51
Ez meg mi a szar?
  • KeKKSZike
    #8
    Hááát... :) ez nekem se kell... Nagy és kicsit csúnyácska... :))
  • Coine
    #7
    ÚRISTEN !!!!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, mi jön még ??
  • dewdew
    #6
    Azt meg hozzatennem, hogy nem vagyok Nokiaellenes, eddig csak Nokiam volt. (Vagy erre ne legyek buszke?)
  • dewdew
    #5
    Elolvastam. Biztos sikeres lesz a gazdag szulokkel "ellatott" 12-17 evesek kozott. Az e feletti korosztalynak komolytalannak tartom.

    Egyebkent ket dolog van, ami nem tetszik
    1. nem (csak) telefon
    2. nem (csak) jatek
    Magyarazat: Egy telefont nem kell felruhazni rengeteg jatekkal, de ha megis, akkor kell bele egy rendes meretu szines kijelzo. A nokia "szabvany" kijelzoje nagyon jo - a telefonalasi funkciok megjelenitesere. Ha olyan telefont akar a Nokia, mint a GameBoy Advance, akkor csinaljon olyat. De ezzel a kijelzovel szerintem halott az otlet.

    Annyira futurisztikusnak es hihetetlennek tunik, mintha csak egy manipulalt kep lenne, pedig nem az. Az autogyarak is csinalnak prototipusokat, amik aztan soha nem jelennek meg, errol a telefonrol ez jutott eszembe.

    Ami viszont tetszik, az az MP3 funkcio. Tehat elismerem, hogy okosnak okos, de akkor is ronda es komolytalan.
  • ubi
    #4
    iiirrrrtóóóóóóó randa!!!!!
  • Efreet
    #3
    menj fel nokiáékhoz, és olvasd el a tudását... nemtudom minek kell ezt, főleg így, de egy érdekes tudású, marha drága, fiataloknak szánt cucc.
  • Ali
    #2
    Tényleg csúnyácska szegény...
  • dewdew
    #1
    Ez borzaszto!!! Es az a legszomorubb, hogy egy csomoan meg fogjak venni!!!