166699
  • BaBaPoPo
    #1127
    el se tudjátok képzelni, hogy mennyire jó látni, ahogy tépitek a hajatokat
  • Voodoo71
    #1126
    thx
  • inecromancer
    #1125
    Kattints duplan stormwind piros zaszlojara
  • Voodoo71
    #1124
    tudja valaki stormwind kordinatait?
  • inecromancer
    #1123
    hm par erdekes kep, tobbek kozott egy "easter egg" palyarol:)

    Kivulrol az "ufo"
    Belulrol az "ufo" 8. utas a halal:P

    persze a szokasos helyen megtalalhatjatok az osszes kepet
    Azaz itt
  • Voodoo71
    #1122
    3 X ennyit kb
    :o)
  • magus
    #1121
    ha nem történik semmi holnap akkor lenyomozom az ip-det, es egy "márcsak 0 nap" feliratu bunkosbottal ollek meg:P
  • radical@work
    #1120
    MMORPG-k tipikusan 10 USD körül vannak. A béta jelentkezésnél ki kellett tölteni egy kérdőívet is, ahol olyanokat kérdeztek, hogy mennyit fizettél eddig MMORPG-re, szerinted mennyit éremes fizetni egy átlagos MMORPG-ért és mennyit a piacon lévő legjobb MMORPG-ért. És ott 9.9-től 18-19 USD-ig voltak árak. Úgyhogy lehet hogy drágább is lesz mint 10 USD. Ez amcsiban nem pénz.
  • BaBaPoPo
    #1119
    MÉG EGY NAP!!!
  • BaBaPoPo
    #1118
    egyébbként meg nem sok... (gondolj bele egy dohányos mennyit költ havonta cigire...)
  • BaBaPoPo
    #1117
    az a 10-15$ az nem is a magyar fizetésekhez van mérve...
  • Ferro_TwL
    #1116
    Válaszolnék, de nem is tudtam hogy itt van privát üzenet, most keresem. (ha megtalálom válaszolok is:D)
  • Lynx_TWL
    #1115
    ezt már letárgyaltuk párszor:)
  • Hill
    #1114
    Hi,
    Nem tudom ki hogy van vele de én sokallom ezt az állítólagos 10-15$-os (~2200 - 3300 FT) árat. Főleg azok számára akik nem rendelkeznek saját keresettel.
    Én nagyon szerettem az eddigi összes Bliz. játékot rengeteget is játszottam velük, de ha elér egy olyan pontot az ember, hogy nem tudod tovább fejlődni és ráun, főként aki csak szórakozásból játszik. Pont ezt várom a wowtol h megunhatatlan legyen. Bár gondolom itt pont a legnagyobb zombi diosok vannak:)
    Na mind1, a lényeg: fogalmam sincs mennyibe kerülnek más fizetős rpgk, de azt tudom h ezzel az árral a blizzardnak több millió dolláros haszna lenne havonta ami sztem JÓCSKÁN fedezi a szerverpark és a játékon dolgozó emberkék kávéköltségét..
  • BaBaPoPo
    #1113
    nna... asszem ma csúcsot döntöttem haverommal...
    2 nap alatt, összesen 11 óra alatt nem tudtuk elhárítani gépéről x alatti kékhalált... ez szerintem negatív csúcs...
  • radical
    #1112
    Ezt kéne böngészgetned.
  • radical
    #1111
    Lesz World of Warcraft európai központ! A teljes hír olvasható a
    magyar WoW oldalon!
  • Lynx_TWL
    #1110
    hát te válaszolni privát üzentre:D
  • dracoon
    #1109
    sehonnan? :)
  • banyesz
    #1108
    tud vlki vlmi menoo szrervert?
  • Shaman
    #1107
    nah!
    Tudom,hogy optimális esetben is legalább fél év (keveset mondtam) míg kijön a gamma,de vannak má klánok?
    Illetve mivel én tuti megveszem,meg előfizetem a gammát be lehet má most lépni klánba,vagy csinálni egyet?
    Mielött elküldtök a jó édes anyucikámban megnéztem az altopikban lévö linkeket,s ott a forumban találtam is erröl valamit,de nincs kedv végignyalni összes hozzászólást,szal?

    Mégegy kérdés.Mit takar majd vajon a saját dungeon?? Hogy fog egy világban elférni az összes embernek más-más dungeon? Hogy lehet majd ilyet szerezni?
  • gtom
    #1106
    honnan lehet a bétát letölteni?
  • Ferro_TwL
    #1105
    Beteg vagyok úgyhogy itthon netezgetek meg nézzem hátha lesz megint stress server egyszer már bejutnék
  • radical@work
    #1104
    Got WOW? Láttalak!
  • Ferro_TwL
    #1103
    A beta teszt kb 1 hónap múlva kezdődik de csak US/Kanada/Korea, Eu és a többiek később.

    Mivel ez MMORPG ezért ha egyátalán lesz is tört server az közelébe se fog érni az eredetinek. (A leak alfát is mióta igérik aztán semmi nem történt.)
  • Hill
    #1102
    +valaki sorry
  • Hill
    #1101
    megmondaná béta teszt mikor kezdődik és mikorra várható tört verziója? Gondolom meg lesz toldva 1 norma netcode rendszerrel, és még..?
  • BaBaPoPo
    #1100
    sztem nem... és hidd el én jobban tudom...
  • Voodoo71
    #1099
    szerintem mar csak 1 nap
    :o))))))))))))))))))))))
  • Des
    #1098
    sérült
  • radical@work
    #1097
    Hát ez kész.
  • BaBaPoPo
    #1096
    MÉG KETTŐ NAP!!!
  • Voodoo71
    #1095
    "Ha tudnék szemmel verni, akkor egész nap a farkam nézném..."
  • Voodoo71
    #1094
    Javaslat elfogadva
  • magus
    #1093
    mi lesz 2 nap mulva?:D
  • radical@work
    #1092
    Kissé mangás beütésű az igaz.
  • banyesz
    #1091
    joo reggelt mindenkinek.
    Van vlmi ujdonsaag?
  • Sanca
    #1090
    Sztem meg nem sikerult vmi jol ez a kep.
  • Des
    #1089
    kéne arról is 1 kép h 5 sec múlva mi marad az elfből:)
  • Davidus
    #1088
    Nem sokáig:D