22959
qig8olshk39evjjs7p1.jpg
  • Match
    #363
    A számlán rajta van, de avgy 4 éve vagyok előfizető....és azóta ki tudja hol van a számla.
    asszem amin a havidíjat kérik, azon nincs rajta, de megnézem.
    Nálam se cserélték még le a modenmet, de sokmindenkitől hallottam hoyg az új modemmel leáll este a net és csak éjjel jön vissza, ha meg mégis van akkor szakadozik kb 1-.2 percenként.
  • Cat #362
    ugyemlékszem az rajta van a számlán
  • Cat #361
    budapestet egyszerre fogják megnövelni, nem kerületenként, hogy ne legyen lázadás
    "neki már van, nekem mééénincs?"

    terayonrol átállnak DOCSIS rendszerre
  • FtranX
    #360
    csak akkor, ha már lecserélték az összes modemet a körzetedben. én is erre várok.
  • Match
    #359
    továábbá: ügyfélszámot honnan a francból tudom megszerezni?
  • Match
    #358
    Most lesz tényleg május 1-től sávszélesítés?
  • viccesimike
    #357
    És úgy megy hogy az eredetin xp a másikon linux van?
  • Laalee
    #356
    nem kell hozzá más. ennél egyszerübben konfigolható programot nem láttam még, és jól működik.
  • JaFFa
    #355
    WinXP vagy win2000, kettő hálókártya a gépbe, egyiken regisztrált chello vonal, egy firewall, internetmegosztás bepipálása és kész!
  • viccesimike
    #354
    ez kérdés volt.
  • viccesimike
    #353
    És router nem kell hozzá már mint nem szoftver hanem gép.
  • Laalee
    #352
    +1 hálókártya és mondjuk ez a router program http://www.kerio.com/wrl_home.html
  • The Garrett
    #351
    egy 3. gép :P
  • viccesimike
    #350
    Nem tuggya valaki hogy mi kell ahhoz hogy az egy cselló előfizetést két gépen tuggyam használni.
  • Balo
    #348
    ahol van kábelnet, ott ezt javaslom. Állítólag volt már ezen 2 Mbit sebesség is nem hivatalosan...
  • FtranX
    #347
    Én leginkább TVNetwork-re váltanék és fogok is amint elérhetővé válik a lakhelyemen.
  • Lacc
    #346
    Nekem is tele van már velük a tököm, már rég váltottam volna ADSL-ra, ha tudtam volna. Csakhát itt nálunk az nincs...
  • Gnome
    #345
    Mostmár fszom tele van a chelloval!...Már nemegyszer szakitották meg a netem....Olyan mintha figyelnék, hogy mikor töltök túl sokat huzamosabb ideig és beszakitanak...De annyira,hogy ha a megszakitott dolgaim lejönnek(ISOk) installálásnál hibát jeleznek....Tehát igy lett használhatatlan most is 4gigám....kapják be...Persze betelefonálok a kezelő vagyki meg f@sztsetud mondani mert ő nem ért hozzá...Ha decemberben nem utaznék el Már rég nem ez a suxx lenne...
  • viccesimike
    #344
    A lekorlátozás csak hóvégéig él?
  • The Garrett
    #342
    salalalala lekorlátoztak slalalalala :P
  • FtranX
    #341
    Azért volt tömörítetlen, mert úgy szoktam videót digizni, hogy figyelem az MTV-t meg a vivát és felveszem azokat a klippeket, amik érdekelnek, aztán ha van időm egymás után betömörítem őket.
    ha lenne felesleges vinyóm szívesen elküldeném, :) de már így is annyira tele vagyok, hogy szombaton muszáj vagyok egy harmadik vincsibe is beruházni.
    de ha gondolod, tesómnak van egy 40 megás Conner-e.
  • viccesimike
    #340
    Minek tárolsz a gépen tömörítetlen videót? Ha van fölösleges vinyód ha gondolod elküldheted a címemre
  • FtranX
    #339
    a p2p működése kölcsönös szívességeken alapszik
  • selwik
    #338
    offtopic rulz :D
  • selwik
    #337
    Ja, meg a másik: ha nem akarjátok, hogy filmeket töltsenek rólatok akkor miért rakjátok ki megosztásba? Nem értem...
  • selwik
    #336
    Engem nem zavar, tőccse, azért osztottam meg. Reggel úgyis kikapcsolom a gépet aztán szedheti mástól.

    Azt megértem, hogyha vkinek lassul a letöltése ha szednek róla, de gondoljon bele abba, hogyha mindenki leszabályozná a feltötését akkor ti honnan szednétek a cuccokat? T-s embereknél szinte sosincs meg amit keresek...
  • FtranX
    #335
    nem. azonnal kilőttem a DC-t és átraktam máshová a fájlt. :))
  • dikki*yysw
    #334
    És folytatta a letöltést... :D
  • Balo
    #333
    Azért ésszel.... :DD
  • FtranX
    #332
    Elírtam: "Bazz!! 7 gigás klipp!!"
  • FtranX
    #331
    Nekem az tetszett, amikor valaki elkezdett tölteni tölem egy 7 gigás tömörítetlen Linkin Park videóklippet, ami véletlenül került a megosztásba én is csak akkor vettem észre. Kérdeztem, a gyereket, hogy komolyan gondolta-e a dolgot? Az meg csak ennyit mondott: Bazz! 8,5 gigás klipp!!
  • dikki*yysw
    #330
    Múltkor rólam - tök randomra, havi 1x nézek fel DC-re - elkezdték tölteni a Terminator3 dvd-isot.
    Mondom neki nem zavar, hogy adsl-ről 4,5 gigát letölteni eltart egy kis ideig?
    Aszondja "nem baj." :D Anyád! Azóta nem voltam DC-n, nem is leszek.
  • FtranX
    #329
    A DC-vel az a gond, hogy, ha teljes sebességgel megy a feltöltés (16K/s) akkor a letöltés 10 K alá csökken. Még netezni is alig lehet. Nekem a max feltöltés 14 k-ra van beállítva, így nem lassul be a letöltés.
  • Chief
    #328
  • [HUN]PAStheLoD
    #327
    basszátok meg..

    512is jó lenne aztán meg megy 1010 K val... :(((((
  • zaki
    #326
    kösz a tippet, ki is próbálom
  • Balo
    #323
    Csak most csak nektek eláruleok egy csalást... de psssszzzzt. Használjátok a Netlimiter nevű programot, az egész 600 KB és, és le tudjátok korlátozni a fel- és letöltési sebességet programonként. DC-ről ellenőrizehtetlen... Na persze tilos is.
    Most lehet, hogy kapok sokat a fejemre, de szarok rá!
  • zaki
    #322
  • selwik
    #321
    Jah, a DC ugye erről szól. :PP
  • Guest
    #320
    Shiftet tessék időnként felengedni... ;)