166745
  • undY1ng #165822
    Egy kis érdekesség és számomra a szomorú valóság:

    A Blizzard "bukása"
  • Beni521
    #165821
    A you are prepared quest sorozatot egyébként nem kell újracsinálnod alliban, ha már megcsináltad hordában, az accountwide. Feleségem is hordában csinálta azt meg, aztán allis karival embassynél fel tudta venni a void elf questet. Ha még nincs Shadowlands-ed akkor esetleg vegyél Heroic Edition-t, az nem sokkal drágább (vagy ha már van alapod akkor lehet rá upgrade-elni) és pár egyéb lófasz mellett kapsz egy 50-es boostot, azt eltolhatod allis karakterre amivel meg tudod csinálni a void elf unlock questet. Egy karakter felszintezése meg most tényleg kényelmes tempóban war mode buff heirloomok miegymás nélkül is kevesebb mint 30 óra, de ha nagyon ráfekszel a leggyorsabb útvonalakra, nem olvasol quest szövegeket fele ennyi idő alatt is megvan. Ha meg tényleg nagyon speed levelingbe tolod akkor 4-6 óra xd
    Utoljára szerkesztette: Beni521, 2020.11.11. 08:28:55
  • Fpocok
    #165820
    HOLNAP!

  • hitman1028
    #165819
  • hitman1028
    #165818
    nekem is igazán egy mainem van,mage,de sl be elhatároztam h többet foglalkozok majd az altokkal,ami jelenleg 19-3 az alli javára
  • MarkBlade
    #165817
    Csak vicceltem. Mindenkinek meg van miért szereti a wowot.. valaki csak horgászik.. valaki pvp.. stb. :D
    A karakter fókuszálás jó dolog mert kimaxolod a skillt.. viszont maga Blizz tesz ellene mikor egyes classokat kiemel. Kb istenek lesznek játékban. PVP/PVE egyaránt és ezzel szinkronban pedig másokat letaszít. És kb játszhatatlan lesz. Mondjuk ha egynél több karid van már jó vagy :D
    Ők is rotában csinálják ezt értelmét nem látom max azt hogy a sírásnak engednek mindig.. ne kérdezzétek miért kell ezt.
  • undY1ng #165816
    Tudom de nem áll szándékomban és nem hülyeségből írtam azt amit. Én jobban szeretek ráfókuszálni egy kasztra és erre főleg most a hunter húzása után jöttem rá, hogy nekem mennyire nincs kedvem már csak a war campaign-on is csak végigmenni. Nem mintha már lenne értelme de a hunter reroll tetszett és valószínűleg ezt viszem tovább a kiegben. Egyébként lvl 20-as karakterekről beszélünk ami kb. 45perc felhúzni a mostani metódussal.
  • hitman1028
    #165815
    ám azt ugye tudod,h a kitörölt karikat bármikor visszahozhatod
  • undY1ng #165814
    Ezért az lennék? :)
  • hitman1028
    #165813
    sztemmeg az a baj a wowba,hogy ami sok időbe tellik,azt két pattchel később a casualok szinte azonnal megkapják
  • hitman1028
    #165812
    azért a mage közel se egy helybe áll,tudom mert az a mainem
  • MarkBlade
    #165811
    És én még azt hittem Plata a kettyós.. :D
  • undY1ng #165810
    Én amit teljesen megunok vagy tudom, hogy semmi erőm nem lesz felhúzni azt azonnal törlöm (persze a goldját még gyors átküldöm ).
    Van összesen kb 3 karakterem. Nem tudom engem zavar, hogy ott rontsa a látképet. Nem szeretek több kaszttal játszani, de hát ez én vagyok..
  • Plata
    #165809
    Figy át talentolni fárasztó.
    Karit cserélni gyorsabb.
    Bronzebearden van asszem 24 darab 50-es karim.
    Mind allis.Mind azért lett mert kíváncsi voltam vajon milyen lehet a prot pala,klassz,vaj milyen a híler pala,az is klassz,na így ment ez tovább és tovább.Minden érdekesebb classból van minden érdekesebb spec.
