166716
  • hitman1028
    #166556
    most minden class jó
  • Plata
    #166555
    A suttyólandi moonkin druida baromi muris turbó változata.
    Nem tudom hogy mi a pró moonkin talent,az enyém 60-as starter talent,amit 70-es szintig saját hüyleségem szerint pakoltam,így egy nagyon szerethető moonkin druida jött ki belőle.
    Úgy tolja a spelleket mint egy begőzölt boomkin minigun.
  • undY1ng #166554
    Hogy értve a "vicces"?
  • Plata
    #166553
    Szerintem a moonkin most kimondottan vicces.
  • undY1ng #166552
    Dragonflight-ban szerintetek most mi a legélvezetesebb kaszt? Evokeren kívül. :D
    Imádtam a Moonkin-t de amikor anno átvariálták erre a solar meg eclipse csúszkás hülyeségre már nem tetszett. Viszont úgy látom, hogy ez már nincs itt.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.01.25. 22:52:39
  • TBTPumpa
    #166551
    Elindult a Karácsonyi sale:
  • TBTPumpa
    #166550
    2023-as roadmap:
  • Plata
    #166549
    A bronzebeard szerón le nulláztam a pénzemet,abból vettem egy hónapot,meg a kieget.
  • ntex
    #166548
    Mi az hogy ingyenesen? :D Tokenből?
  • Plata
    #166547
    Ma én is megvettem,de ingyenesen.
    Kaptam is hozzá 30 napot.
    Sajnáltam rá a pénzt,inkább másik játékban költöttem el az árát.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.12.16. 22:20:43
  • Daermon
    #166546
    Elég rossz lehet az előfizetői szám, ha ezt ilyen hamar benyomták.
    + Metzent is visszahívták.
  • TBTPumpa
    #166545
    A Dragonflight kiegészítő megvásárlása mellé most 30 nap feltöltés jár ajándékba!
  • TBTPumpa
    #166544
    Chris Metzen visszatért! Végre ismét jó kezekben lesz a WarCraft!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.12.15. 20:59:05
  • TBTPumpa
    #166543
    A megjelenése 2023 szeptemberében várható, szóval... jövő Karácsonyra a fád alá kerülhet! :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.12.02. 12:19:39
  • Terawatt
    #166542
    Én inkább ezt kérném karácsonyra <3
  • TBTPumpa
    #166541
    Van BoxArt kiadás is (Blizzard Gearstore exkluzív) az új kiegészítőből:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.11.30. 09:46:28
  • TBTPumpa
    #166540
    A World of WarCraft: Dragonflight már világszerte elérhető!


    Jó szórakozást kívánok minden kedves aktív játékosnak!

    Hogy tetszik nektek az új kiegészítő?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2022.11.30. 09:40:21
  • Crasher99
    #166539
    Igen, azt el kell ismerni, hogy mesterien adagolták a butításokat. Mindig csak egy picit és a játékosok úgy voltak vele, hogy "ennyi még belefér" csak aztán szépen lassan felhalmozódtak a dolgok. Ha már a mást nem is, ezt továbbra is remekül csinálják.
  • Terawatt
    #166538
    Ott PoFot még végüg PüFöltem griffig, de már nem láttam az új mountot. Mindenesetre én nem bánom ha értelmes dolgokat lopnak össze.
  • Dobronski
    #166537
    ctrl c ctrl v GW2-böl :D
  • Terawatt
    #166536
    Oké az a flying rész fasza volt a vidiben.

    Én szerintem januárig elleszek vele végig járni a mapokat, nem sok elvárással és akkor hátha jobb lesz. <clownpepe>
  • TBTPumpa
    #166535
    Friss, ropogós Launch Trailer:
  • Plata
    #166534
    Nekem már vagy 5-6 éve van dracthyr karim,csak abban az MMO-ban Gorn-nak hívják.
    De kb ugyan így néz ki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.21. 16:47:05
  • Terawatt
    #166533
    *Evoker

