindíg az hogy van-e olyan feladat amelyet legalább 3 diú és 3 lány megoldott akkor szerintem kapd be a tököm...
  • Lacc
    #4
    Nekem van egy casio grafikus-tudományos számológépem, van benne egy butított basic, abba szoktam programokat írkálni. Általában éppen azt ami a dogához, meg ilyesmihez kell, de néha szöveges kalandjátékot is . Meg azé az se rossz hogy a programsorok helyett faszán be lehet írni a szabályokat, képleteket, stb.
  • ipszilon
    #3
    ezt ti most komolyan gondoltátok???
  • ricky
    #2
    Sziasztok

    Van egy jó kis feladatom:
    Egy matekversenyen 21 fiú és 21 lány vesz részt. Mindenki legfeljebb 6 feladatot old meg. Mindegyik fiúhoz tartozik egy olyan lány, aki ugyanaz(oka)t a feladato(ka)t oldotta meg. És mindegyik lányhoz tartozik egy olyan fiú, aki ugyanaz(oka)t a feladato(ka)t oldotta meg. Van-e olyan feladat, amelyet legalább 3 fiú és 3 lány megoldott?

    A válaszokat plíz ide írjátok.
    Köszi
  • matekmenny
    #1
    Sziasztok!

    Összedobtam egy weboldalt, ahová matekos progikat dobtam fel, írjatok a fórumba ha van nektek is valami szinvonalas programotok, leírások is jöhetnek, meg éretségi tételek

    De egyébként bármilyen sulival kapcsolatos dologról írhattok ide!!!

    www.tar.hu/matekmennyorszag