61
WIndows XP Install - FATAL ERROR
  • DaemoonHunter
    #61
    És honnan tölthetem le?:)
  • FLeK0
    #60
    rakj fel normális xp-t.
  • DaemoonHunter
    #59
    Hello!Felraktam a winfost(Extended Edition) aztán minden indításnál kék háttér és olyan szöveg hogy vírust kell ellenőriznem ScanDisk el meg ellenőrizzem a merevlemezt. Ami ugye nem lehet mert nincs op rendszer. PLS valaki leírná hogy hogyan is kell felrakni? PLS!!!
  • Sub
    #58
    és thanks a helpet!
  • Sub
    #57
    ja ez ugye tök üres gépre (Format után) van?
  • Sub
    #55
    ja és ez a CD haverom gépére hibátlanul felmegy és NÉRÓval van írva és DEWILSONOS!
  • Sub
    #54
    Nekem akkor áll le a telpítés amikor újraindítom és bejön az a kék ablak! Megnéz 1 csomó dolgot aztán írja a lelkem hogy "SETUP IS STARTING WINDOW$" És ezután megáll, semmi! Mi lehet a kínja? A CD-író kavarhat be?
  • [oLe] #53
    kosz bob! :)

    csak tenyleg kicsit ideges voltam hogy mibaja lehet mikor mar azt hittem mindent megprobaltam.
    masik iroval kopiztuk az xp-t es azzal mar jo volt.

    szal kiralyul megy :)
  • bob
    #52
    Na végre GRATULÁLOK oLe!!!!!!
  • [oLe] #51
    hi all!

    eloszoris szeretnek elnezest kerni mindenkitol amiert a multkor kisse gorombara vettem a figurat. sikerult felraknom az xp-t 1 masik cd-rommal es nagyon tetszik!

    szal elnezest mindenkitol!

    [oLe]
    - under windows xp -
  • Cobra11
    #49
    Teljesen egyetértek. Az XP-vel semmi gond nincs, nálam hibátlanul felment.
  • Borg
    #46
    Akkor szerintem válogasd meg az ismeröseidet:)
    Vagy maradj a 98nál, mindig kellenek emberek a fórumra, akik szidják a M$-ot, igaz oLe?

    (Szar a vas, akkor szar a linux is rajta..)
  • [oLe] #43
    bazzeg. ne nyavogja itt nekem ha asse tod micsinalok meg mikor vagyok neten. mikor eloszor lattam a linket megprobaltam leszedni de semmi.

    microsoft akkor is szar ha megengeded nekem hogy ezt mondjam ha nem.

    xp-t meg veszi meg a halal boltban majd biztos kiadnek ra annyi penzt. azt asse muxik akkor micsinalok? beviszem a boltba azt megvonnyak a vallukat hogy sajnaljuk biztos valami hardverhiba van.

    ezt a topicot meg en idnitottam de mar letettem rola hogy felrakjam az xp-t. ja es ha segitseget nyujtasz akkor ne kerjel szamon semmit!
    nem voltam neten bazzeg.

    xp-rol ennyit.
  • [oLe] #41
    persze hogy probaltam vinyorol is meg mindenhonnan. meg rw-re is kiirtam de semmi.

    microsoft tovabbra is suxx csak sajnos mindenki ra van szorulva. es ezt ki is hasznaljak. ha a linux az win95el 1idoben jelent volna meg egy egeszseges verseny alakult volna ki koztuk. es lehet hogy 1 szar oprendszersorozat helyett lenne 2 kivalo oprendszer! de nem?
  • bob
    #40
    Természetesen fel lehet rakni ezekre is,ha szépen felvagdosod egyenlő darabokra!
    Jól van na,ne legyél morcos csak megkérdeztem!
    Gondolom akkor már azt is kipróbáltad,hogy felmásoltad a vinyóra és onnan próbáltad telepiteni?
  • [oLe] #39
    hali bob.

    hat most epp nincs szabad vinyom:) viszont van 1 4gombos joystickom meg 2 ps2es meg 1 soros egerem 1 pcios modemmel egyutt :) azokra nem lehet felrakni?
  • bob
    #38
    Szia oLe !
    Nem tudsz szerezni valahonnan egy másik Winchestert és azon kipróbálni?
  • [oLe] #36
    hali emberek!

    feledtam az xpvel valo szenvedest. ha majd a microsoft azt akarja hogy hasznaljak is a szar op-rendszeret akkor csinajja is meg ugy hogy tudjak hasznalni....ehh miket beszelek: hasznalni... :) nem hasznalni hanem 1altalan telepiteni!

