23
Evil Twin - The Cyprien Chronicles
  • Dante
    #23
    Ennyi már elég lesz ide,
    a többit csekkoljátok ti
  • Dante
    #21
  • Dante
    #19
    Egy kép!
  • Viking
    #17
    A leheto legfinomabban probaltam magam kifejezni... Nem elkuldtem a francba, de eroltesse meg magat, es olvasson utana... Pl az ehavi pcguruban... Nem nagy megeroltetes, altalaban az ember aztan tolt le cuccokat, miutan megnezte, micsoda, nem a forumon kerdezi meg, hogy micsoda... Legalabbis en elobb utanaolvasok... Es ebbol ha lehet ne legyen anyazos topic...
  • Dante
    #16
    Indulatokat mellőzve, itt van pár info a gameről: Itt
    meg itt
  • Viking
    #14
    Remalomrul... Egyebkent olvass utana, aztan kerdezz!
  • Sephi
    #13
    Mirol szol a gama?
  • Viking
    #12
    Abba, hogy ugy letorlom a geprol...
  • Dante
    #11
    Van ilyen
    MIbe fog belehalni a Pool of radiance 2?
  • Viking
    #10
    Nah cd1 helyem mar van! (csak ratios) Sajnalom a Pool2-ot, ebbe fog belehalni!
  • Viking
    #9
    Ohh, chellos... Jujj te szegeny...
  • Dante
    #8
    az én coccectemmel elég sokáig tartana (max15 kbyte/sec upload)
  • Viking
    #7
    A rip... Kell a ****anak a rip, en isoban utazok! Esetleg fel tudnad valahova tolteni?
  • Dante
    #6
    privat ftp-ről szedtem le, de szerintem a warezcenteren 100%, hogy fent lesz!
  • Viking
    #5
    Es hol van fent? (erdekel ez a game!)
  • Dante
    #4
    jaja 2cd-s, de nagyon brutál hangulata van! szerintem aki szerette az Alice-t az szeretni fogja ezt a szürreális kis kalandot!
  • Viking
    #3
    Mar kiadtak?
  • Dante
    #2
    Láttátok/próbáltátok a játékot? Szerintem marhajó, megéri azt a 2cd-t!
    a Csúzlizás is nosztalgikus:)
    Egyetlen egy problémám van vele amikor 1024x768-ben indítom el, akkor kikapcsol a monitorom, de hallom, hogy a menüben vagyok, és ha nyilat nyomok hallom, hogy scrollozok a menüpontokon, ez mitől lehet?
  • Dante
    #1
    Láttátok/próbáltátok a játékot? Szerintem marhajó, megéri azt a 2cd-t!
    a Csúzlizás is nosztalgikus:)
    Egyetlen egy problémám van vele amikor 1024x768-ben indítom el, akkor kikapcsol a monitorom, de hallom, hogy a menüben vagyok, és ha nyilat nyomok hallom, hogy scrollozok a menüpontokon, ez mitől lehet?