49
Ki hasznalja?
  • kollektor
    #49
    start menü /súgó és támogatás ->Rendszerfájl-ellenőrző (sfc)
    a parancs formája:

    sfc /scannow - és bekéri az XP cd-t, feltölti a dllcache mappát
  • zotya10002
    #48
    Sziasztok!!!Olyan problémám lenne hogy volt egy két vírusom amit már kiírtottam de sajnos vele együtt törölnöm kellett filéket!Egy olan filét ami kellene a win-hez!Indításkor ki is írja hogy ...dll-t nem tudja betőlteni!Mit lehetne tenni??an olyan hogy az xp cd-t berakom és kijavítja a wint????
  • Razor18
    #47
    Sziasztok,

    nekem épp az a gondom, hogy az IE6 NEM őrzi meg a begépelt webhelyeket előzményként a címsor legördülő menüjében. Az Eszközök/Internet beállítások között előzmények 20 napig vannak beállítva tárolásra, és nem nyomom meg az Előzmények törlése gombot sem. Nemrég Defragoltam, ez okozhatja? De azóta is hiába gépelek be bármit, a következő belépéskor megint semmi nincs a legördülő menüben. Valaki?
  • percol
    #46
    kérem a jelen levök segitségét. Az internet expolernél jóbb, vagy annak újjabb verzióját hol találom. elöre is köszönöm.
  • Sil78
    #45
    Hmm, ha ezt mondjuk megkérdezted volna a Firefox topicban is, akkor mondtam volna, hogy természetesen van, a ReloadEvery nevű kiterjesztés, tabonként meg lehet adni, milyen időközönként frissítse a lapot. De az elég vacak számláló, amit ilyesmivel fel lehet turbózni...
  • sterilboy
    #44
  • ffxi
    #43
    Mire való a szinkronizálás? Köszi!
  • cozy
    #42
    Nem tud valaki olyan progit vagy plugint ie-hez/firefoxhoz, ami automatikusan képes frissíteni egy bizonyos oldalt? Ha úgy érthetőbb, akkor számláló felturbózásra kellene. Vagy ha valakinek más megoldása van, az is jöhet...thx.
  • ffxi
    #41
    "Segítséget kérek!" topicban #1031 #1038
  • TomBond
    #40
    Hahó!!
    Adott egy céges gép amit 6-an használnak! Win 98 IE6. Az a gond hogy valaki olyan oldalakat nézeget amit nem kéne. Van-e lehetőség arra hogy megnézzem hogy a gépen mikor milyen oldalakat néztek meg? A kollegák "értenek" a géphez ezért az előzményeket törlik ez a lehetőség kilőve!
    A másik kérdés: hogyan lehet a címsorba beragadt címet törölni amíg a főnök meg nem nézi és nem kapunk közösen egy valaki helyett. Minden címet ki tudunk törölni de ez az egy mindig ott marad.
    A segítségeket köszi!
  • fluga
    #39
    na felélesztem ezt a topikot.
    ez a szar buta explorer vmi oknál fogva (hőzöm sincs hogy miért,mert nem izélgettem a beállításokat) az utóbbi időben ha le akarok menteni egy képet, akkor nem tartja meg a file kiterjesztését, nevét, hanem untitled1.bmp -ként akarja menteni. kérdem én,miért?
  • Lantee
    #38
    Na figyi! Nálam is előjött a hiba, de egy TweakXP uninstall megoldotta a dolgot! Hátha nálad is valamelyik program kotorászott bele az internet beállitásokba!

    Üdv!
  • Lantee
    #37
    Próbálkozhatsz még az Internet beállitásokkal is, mert lehet, hogy nagyon magas a biztonsági szint! amúgy sajna passz...sok sikert
  • TomBond
    #36
    Minden frissítést felpakoltam mégis ugyanaz a jelenség!
    Az érdekes az hogy ugyanerre a gépre ugyanezel az XP-vel nem volt semmi ilyesmi, csak most újratelepítés után!
    Azért köszi!
  • Lantee
    #35
    Egy megoldás van ---> Windows Update --> És onnan szinte minden frissitést pakolj fel!!
  • TomBond
    #34
    Nállam olyan gond van mióta újratelepítettem az XP-t hogy majdnem minden oldalnál kiír egy hibaüzenetet és futtatni akarja a hibakeresőt!
    Van ez ellen valami megoldás?
  • Alexease
    #33
    Ja, 476 Kb.
  • Alexease
    #32
    Ablaknyitas/RPC stub problema megoldva!!!!
    Vegig olvastam a MS Support oldalait (egy tonna), es eleg boven foglalkoznak ezzel/ezekkel a problemakkal. Igen elterjedt:)) Es nem csak az IE-ben. MS Office, kulonfele installok stb. Megoldasnak ajaljak az mcrepair.exe-t. En kiprbaltam, es minden meggyogyult: muxenek az installok, uj ablak nyitas, megjelenites muxik, RPC stub hiba megszunt (pl. keresesnel - ctrl-F).
    Felraktam a SuperGamez FTP-re: ftp://supergamez.hu/upload/msie_repair/mcrepair.exe

    ***MINDENKI SAJAT FELELOSEGERE TEGYE FEL!!!!***
    Nalam mukodott, de ez nem jelet semmit. Esetleges fikazasokat, Bill bacsinak cimezzetek.


