166699
  • dantor7
    #166619
    +++
    a Microsoftról (még?) sok rosszat nem hallottam, nagy bizodalmam van bennük.
    Az meg, hogy Metzen bá' is visszatér csak hab a tortán!
  • s0n1c
    #166618
    Még jobb hír, hogy Bobby "faszfej" Kotick 2024. 01.01-től eltakarodik a gaming iparból a jó büdös..., oda. Remélem örökre.
  • Plata
    #166617
    Legtöbb fizetős mount igazán gáz.
  • TBTPumpa
    #166616
    A 20 hónapig tartó szerencsétlenkedés a mai nappal révbe ért...


    Immáron az Activision/Blizzard hivatalosan is a Microsoft alá tartozik, a felvásárlás lezárult.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.10.13. 15:39:32
  • MarkBlade
    #166615
    Nem sok fantáziájuk van már.. ez a Mount.. meh..
  • TBTPumpa
    #166614
    Megérkezett a 2023-as BlizzCon Virtual Ticket!
    Az alábbi tartalmakat kapja a játékos a különböző Blizzard játékokba potom 50 euróért:
  • Daermon
    #166613
    Witchert elkurták... Az Amazon Tolkien munkásságát gyalázta meg. Hát nem vagyok túl optimista a Netflix WarCraftal (ha ez valódi)...
  • Caliph
    #166612
    jó lesz látni ahogy Ilidan smárol Malfurionnal :D

    animációs vagy élőszereplős?

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.04. 15:43:47
  • TBTPumpa
    #166611
    Warcraft-os Netflix sorozat jöhet?
  • Plata
    #166610
    Hát a mostani kieg egész jó,jó a talent rendszer,a szakmázás is érdekes.
    Következő valami elborult hülyeség lesz mint a shadowlands szerintem.
  • Caliph
    #166609
    az annyira nem zavar. de akkor lehet kivárom a kövi kieget és akkor :D ez a dragonflight amgúyse jön be
  • Plata
    #166608
    Heti küldi jutalma:
  • Plata
    #166607
    Az laza insta.De blackrock caverns az már juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj kategória.
    Jah és stonecore b+ kategória.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 20:50:18
  • hitman1028
    #166606
    uj szezonba throne of tides lesz mytic pluszba xd
  • Plata
    #166605
    Heti TW küldetés 428-as itemet ad.
    Öt TW instát kell érte menni.
    Héten cataclysm timewalking van.
    Ami nem a legjobb,sok játékosnak gőze nincs az instákról.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 20:19:41
  • Plata
    #166604
    De NPC-nél ha véletlen jelentkezik és bemegy akkor ha yolo-zni próbál elteszik befőttnek. :D
    TW event kezdődött,öt héten keresztül ha megcsinálod heti küldit kapsz egy mountot.
  • hitman1028
    #166603
    meglehet csinálni de kb semmi értelme ,nem lesz olyan ,mint régen ,az lesz h semmi se tud megsebezni minden 1 ütés lesz
  • hitman1028
    #166602
    egyedűl még véletlen se lehet menni twre
  • Plata
    #166601
    Simán menni fognak,sőt ha egyszál gatyában mész le akkor a látványtól padlót fognak. XD
    Simán kilehet pucolni bármilyen régi instát.
    Talán kivéve azt amiben a továbbjutáshoz több ember kell.
    De lics king fogait én már légió kiegben kivertem egy fél pár papuccsal. :D
    Ui:Vigyázz hogy timewalking event alatt véletlenül ne hogy timewalking instába tévedj.
    Mert akkor nagyon gyorsan mögösznek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 19:01:32
  • Caliph
    #166600
    csak a tudat kell,hogy lenyomtam őket :p

    Plata: Igen,retail.a terv h felhúzok egy dragonflight karit,aztán azzal elkezdem előröl. végigtolom az összes dungit,meg a zul aman naxx,icecrown stb. :)
  • Plata
    #166599
    Várj te most classic szerót kérdezed vagy retail-t?
    retail-on egyszerű és könnyű classic-on szar és guild nélkül megse próbáld.
    Retailon a lics king instában már a lábszagodtól meghalnak a bossok. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.27. 17:51:05
  • hitman1028
    #166598
    a régebbieket lehet egyedűl kb bfaig ,de az itemek max tmogra jók,vagy mountot lehet kiszedni
  • Caliph
    #166597
    köszi a választ,de a lényeg kimaradt,miszerint egyedül meddig lehet eljutni a raid kontetnben...szoktam látni vidit youtubeon hogy icecrown citadelt solozza pl.
  • hitman1028
    #166596
    nyár eleje óta nem játszok ,már akkor 440be voltam,de mikor megtudtam h uj szezon csak novemberbe várható már akkor elment kedvem az egésztől
    nem láttam értelmét h ujra meg ujra ugyanabba a dungikba menjek
  • TBTPumpa
    #166594
    .
  • Daermon
    #166594
    Amilyen béna lett a játék, nem csoda, hogy visszakönyörögték. De nem tudom, hogy igazából érdemi változást tud-e hozni. Majd kiderül.
  • TBTPumpa
    #166593
    Izgalmas idők jönnek!
  • Plata
    #166592
    De a paladinomnak valamivel jobb gearje van,de vele is főleg sokat szórakozom,ami főleg herbázás.
    Voltam vele már pár raiden,meg Hc-n is sőt mythicen is voltam vele,vagy mithyc?
    Neki is van pár dreambound cucca,dreambound event állandóan fut,a time rift félóránként.
    A bankban már egy rakás dreambound gear láda van,mivel bnet acc boundok még a szereverek közt is át tudom küldeni.
    Tervezem hogy a paladinom gearjét tovább húzom majd,de most elvagyok mint a befőtt és farmolom az új heriloomot,jelenleg nulla hozzávalónál tartok. XD
    Primalist eventen kell ölni hozzá bossokat,de a drop esély kicsi.


