166745
  • sata75
    #164420
    Hierloomot nem lehet átadni.
    Amennyiben arról van szó...
  • Elderblood
    #164419
    Lehet jobban járnék én is ott ahol te vagy eddigi tapasztalatok alapján bármilyen játékban ha magyar guildbe voltam csak civakodás volt...
  • hitman1028
    #164418
    csak azok közt lehet,amik össze vannak kötve
  • Plata
    #164417
    Postázom.
    Szerintem azt a cuccot simán lehet postázni saját karinak szerverek közt,nekem van arathoron allis karim,igaz kicsi,de majd átpostázom neki ő meg neked postázza.
    Gondolom működik így.
    Az item bronzebeard szerveren van,én ott játszom,de az full külföldi szerver,bááár,vicces de mostanában vannak magyarok is,régen félévente ha láttam egyet most meg a cseten szoktam látni hogy p betűs magyar írogat.És össze is futottam valami hercegnővel meg még egy magyarral.De a p betűs elég aktív cseten.Csúnya szóval kezdődik a kari neve nem írnám ide.
  • hitman1028
    #164416
    csak most lett meg az iron dwarfom,erre kezdhetem megint előlről xd
    de most előbb még a horsás 110est is fel kéne huznom 120ra,úgy tudom akinek kész mindkét küldetéssor,kap valami mountot
  • hitman1028
    #164415
    arathoron én is tudok segíteni,ha elakgsz valahol
  • Elderblood
    #164414
    Még csak töltöm le a játékot úgyhogy időben lett szólva:) de Plata amit irtál egyiken sincs karid? vagy hogy adod oda azt a heirloom izét?
  • hitman1028
    #164413
    van arathi szerver is,nehogy véletlen oda menjen
  • Plata
    #164412
    Jah bocs.
    Arathi a bg arathor a szerver.
  • hitman1028
    #164411
    arathor
  • Plata
    #164410
    Pvp-ről ne kérdezz,utoljára burning crusade idején pvp-ztem rendesen.
    Azóta kb le se tojom.
    Most sok allis úgy tudom Arathi szerveren van.
  • Elderblood
    #164409
    Rendben akkor kipróbálom! Melyik szerverre menjek akkor? jó választás amugy a dranei paladin? mármint ugyértem engem érdekelne pve pvp is oda jó a retribution paladin?
  • Plata
    #164408
    Ha most kezdesz neki először akkor igen.
    Ha kezdő vagy inkább magyar szerverre menj.
    Lesz aki segít ha elakadsz vagy nem tudsz valamit.
    Bár ha jól beszélsz idegennyelven akkor mehetsz külföldire is.
    Én a játék eleje óta játszom vele,még vanilla óta,de még most is szeretem.
    Elég sokat is játszom vele.Bár két kiegészítőt kihagytam,cataclysm elején hagytam abba és draenor végén jöttem vissza,bár új accot kreáltam,mert a régit elhagytam.
    Az előző kieg a légió jobb volt mint a mostani,a mostani kieget egyedül az új allied fajok mentik meg.
    Mivel a jelenlegi contentet unom,így most épp két új karit húzok fel,egy lighforged draenei paladint és egy void elf warlockot.
    Paladint a kedvenc szereveremen Bronzebearden,a warlockot Ragnaroson.Paladint lassabb húzni mert még sosem volt híler palám és fura,a warlock meg olyan fun hogy szinte magától szinteződik és már 70-es szinten túl van míg a paladin csak 40 után jár.
    Ez lesz a harmadik warlockom,már két 120-as van.
    Igaz paladin is van már kettő,egy draenei retri pala,meg egy dar iron dwarf prot.
    És következő patchben megint új karit kezdek,mert jön a kul tiran humanoid,ami olyan ronda druida hogy már fáj,szóval nekem az is kell.
    Mivel új vagy neked még egyenlőre nem lesz dolgod az új kieggel,ahhoz csak 110-es szinten fogsz elérni.
    Ha bele kezdesz a játékba akkor ha gondolod küldök neked egy heirloom trinketet.
    Úgy emlékszem a kedvenc karimnál,a sügér törpe huntinál van egy bontatlan heirloom trinket,elméletileg azt át tudom neked postázni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.03.02. 17:18:35
  • Elderblood
    #164407
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy most érdemes belevágni wow-ba? dranei paladint akarnék csinálni mert nagyon tetszik a cinematicos kristályos fegyverei meg ruhái, de nemtudom eldönteni, hogy belevágjak e? és ha igen melyik szerverre érdemes menni külföldi vagy magyar guild jobb és hasonlók?
  • TBTPumpa
    #164406
    Március 12-én érkezik a 8.1.5-ös Patch + Kul Tiran és Zandalari Troll Allied Races
  • MarkBlade
    #164405
    Addig húzzák ezt a nyomorult content amíg már játékos nem marad..
  • TBTPumpa
    #164404
    Részletesebb leírás van már hivatalos forrásból, dátum még nincs. :(
    Kul Tiran Humans and Zandalari Trolls
  • Plata
    #164403
    Mikor mikor mikor mikor?
  • TBTPumpa
    #164402
  • MarkBlade
    #164401
    Aztán letépi a fejed és bele hu*** :D vagy megvár a sarkon lent :D
    Nem hittem hogy híresség lesz belőle
  • Plata
    #164400
    Hát remélem lesz külön pvp és pve classic is,nem hiszem hogy lenne türelmem a sok baromhoz.
    Akkor maradok normál szerón,ha pvp-zni akarok akkor majd felkeresem a semleges űrt.
  • PiszkosFred
    #164399
    Aranyos vagy, hogy azt hiszed szabad akarat van. Hat nem, ezt nem te dontod el. Majd jon Crassus es bejelenti, hogy hol fogsz te is jatszani.
  • Plata
    #164398
    Isten ments,imádok így is magyar mentes szerveren játszani mert nyugi van és béke,még csak az kéne hogy megint vissza jöjjön az ami ment a bloodscalpon meg a többi retardáltaktól hemzsegő szerveren.
    Vagy classic ne legyen pvp szerver,vagy ha lesz nem pvp szerver ott fogom kipróbálni.
  • Califa
    #164397
    Csak jöjjön a classic . Jaj a sok pitypangevő Alli.-nak ! Emléxem pvp 10.szinten felett lehet csak WORLD DEFNDbe írni. Mekkora király voltam.... Instába évekig be se szagoltam. Na de a PvP, ott nőttek a fasza gyerekek. High Warlordként 150.000 player killer ,Disces undedpap. Micsoda idők voltak, ha a fele életérzés ,és fele olyan arcok össze jönnek idén.Hát lehet válás lesz belőle.......
  • MarkBlade
    #164396
    Azaz :)
  • PiszkosFred
    #164395
    Jaja, patkanyhust kellett vinni talan a tesonak a vegallomasra es/vagy a gyosan respawnolo patkanyokon meg huztuk a weapon skilleket. :)
  • MarkBlade
    #164394
    Igazad van megnéztem egy videót és beugrott a q is ami lent volt.. tényleg volt..
  • PiszkosFred
    #164393
    Igazad van, a legeleslegelejen nem volt meg aktiv. 0.10-es beta patch hozta 2004 szeptembereben Viszont az EU-s betaban es a premierkor mar aktiv volt.

