166745
  • Plata
    #165541
    Nem.
    Hordás garrisonról.
    Orgrimmar mindig is egy kupac kakira hajazott stílusåban.Főleg ha fentröl nézed. XD
  • MarkBlade
    #165540
    Mondja a nyuszifül.. :) tehénszar? Most a légiósról beszélsz mert akkor tévedsz.. ha a másikról az tényleg xar de az amugy is felejtős, viszont a légióról beszélünk..
  • Plata
    #165539
    Szerdátől megveheted shadowlandset,de előfizetés kell a játékhoz.
    Gőzöm sincs mennyi lesz elővételben vettem asszem májusban.
  • Plata
    #165538
    Class hall sztori jó.
    Demár sosem foglalkozom vele.
    Ellenben garrisonnal igen.
    Eleve légióban értem el az első karival a 90-es szintet újrakezdés utån.
    Sok mindent szereztem a garrisonból légióban és BfA-ban is.
    Sok mountot,petet,heirloomokat.
    Mivel újravariálják a craftot és a régi receptek értékessé válnak a garrison jól fog jönni.
    Másik hogy egy saját maxos szintű garrison piszok hangulatos.Irtó hangulatos és igazán jó élmény.Legalább is az allis,hordás olyan béna mint orgrimmar,tehénszar stílusú építészettel.
  • frango
    #165537
    Meg most nézem az elővételt Shadowlandsre. Azt irja, hogy ahhoz, hogy megvedd kell a BFA is. Szóval jövő héttől, amikor már alapból jár a BFA az előfizetés mellé, akkor is kell egy aktiv előfizetés majd, hogy egyáltalán megvehessem a Shadowlandset?
    Ja meg elővételben 40euro a Shadowlands. A BFA meg 45. Akkor a Shadowlands is drágább lesz megjelenés után?
  • MarkBlade
    #165536
    Annyira nem felesleges. A class hall legendás fegyó miatt.. illetve a ruha set is jó lehet.
  • hitman1028
    #165535
    azt is kell nézni h melyikre lépsz be,van wow1,wow2,wow3
  • frango
    #165534
    Sehol nincs semmi. Tök üres az egész. :) Lehet az kever be neki, hogy megváltoztattam az account nevet.
  • hitman1028
    #165533
    már felesleges,max garrisont éri meg.ha ott akarsz játszogatni
  • flashpointer2
    #165532
    A legionos kiegeszito ellenere megeri meg vinni a class hallos resourcokat meg a garrisont epitgetni? nem tudom megeri-e ezekre idot szanni meg, most kezdtem a szintezest 85rol es elotte nem volt iylesmi : )
  • hitman1028
    #165531
    de igy van,mondom,az összes connected szerveren levan foglalva a nevem
  • Plata
    #165530
    Őszintén szúva,gőzöm sincs,nemrég volt összevonás a szerverünkön,ami miatt most tömegnyomor van,meg a régi két vagy három realm helyett egy rahedli realm játékosai ott nyüzsögnek.
    Eddig ritkán láttam egy két magyar,félévente pár havonta,kivétel ,őt sűrűn láttam cseten árulni valamit,vagy veszekedni.
    De mostanában sok magyar van.
    Bár a nevem asszem IzéHozé-AeriePeak.
    Nem tuti.Csak így rémlik.Nem vagyok játékban.
    De lehet hogy VadParaszt-Bronzebeard.Majd megnézem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.11. 13:04:50
  • hitman1028
    #165529
    nem ez volt a kérdés,hanem ha összevonják akkor a kari név megmarad
    pl Plata-Arathor,vagy Plata-Hellfire
  • Plata
    #165528
    Nekem egy karinak van saját neve,az összes többi random név generátor.
    A törpim neve a régi,a többi random.

    Jah kivétel a bankos kari,annak szokás szerint cuccoska a neve.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.11. 12:33:32
  • hitman1028
    #165527
    miért kéne átnevezni,ha összevonták is ,a karik megmaradnak,a main nevem jó pár szerveren levan foglalva xd
  • Plata
    #165526
    Karaktereid biztos meg vannak.Ha befizettél egyszer akkor a játék neked most BfA-ig megvan,szerdától már BfA is meg lesz.
    Max lehet hogy a karidat át kell nevezni.Ha olyan szerveren volt amit összevontak másikkal,akkor lehet hogy át kell nevezned.
  • hitman1028
    #165525
    meglehet nézni,ugyanugy belépsz a battle neten,csak a karik mellett az lesz h inaktiv
  • hitman1028
    #165524
    ha nincs 120as karid akkor uj játékos vagy,nekik kötelező a bfa s fejlődés
  • frango
    #165523
    Shadowlands-szel tervezem beszállni a játékba. (Dobozért nem fogom kétszer kifizetni a játékot. :) Mindegy. Ez van...)Vagyis annó még Legion előtt befizettem egy hónapra kipróbálni. Erről jut eszembe, hogy inaktiv accounton meg lehet valahol nézni, hogy milyen kari van rajta? Meg az is kérdés, hogy ezzel vajon új játékosként kezel-e majd? Nem lenne rossz, ha kiválasztatnám, hogy 10-50-ig melyik kiegészitővel fejlődjek.
  • hitman1028
    #165522
    volt hozzá 250 oldalas beginners guide is ,ó
  • hitman1028
    #165521
    nekem van legionos meg bfas xd,sőt még a battlechest dobozom is megvan
  • Plata
    #165520
    Te mondtad hogy doboz nélkül nincs kedved hozzá.
    Egyébként meg dobozos kiadás miatt érdemes szétnézni neten vagy boltokban.
    Én láttam boltban még Pandás dobozost is,csak nem volt nyitva a bolt mert vasárnap volt,na és csak az nap jártam abban a városban,amire már nem is emlékszem hol volt.De még Draenoros vagy Légiós dobozosba is futhatsz bele.Az is jó nem?
    Mindegy hogy milyen dobozost veszel meg,mindegyikhez úgyis jár szerdától a BfA is. ha előfizetsz.
  • frango
    #165519
    Igen. Biztos 40k-t majd kiadok érte...