  • Alexease
    #31
    Az uj ablak nyitas nalam is jatszik:(( Vagyis nem muxik.
    Es a legujjabb: Keresesnel (ctrl-F) RPC stub hiba ablak!!!!
    Mar volt uninstall, 5.5, aztan vissza, torles, uninstall, vissza, 3 fajta 6-os stb. Irthatatlan a g*ci!! (Ablaknyitasnal marad az Stop --> Refresh (ESC/F5) A programozas csucsa.)
  • lck
    #29
    Ja, ezeket ME és 98 alatt próbáltam
  • lck
    #28
    Ne a régebbit akard ráfejelni a 6-osra, hanem távolítsd el a Programok hozzáadása MS IE6 Telepítés/Eltávolítás-sal! Ott megkérdezi hogy egy korábbit akarsz e visszaállítani és meg is teszi.Ha hiányzik valamilyen backup -file akkor a Windows alól futtasd le újra Windows telepítőt, utána a régi dolgok helyreállnak.

    Én rátettem a 6-ot aztán azonnal visszaállítottam az 5.5-öt. Így egy csomó rendszerfájlt frissített és frissítve is hagyott. Most 5.5-öt használok "frissítve" - egyenlőre jó.
  • [oLe] #23
    probald meg a shift+bal klikket a link felett. akkor elvileg uj ablakban nyilik meg.
  • mainruler
    #19
    Épp ezért fancsalodtam el, mikor megláttam az angol nyelvű telepítőt.
  • Tomcat
    #18
    Na FW logó kiírtva...
    Pontos helye: Pf\Ie\Signup
    A fejlécből a provided by FreeWeb.hu hogyan tüntethető el vajon???

    Mondjuk szerintem is teljesen mind1, hogy magyar vagy angol a böngésző. Pontosabban, ha magyar a windows, akkor az IE6 ügyesen szétb*sz mindent: jobb klikkes menüben lecseréli az "Új" az "Új parancsikon", "Új könvytár" szöveget, meg ilyesmi. Engem különösebben nem zavar, csak olyan furcsán néz ki :)
  • CSOCSO
    #17
    cseresznyére lehet uninstalálnmi remélem a hibás fileokat nem hagyta fent!!
  • CSOCSO
    #16
    nálam állandóan
  • MuERTe
    #15
    Itt végre meg lehet tiltani, hogy minden szar oldal kérdés nélkül kezdőoldalnak állítsa be magát?
  • [oLe] #14
    jovan csesszetek meg eltevesztettem. akkor angol. de nekem olyan az angol mint a magyar szal nekem jo ezis.

    a kocsog fw logot a sarokbol meg ugy lehet eltuntetni hogy megkereset a program files\internet exporer\-ben valamelyik konyvtarban van par bmp file. azokat ha letorlod megin a kis foldgomb fog forogni.

    ja es nalam egyaltalan nem fagy.
  • Tomcat
    #13
    Ja CSOCSO nálad nemtom mi lehet, mert nálam nagyon-nagyon-nagyon ritkán akad ki.
  • Tomcat
    #12
    Hát igen 70MB 56k val... Ehh :S

    Amúgy szvsz sokban nem különbözik a 5,5 től. Egyetlen hasznos tulajdonsága, hogy amint letölt egy képet, összerántja akkorára, hogy az egész látható legyen. Ha meg akarod, akkor visszanagyítja eredeti méretre. Semmi más hasznos újítás nincs benne...

    Amúgy meg Freeweb hogy jön ahhoz, hogy FW logó látszik, mikor nem tölt az IE, valamint ... provided by FreeWeb.hu Microsuxx ezt megengedte, vagy mi???
  • mainruler
    #11
    Imádok potyára 70 megákat töltögetni egy szar 56K-s modemmel ám...
    Köszi!!
  • CSOCSO
    #10
    MÁR MEGINT BAZZEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 percenként egyszer!
  • CSOCSO
    #9
    amióta irtam 2 oldal miatt ( sg és ign.com)miatt 3 szor fagyott le az explorer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! egy rakás szar!!
  • CSOCSO
    #8
    hehe magyar hogy hol magyar azt nemtudom!!!
    köcsög FW betű van logonak az explorernek amugy nem magyar sehol
    és 10 percenként lefagy az explorer!!!!!!mert ennél annl az oldalán megfagy!
  • mainruler
    #7
    Ez neked Magyar????
    Akkor nem tudom, milyen lehet az angol verzió!!
    Do you speak Hungarian, oLe??
  • [oLe] #6
    ftp://m0.freeweb.hu/ie6/ie6full.zip

    de donlodmenedzserrel toltsd mer 60 mega.
    sok sikert hozza.
  • FrezeR
    #5
    és honnan szedted le a magyar nyelvüt?
  • [oLe] #4
    nekem mar 1 honapja magyar van.
  • lck
    #3
    Mikor lesz Magyar?
  • Imremagdi
    #1
    Milyenek a tapasztalataitok?
    Honnan lehet hozza letolteni a java kiegeszitest,mert igy egy csomo oldalt nem lehet megnezni