11
Ha a THPS2 bejött ezt is csekkold!
  • Gary
    #11
    Nos, megnéztem. Igaz, még nem otthon (csak egy PII333-on alaplapi 4megás VGA-n), de a szaggatása ellenére is tetszik.

    Pár hozzászólás a korábbi bejegyzéseitekre: Teljesen olyan az irányítása, mint a THPS2-nek. Csak az irányok vannak máshová kalibrálva. A trükkök gombjai egyeznek.
    A THPS2-ben, ha nyomtad az ugrást, akkor guggolt a deszkás, nem hajtotta magát, még is gyorsult :)
    Emelkedőn gyorsabban föl lehetett jutni guggolva, mint ha csak az előrét nyomnád.
  • cenobite
    #10
    Egészségedre! ;)
  • Gary
    #9
    Huh, köszi! Ott tényleg megvan, már le is töltöttem, délután tesztelem is!

    Pedig éppen a toplistát böngészgettem, de ez valahogy kimaradt!

    Még1x hálás köszönet!
  • cenobite
    #8
    Nézd meg a belmondo-n! Bár én még ott nem néztem, de hátha fent van. A cím most nem jut eszembe, de nézd meg a www.warez.hu-t, aztán katt a "toplista" feliratra, és ott van valahol a belmondo az első 10-ben.
  • Gary
    #7
    Esetleg egy linket is mellékelnének a kedves gamer-ek?
    Csak ne a Warezcentert, mert a 81-es port nálunk nem műxik...
  • cenobite
    #6
    Én az options-ban átállítottam az irányokat a kurzorra, a többit pedig az insert, home, pgup, del, end, pgdown, printscrn, scrllock, pause-ra. Nekem így kézre esik.
    Állítsd be magadnak, ami szerinted kényelmes lesz. Ja és a tekeréshez nem kell nyomni az ugrást. (bunny hopp). Csak egyszerűen nyomd az előrét. Like THPS2...
  • Aquli
    #5
    de en nem tudtam ugrani. hiaba nyomtam a gombot. meg iet mond hogy ahhoz hogy elinduljak, nyomjam meg az ugras gombot, mert ugy fogja tekerni a biciklit. hat menni tudtam, de ugrani nem!
  • cenobite
    #4
    No meg néha akkorákat ugrik a bicajosom, mint egyszer... :) Fizika rulz!
  • cenobite
    #3
    Szép nagy patch lenne. Amúgy a szerkesztő is 1 az 1ben ua. mint a THPS2, meg hát ugye az endzsin. Vagy mi... Azért szerintem el lehet vele nyomulni. A zenék a THPS-ben jobban bejöttek.
  • Lazarus
    #2
    Nem csodálkoztam volna hogyha ezt egy patch formában adják ki a THPS2-őhöz
    Ez csak pénz hajkászás a kiadó részéről
  • cenobite
    #1
    Keni valaki? Szerintem egész jó, bár a THPS2 után az irányítást egy kicsit még szokni kell. Pályákat gyártott már hozzá valaki? A CLASS törésben (rip) nem sok van. Mármint "pre-made" park.