    Mellelseg kis karival is lehet némelyiket tolni,már a karim táskájában van 402-es dreambound és 408-as time rift item,a time rift item sajna karakter bound,de a dreambound item nem.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.26. 20:36:20
  • Plata
    #166591
    Alap geart könnyű szerezni,állandóan megy dreambound meg time rift event,402-415 itemeket ad.
    Én lustálkodással meg lébecolással ilyen geart szedtem ki.
    Holnap kezdődik speciális timewalking event,ahol a normálisnál erősebb geart kapsz,timewalking eventre nem kell gear,mert le szinteződsz.
    Sőt már asszem 35-ös karival lehet menni rá.
    Ezzel a gearrel simán lehet menni random raidre vagy random Hc-re.

    De az én törpe huntim főleg pecázni jár.Meg kocsmázni. XD
    Plusz dreambound eventen esik cucc is amivel tovább upgradelheted a geared.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.09.26. 20:17:00
  • Caliph
    #166590
    Ha van egy friss max lvl Dragonflight karim,azzal visszamenőleg meddig lehet eljutni a dungeon kontetntben? és raid kontentben? egyedül.
    kimaradt pár kieg és most arra gondoltam h bepótolnám élőben is pár kimaradt raidet,dungeonokat...és melyik kaszt a legjobb rá?
    gondolkodom rajta hogy előfizetek ismét csak ezért...de azért tudnom kéne meddig lehet eljutni :)
    teljes raidekre úgysincs időm ,meg arra se h most klánt keressek és újra megtanuljam a spelleket,taktikákat stb
  • Caliph
    #166589
    Azonban a Blizzardot vezető Mike Ybarra a témával kapcsolatos egyik X-posztra reagálva, mindössze két szóval cáfolta az elméletet: "nem kalózok."
  • TBTPumpa
    #166588
    Befutott az új patch!


    Jó játékot mindenkinek!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.09.05. 22:03:16
  • TBTPumpa
    #166587
    Pletykák, leakek és teóriák a következő - 10. kiegészítőről!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.09.03. 18:03:24
  • TBTPumpa
    #166586
    Elérhető a Classic Hardcore!

    Jó játékot mindenkinek!
  • tigeroo
    #166585
    Blizzard & Hardcore mode offline death = OK
    Blizzard & Hardcore mode Battle.net death = Kurvajó lehet lag közben meghalni, aztán nézheted vissza a combat logot mi történt
  • Caliph
    #166584
    amikor anno én toltam sok sok éve még megjelenéskor,az emlékeimbe égett a bugos warlock spell,amivel egészen blasted landsről stormwindbe húzott egy elite démont valaki és lewipolta az egész várost :D

    meg ugye a blood plague,abból kimaradtam csak neten láttam :D

    szal az emberben benne van a geciség :D
  • Plata
    #166583
    Szerintem is nagy hülyeség,tuti hogy tele lesz köcsög trollokkal a szeró.
  • ntex
    #166582
    Őszintén? Teljesen értelmetlen. Főleg azok után hogy a neten elterjedt egy HC klános videó, amiben egy csóka állítólag direkt wipeoltatott egy Naxx raidet four horseman-en. Majdnem mindenki meghalt ott. Mi lesz majd az official-on? :D Én biztos nem kezdenék ott karit egy ilyen történés után... Fixen lesznek olyanok akik majd be fogják ezt játszani nagyobb raideken, már előre látom... A grieferek fellegvára lesz ez az egész.


    Utoljára szerkesztette: ntex, 2023.07.31. 23:46:46
  • Caliph
    #166581
    mekkora élmény lehet...láttam videót hogy megcsúszik a sziklaperemről és bukja a karit :D nem volt boldog,én sem lennék,ezért eszembe sem jutna ilyen realmra menni :D
    akik kipróbálják,azoknak jó játékot :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.07.31. 22:01:58
  • TBTPumpa
    #166580
    Augusztus 24-én érkezik a Hardcore a Classic szerverekre!