    Plata:Ki várt itt játékélményt egy doboztól? Én biztos nem.
  • Plata
    #165518
    Doboz nem ad neked semmilyen játék élményt.
    Ha a játék nem adja akkor a doboza sem.
    Szeretem a dobozos játékokat,de a doboztól várni játékélményt,marhaság.
    Van olyan gyűjtői dobozom is amihez ezernyi kacatot adtak,még képeslapokat is.De nem a doboz miatt szeretem,azt elő sem veszem sosem,mert sajnálom koszolni.
  • Fpocok
    #165517
    Collectors edition dobozos. Vedd meg akkor azt. Rakd ki polcra, hogy aztán sose használd újra.
  • frango
    #165516
    Biztos én vagyok a régimódi, de ez a digitális vásárlás teljesen lélektelen, jellegtelen, steril semmilyen. Veszek valamit, de igazából semmit. Megnyomok egy gombot, azt meg van véve a nagy semmi. Semmilyen ingerre nem hat. A fizikai példány, hat a látásra, a szaglásra, a tapintásra. Megadja a vásárlás/tulajdonlás élményét. Én a régi játékaimat is pár évente előveszem, kibontom, megnézegetem. Az első wow is lehetett volna egy élmény, amit kirakok a polcra.(Egyébként érdekes módon még tisztán emlékszem arra, amikor először hallottam a wow-ról egy havertól 15 évvel ezelőtt.)
    Értem én, hogy egyszerűbb a digitális, de én venném a fáradtságot...
  • Plata
    #165515
    Hát ha csak a doboz miatt akartál akkor tényleg fölösleges.
    Nekem nincs régóta dobozos,egyszerűbb előrendelni Bneten.
    De nekem az a bajom hogy nem tudom le tenni ezt a szart.
    Még 15 év után is le köt és eltudok lenni vele rengeteg időt.
    Egyszer hagytam abba Cataclysm után,mert akkor sok volt nekem hogy a szeretett világomat szétbarmolták és elcseszték,majd utána jött a gyerekes Panda kieg,ami szintén kevés volt mint sünben a vaj.De Draenor-ban vissza tértem újra kezdtem nulláról,és nem tudok szabadulni tőle.
    Tegnap este is fogalmam sincs hány óráig fent voltam,csak azért hogy a stormgarde-n eső szett hiányzó darabját megszerezzem,na persze nem esett de jó pár 120-as hunterrel és sámánnal letoltam a heroic stormgarde-t.
    Ma is megyek maradék karikkal,szerencsére sok huntim van.
    Ha az egyiknek esne a mail vállas a többi is megkapná.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.10. 20:58:44
  • frango
    #165514
    Tényleg. Most olvasom, hogy megszűnik ezzel a kieggel a sima dobozos kiadás. Most akarok elkezdeni WOWozni erre pont most dobják a dobozos kiadást. :( Jól mutatott volna a többi játék között egy WOW. Igy annyira már nincs is kedvem hozzá...
  • TBTPumpa
    #165513
    Megjelent Illidan történetét feldolgozó könyv, hogy legyen mit olvasni, amíg a kiegészítő tényleges megjelenésére várunk.




    Én is akarok egy példányt!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2020.10.10. 16:44:59
  • Fpocok
    #165512
    Szerdától.

  • hitman1028
    #165511
    sima dobozos nem lesz
  • Fpocok
    #165510
    Jelenleg nincsen megjelenési dátum, szerintem addig nem is lehet majd tudni.
  • frango
    #165509
    Sziasztok!
    Shadowlands sima dobozos kiadás mikor várható a hazai forgalmazóknál?
  • Ashlara
    #165508
  • Fpocok
    #165507
    Login screen simulator

    Bal oldalt fent az ikonra kattintva lehet érát váltani :D
  • Plata
    #165506
    Ha csak előfizettél akkor Legionig tudsz fejlődni,vagyis 110-es szintig.
  • flashpointer2
    #165505
    na csak felirtam egy honapra magam. Utoljara cataclysmes kiegeszitot vettem meg, ez mkost azt jelenti hogy az utolso kieg kiveteleig vegig tudom szintezni a karit?
  • Fpocok
    #165504
    Én azt sem bánnám, ha átcsúszna jövőre.

  • hitman1028
    #165503
    már dec elejét rebesgetnek xd
  • hitman1028
    #165502
    aki felhasználta a boostokat,addig lockolodik a karija,amig újból meg nem veszi