    szal microsoft meg mindig suxx!
  • BataBé
    #31
    Helo. Nekem is a control.man file-lal és a lenti hibaüzenettel voltak gondjaim, file-t lecseréltem, és win98 upgradejaként felkúszott. Most is az döcög fent...
  • bob
    #30
    Mi a helyzet hol tartassz?
    Olvastad hogy mit írt Cool007 ?
  • [oLe] #29
    ja vagyok cseten most.
  • bob
    #28
    Sziasztok!
    oLe itt vagy a közelben?
  • Cool007 #27
    bob: én vettetem ezt fel a a problémát a telepítő cd-vel volt a gond. Nekem ha jól emlékszem a controls.man nevű fájlt kereste. Elküldted nekem de már addigra letöltöttem máshonnan az xp-t. Próbáld meg oLe-nak ezt elküldeni, nekem sajnos nincs itthon az xp install.
    ENEMY:én az íroval(plexwrite 16/10/40)el sem jutottam eddig a hibáig.
  • [oLe] #25
    nah. kiganyeztam a gepet, marmint hogy minden periferiat kiszedtem csak a vga-t hagytam benne, de igyse ment fel. ugyanaz az asms hiba jott. valoszinu a cd-vel van gond...
  • [oLe] #24
    akko szeggyel le. vagy van ittis cset. most fentvagyok ottis. keress meg
  • bob
    #23
    Oké,de nekem nics ircem!!!!
  • [oLe] #22
    a whereisit lemezkatalogizalo...tod listaba rakja a cd-ket. ircen vagyok ha erdekel. now:)
  • bob
    #21
    Akartam irni neked magánba,de nem müködik a chello
    Te mi az a Whereist?
  • [oLe] #20
    boccs! elrontottam az emil cimet!!! a helyes cim [email protected]
  • [oLe] #19
    bob. a konyvtar merete pont ugyanakkora bájtra pontosan. szal nem tom mivan. ma probaltam upgrade telepitessel is de vegul az eredmeny ugyanaz lett. esetleg ha csinalnal Whereisit-ben 1 catalogot az xp lemezedrol es elnyomnad az [email protected] cimre nagyon megkoszonnem!
  • bob
    #18
    Konkrétan az I386/Asms/6000 -res kőnyvtárából hiányzott valami dll file.
  • bob
    #17
    Valahol valakinél már olvastam ilyen hibáról csak már nem tudom hogy hol,annak azért nem mászott fel az XP,mert az I386/ASMS könyvtárából hiányzott valami,nézd meg a tied mekkora méretü?
    Nálam ez a könyvtár 5.503.027 byte nagyságu.
  • [oLe] #14
    ez se lehet nalam hibaforras mert en a haver cd-jerol irtam amit nero 5.5.2.1el irt. es enis 5.5.2.1el irtam at. aki meg a havernak irta az is neroval irta. szal nemtom mi lehet a hiba
  • [oLe] #12
    nah mais szorakoztam az xpvel par oracskat de ennek aztan particionalhatom orrba szajba a vinyomat, kezdhetem akarhogy a telepitest az istennekse megy fel...viszont itt van a teljes hibauzenet remelem valaki megfejti mibaj:
    tehat:

    karakteres telepites befejeztevel az ujrainditas es a grafikus telepito megjelenese utan kozvetlen:

    FATAL ERROR
    An erro has been encountered that prevents Setup from continuing.

    One of the components that Windows needs to continue setup could not be installed.

    The parameter is incorrect.

    Press OK to wiev the Setup log file.

    ...

    System Setup Log - (C:\WINDOWS\setuperr.log

    Error:
    Installation Failed: F:\I386\asms.
    Error message: The parameter is incorrect.

    ***

    Fatal Error:
    One of the components that Windows needs to continue setup could not be installed.

    The parameter is incorrect.

    ***

    ezutan meg rebootojja a gepet...
    szal nemtom mivan.
    azert varom hogy valaki megfejtse.
    ja az F:\ a cd-rom.
  • beko
    #11
    A cd-t a Microsoft adta ki a beta teszteloknek. Tok hivatalos. Eredeti. Kozvetlenul a Microsoftrol lett letoltve 5 millio regisztracio ellenorzes utan. Mennie kell! Es nem csak compaq ra van!

    A memo kivetelt mar probaltam. Nemsoka a slotosat is ki fogom.
  • bob
    #10
    Azt még megpróbálhatnád hogy csak egy RAM modult hagysz benne,mert vasárnap én is így jártam a két 256Mb-os ramom közül az egyiknek valami baja történt és az istennek sem tudta befejezni a telepitést! Egy próbát megér!
  • FormatC
    #7
    Hali!

    Akkor cseréltesd ki a boltban ahol vetted, mert hibás a telepítő csomag. _A GYÁRI CD NEM CSINÁLJA_
  • beko
    #6
    Te csak baromsagokat szolsz hozza! Igenis a gyari cd is csinalja. Nekem a Ms altal kiadott/penzert,nem en fizettem/ van meg. Egy Compaq Presario-n jol felmegy. De az enyemen nem.
    Ugyhogy valami mas baja van. Ha tudsz valami konkretat akkor nyomogasd a billentyuzetet!
  • logic13
    #5
    A következő XP telepítési hibával kapcsolatban kérnék hozzászólásokat, észrevételeket.

    Adott a következő konfiguráció:
    Alaplap: ABit-KT7E (ATA100)
    Processzor: AMD Thunderbird 1000
    Memória: 512MB
    HDD: Quantum Fireball Plus AS 20 GB / 7200 rpm
    Videó: ASUS 7100 MX400 64MB
    Hangkártya: SB Live

    A hiba pedig a következő telepítéskor a másolgatás után mikor újraindul és betölti a vezérlőket egyszerűen kifagy. Vajon mi lehet a gond? ( már próbáltuk ata33-as kábellel is telepíteni, más rendszer gond nélkül felmegy, valamint ugyan ez az xp más gépeken probléma nélkül fut )

    A hozzászólásokat előre is köszönöm.
  • FormatC
    #4
    A gyári CD nem csinálja...
    :-)