30
Ahová lépek szörny terem!!!
  • CSOCSO
    #1
    Tom mász fel valamire!!Az nem jo még magasabbra!!
    ...
    MAGASBRA!!!
    Tom,Vigyázz!!
    Gondolom elékeztek eme szavakra!
    Az első rész szerintem fergeteges volt a második sem rosz és IME itt a 3 rész!! DVD-n és VHS en oktober 2. ota kaphato persz enem nálunk:)

    remelem jo film lesz!!:) na csummi



    www.tremors3movie.com
  • CSOCSO
    #2
  • Coine
    #3
    sztem meg elég gyengus volt már az 1. rész is :-/
  • Waterhorse
    #4
    Hát..sose értettünk egyet.
  • Lazarus
    #5
    Egyetlen film ami az Alien és a Predátor sorozat mellett teccett.. NAGYON COOL!
  • Coine
    #6
    Nagyon helyes
  • D3t0nat0r
    #7
    Az első rést kib. rég láátam, nagyon über, de nem is tudtam hogy van 2. rész!
  • Lazarus
    #8
    Énse:)
  • KeKKSZike
    #9
    Mi ez a film? Mert én még az első részét se láttam! :)
  • Ron Ragm
    #10
    akkora baromság ez a film mint a piton:egy jó sémea 100000 sz*r változata,fél csipet újdonsággal
  • ricky
    #11
    Én csak az első részt láttam, de nekem az nagyon tetszett
  • CSOCSO
    #12
    az első rész rohadt jo volt vannak nagyon nagy dögök akik a föld alatt mászkálnak...és érzik a lépteidet halják a hangodat..és a semmi közepén egy kis várost támad meg 5 db ilyen dög.. mire rájönnek hogy fel kel menni a háztatőre hogy hlják a hangukat hogy a léptüket érzik addigra a fél bagázs kipusztul nagyon jo volt az első rész rohadt jo volt megcsinálva ahhoz képest hogy mikori a film a második rész pedig igen furcsa dolgot rejtegetett volt benne meglepi rendesen a dögök megint jötek és az egyik éccaka az egyik csávesz arra lesz figyelmes hogy éjszaka furcsa visitó hangokat hal ( szörny hangja) majd megtalálják reggel vagy mikor.. a szörnmy ki volt belezve de rendesen... ugyanis valami kicsi szörnyek születtek akik a meleget érzik ugy látják az enemyt:) két lábon járnak inteligensebbek... jo volt a második rész is de az első igenis jo film volt!!remélem a harmadik is az lesz!!!
  • Lacc
    #13
    Jah, én is láttam a mind a kettőt. Az nagyon cool volt mikor megtámadták a zsebrambó teherautóját, és kinyírta az összeset! :DDD Aztán még ott alakított hogy belemászott a dömper elejébe és elkezdte reszelni a körmét :D
  • D3t0nat0r
    #14
    Ron Ragm al nem érek egyet, az 1. résznek köze sincs az ilyen Piton foslikokhoz. Láttam mindkettőt. Össze sem lehet hasonlítani a 2 filmet, akkora különbség van köztük!
  • units
    #15
    A negyedik részhez kellene felirat. Valaki! Pls!
  • PResident Evil
    #16
    LOL.. nekemis kell :D sztem tipikus esti családi film :)))
  • Yetike
    #17
    Nem is tudtam hogy van második rész... Az első tényleg kurvajó volt!
  • PResident Evil
    #18
    4. is :)
  • Yetike
    #19
    Igen ? És ezekhez hol lehet hozzájutni ? Mert a tévében nem adják, annyi szent.
  • PResident Evil
    #20
    tudom de én erre a kérdésre várom a választ !
  • Punker
    #21
    1-2-3 volt a Tv-ben 4.-ről még nem hallottam....
  • HuAn82
    #22
    Van 4! A haver gépéről lehet, hogy lerántom bár szerintem akkor is az első rész a legjobb!
  • units
    #23
    http://www.tremors3movie.com/

    Megnéztem felirat nélkül. Inkább illett volna első résznek, mint negyediknek. Azért nézhető.
  • Gladiator
    #24
    ez vígjáték?
  • I.C.ram
    #25
    ja
  • units
    #26
    Már van felirat a 4-hez csak sajnos Spanyol :(
  • zaki
    #27
    ezt meg mivel isszák? :)
  • selwik
    #28
    Te jó ég, ezt még egy balatoni kertmoziban láttam gyerekkoromban. Hogy fostam rajta bazeg. Amikor fölemel a csávó egy kalapot a földről és alatta van egy másik csókának a kiálló feje. Gecc... Hetekig paráim voltak utána ha olyan helyen mászkáltam ahol nem volt aszfalt a lábam alatt.

    Para volt felsőfokon, a kevés jó horrorfilmek egyike. Tök reális az alapszituja, az ilyen frankón meg tudja mozgatni az ember agyát.

    (rá is keresek dc-n :DD)
  • CSOCSO
    #29
    az elso resz kurvara bejott anno.. a masodik mar kicsit lol volt. a harmadikat nem birtam vegiglesni... negyedik??? pffff
  • units
    #30
    Aki esetleg még nem tudná, már van felirat a 4-hez: Itt