    The Deeprun Tram opens!
    The Gnomish Engineering Corps has been hard at work building a subway to connect the great cities of Ironforge and Stormwind City. Final work on this new mass transit system was completed recently, allowing us to announce the Grand Opening of the Deeprun Tram! Two trains make round trip runs between Stormwind City and Ironforge regularly, allowing quick and easy access to all your shopping and training needs. If you happen to miss a train, you only need to wait a few minutes for a new one to appear. We only ask that you be careful during your trip as the run out of the tunnel can be long and uneventful should you happen to fall off the tram during transit.
  • PiszkosFred
    #164392
    Closed eu betaban tuti, hogy volt, elotte nem tudom.
  • RatBaG #164391
    Én kb 5-6 nappal a start után bementem a szolnoki tescoba, kerestem a wow-ot, sehol semmi. Jön egy eladó, mondom wow? Erre biccent, és a polcok alatti nagy fiókot kihúzva elővarázsolta a rejtett készletet. Kezembe nyomott egyet, hurrá, fasza lesz... de nem lehetne inkább egy hordásat?
  • MarkBlade
    #164390
    A kezdet kezdetén nem volt..
  • Plata
    #164389
    Valóban,pvp szerver volt,akkor lehet ezért.
  • PiszkosFred
    #164388
    Volt az mindig.

    Annyi magyarazat lehet esetleg, hogy pvp szerveren a horda oda vonult vissza sokszor, igy stormwind/if raidek alkalmaval erdemes volt elkerulni, mert mire betoltotte az allomast, mar halott is voltal :D
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.02.13. 13:20:49
  • Plata
    #164387
    Nekem egy dolog nem világos,régen nem volt Sw és ironforge közt metró?
    Mert vissza emlékezve a régi időkre,nekem az első emlékem az hogy haver el kisér engem törpe kezdőterületről sw-be,de én úgy emlékszem wetlands felé mentünk,kb 5 méterenként kinyírt egy krokodil vagy egyéb állat.
    Volt vagy két órás gyalog út.
    Így utólag nem is értem miért nem metróval mentünk,vagy lehet akkor még nem volt?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.02.13. 13:18:07
  • Probatbicol
    #164386
    Én azért kezdtem el 1 héttel később, mert nálunk hiánycikk volt a játék, úgy kellett megrendelnem Angliából. Mai fejjel fura, hogy egy online játéknál fel sem merült, hogy online be lehessen fizetni, mindenképpen kellett a dobozos verzió.
    Azt az érzést nem fogom én sem elfelejteni, ahogy elkezdtem night elfként Teldrassilban, pedig összesen 2 évig játszottam csak, de néhány évente letöltöm és csinálok egy ne-t és elviszem lvl 10-ig a nosztalgia miatt :)
  • PiszkosFred
    #164385
    Eu closed betaban Stormwind kapujaban, a hidon allva, a varosi zenet hallgatva tudtam, hogy jo helyen vagyok :)

    Pandakig ki is tartott a lendulet, azota mar csak kisebb-nagyobb idore visszatero oreg turista vagyok, aki mar regen szogre akasztotta a kardjat es panceljat...
  • MarkBlade
    #164384
    Én is így voltam vele.:) de valahogy most megint abbahagytam..
  • tigeroo
    #164383
    hú emlékszem a gamestar fórumon már szervezkedtek a "nagyok", hogy hol indulnak majd, milyen karakterekkel. én meg kis általános iskolás pöcsként a sulinetes gépemmel akartam meggyőzni a család "informatikus" barátját, hogy a dombornyomott kártyájávla ha fizeti a havidíjat, akkor azt KP-ban odaadom neki. valamiért nem akarta :(

    2016-ban azonban vettem GC-t, és mehetett a menet!
  • RatBaG #164382
    Én ezen a napon még konkrétan letojtam a wow-ot, aztán egy haver annyit dumált róla, hogy egy hét múlva már én is telepítettem, accot regisztráltam...
  • TBTPumpa
    #164381
    Napra pontosan, ma 14 éve annak, hogy elstartolt Európában a World of WarCraft:


    Milyen jók is voltak ezek a grafikus telepítők és a CD lemezekről való telepítés menete. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.02.11. 15:10:32