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2022.11.21. 15:39:23
  • Plata
    #166532
    Nem csak hogy újra kell filterezni,de a régi rendszerezésnek is lőttek.
    Nekem a cooking és a peca a kedvenc elfoglaltságom volt mindig is,már a legeslő törpe hunterem is főzőcskézéssel meg pecázással cseszte el a fél napjait,annak idején heccből napokig farmoltam a sárkány alkatrészt,hogy aztán amikor megyünk raidre a haverokkal mindenkinek legyen elég dragonbreath chili.Mert az fun volt.
    De az egész cooking napló katyvasz.
    Néztem engit is meg mininget,de ugyanolyan szar az is,el van cseszve az egész.
    Azért ennyire konzolosra még eddig nem vették a WoW-ot mint most,szerintem azért cseszték el ilyen gyerekes fosra mert konzolra is kiakarják adni.De a GTA V-el ellentétben én ezt nem fogom megvenni minden platformra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.21. 11:34:59
  • PiszkosFred
    #166531
    A crafting "naplo" meg hagyjan, de baszki, hogy minden megnyitas utan ujra kell "filterezni", mert visszaugrik alapbeallitasokra, az valami iszonyat baromsag. Pilgrim event van, na mondom megcsinalom az egyik napi "suss/fozz" kuldetest, amely a classic receptek kozott talalhato, de a f.sz se tudja fejbol, hogy mi kell hozza. Filter a classicra, holidayra, megnezem, megveszem a hozzavalokat, majd megint filter, legyartom, leadom, masik daily mellette, megint filter, megnezem es vasarolas, filter, legyartas. Miert nem marad ott ahol jar azt a nyomorult jatekos?

    A tobbi valtoztatas nem zavar, evek ota egy mobiljatekra hajaz a wow, valoszinuleg ott is fog majd folytatodni idovel, igy mar beletorodtem.
  • Crasher99
    #166530
    Igen, sajnos már elég régóta rádobják az "RPG" címkét mindenre ahol pontokat lehet elosztani valahova és színes loot-okat lehet szerezni ahol a különbség csak elenyésző +X% különbség van tetszőleges két dolog között.
  • tigeroo
    #166529
    Valaki leírta hogy a mai RPG-k már jobban hasonlítanak egy akciófigura szimulátorra, mintsem egy szerepjátékra.
  • Plata
    #166528
    Sajnos nagyon gagyi lett a WoW,annyira idegen és gyerekes minden benne hogy nem is volt kedvem játszani sokáig.Elkezdtem a dragonflight küldit is,de annyira gáz volt a játék hogy nem túl sokáig jutottam.
    Az új táska slot nem rossz,de hogy a craftos itemek be kerülnek a naplóba vagy mi a szöszbe hülyeség.
    A pecabotomat be tette a játék a naplóba,így a karim állandóan pecabottal a kezében mászkál,néha még harcnál is mikor lőttem puskával a pecabottal lőttem.Bár az vicces volt.De a sok hülyeség,meg az idióta újítások csak elvették a kedvemet.Rengeteg dolog egyszerűbb lett és szerintem bénább is.Szerintem a következő peccsben már ha felveszek egy küldit hogy ölj meg 10 farkast,akkor ha be megyek az erdőbe 10 farkas ha meglát akkor öngyilkos lesz és még meg is nyúzza magát hogy ne fáradjak.Vagy egy rohadt nagy villogó célponttal a fejük felett fognak várni.Na és persze fölötte ott villog a felirat,ezt kell lelőni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.20. 16:50:30
  • Crasher99
    #166527
    Akkor pontosan a mai átlag gémerek szintjén van. Ezt várható volt. Kár erre a játékre egy fillért is kiadni manapság
  • Plata
    #166526
    Én is felmentem ma,de nagyon nem tetszik sok minden,idegen lett a játék,megint gyerekesebb és egyszerűbb.
    A sárkánynak nevezett gyíkkezdemények meg rondák.
    Az UI is nagyon szár lett.
  • Terawatt
    #166525
    Nekem van egy olyan érzésem, hogy fognak kapni még más classt is idővel.
  • Daermon
    #166524
    Nekem eleve csalódás, hogy nem lehetnek pl warrior. De még meglátom, annyira nekem se adja az Evoker eddig.
  • undY1ng #166523
    Meh, going back to my Moonkin in WOTLK Classic.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2022.11.16. 14:58:46
  • Caliph
    #166522
    hát nemtom,nekem ez az új class nem jön be,és jól látom nincs fegyvere,se pajzs,hanem oköllel tolja? pedig a legacy elején szép nagy csatabárd volt mindegyik drac kezében(mancsában?)
  • PiszkosFred
    #166521
    Jaja, de a jelenetek fele siman lehetne az Avatar film(triologia?) uj "exkluziv" kepkockai/promoja is. :)
  • Daermon
    #166520
    Rettenetesen óvoda szintű cinematic. :/ Kb mint egy Disney mese.
  • hawkie22
    #166519
    Még vacilálok, de nagyon visszatérnék az új class miatt. :) Megvárom ettöl függetlenül az elsö reakciókat, aztán meglátjuk. Shadowlands megjelneése után játszottam még pár hónapig, azóta parkolópályán a WoW.
  • flashpointer2
    #166518
    Elso cinematic amit nem tudtam vegignezni hanem a feletol beletekergettem....
  • TBTPumpa
    #166517