    Monk-ból 1,demon hunterből 1.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.10. 15:38:49
  • undY1ng #165808
    Te úristen ezért külön karaktert csinálni.... xDDDDD
  • ntex
    #165807
    Azt elfelejtetted, hogy a legtöbb ilyen fizetős feature ötlete eredetileg nem is a blizzard ötlete volt, hanem a játékosok kérték hogy legyen lehetőség a karakter költöztetésére pl. Egyébként havidíj is elkerülhető kb, a napi teendők melletti kis plusz farmolással össze lehet annyi goldot szedni havonta napi 1-2 óra aktív játékkal, hogy kijön belőle egy token ára. Főleg most hogy ki fogják nyírni a 10-20 accounttal egyszerre farmolókat, picit talán jobb ára is lesz a farmolt nyersanyagoknak.
  • MarkBlade
    #165806
    Amíg szórakoztat játszom. Láttam a videót.. van amiben igaza van van amiben nincs. A kezdetek óta játszom néha abbahagytam néha visszatérek. Tudom milyen volt és tudom hogy fizetni kell a szórakozásért. Mindenkit más kapcsol ki és mindenki más pénzt szán arra. A havidíjat és a kiegeket megveszem egyéb dolog nem kell.. van 10 karakterem lvl 50.. ha kényelmes tempót diktálsz 1 hét alatt megvan a void elf is aztán még 1 hét és az is lvl 50. Persze ha instant akarsz az pénz de akkor mi a szórakozás? Aztán kitalálod hogy rossz a class és a mocskos Blizz azt is pénzben méri?
    Mondom ez butaság. Van sok free mmo amúgy. De ott is pénz kell ha komolyan akarsz játszani.. sőt ha enni akarsz az is pénzbe kerül de még karakter boost sincs.. mocskos kormány :D
    Szóval addig játssz amíg jól érzed magad benne és úgy néz ki neked itt a vége..
  • LamborghiniSG
    #165805
    én nem haragszom, de azok alapján, amiket írsz, szerintem már észre sem veszed, hogy már mennyire beszipkáztak, így vagy úgy, akárhogy is, de keményen fizettél és fizetsz nekik mindenért, ők meg jót röhögnek a markukba! egyem a szívét, a drága Blizzard betette alternatívaként a pénzért konvertálást mikrotranzakcióban. érted b****g, fizetsz a játék kiegészítőiért (drágább egy-egy kieg., mint a többi PC játék), pluszban fizetsz havi díjat (az egyik legdrágább, ha nem a legdrágább havi előfizetéssel bír), majd most vagy fizessek 21 ezret (60 eur) character boostért, vagy konvertálásért még 7 ezret (20 eur, de át nem konvertálom a blood elfem), de akár elő is fizethetek még két hónapra 9 ezerért ha magam akarom felhúzni a nem kellő allis karit.
    az én pénzemből ezek nem fognak megélni ennyire jól, már lejárt az előfizum, én kilépek, nem volt rossz, de ez már rég nem az a Blizzard, akik a Warcraft 1-3 vagy a Diablo 1-2 idején voltak. Shirin is elég szépen elmondta mindezt. Ha jót akarsz magadnak, te is kilépsz.
  • MarkBlade
    #165804
    DK nem mobilis ha azt szeretnéd akkor ne várj tőle sokat.. Inkább próbáld ki a sámlit az még viszonylag közel áll a duduhoz is.. bár nincs tank de gyors kb mindenhol megállja a helyét. Vagy a pala.. az universalsoldier :D
  • MarkBlade
    #165803
    ne haragudj de nagyon nagy butaságokat írsz. A wow mindig is a horda vs alli-ról szólt. Amit megcsináltál az egyik oldalon az nem ugyan az a másikon. Van most már pénzért átkonvertálás a két fél között de nem tudom az árát és lusta vagyok megnézni, az kicsit egyszerűsíti a dolgod. Vagy felhúzol egy karit. Amúgy a wow mindig is a farmról szólt semmi másról.. Sok minden account wide és sokat egyszerűsödött a megjelenés óta a játék. De az hogy valamit benézel nem a Blizz hibája. Sok faxságot rájuk lehet húzni de ez a te sarad.
  • LamborghiniSG
    #165802
    totál hülyeségnek tartom ezt a rendszert.
    csak egy karakterem van, egy hordás, két hónapot beletettem és még így is rengeteg dolog lenne hátra ezzel is, többször ennyi időt kellene még beletenni, de már ennél is sajnálom a befektetendő időt (a BfA-s repülést inkább sztornózom).
    tehát ahhoz, hogy unlockoljam a kívánt fajt, csinálnom kéne egy másik, allis karaktert, egy olyat, ami nem is érdekel, és kitolnom azt is 50-re majd még egyszer végigcsinálnom ugyanezt a you are prepared quest sorozatot (na ez az igazán lol), mindezt csak azért, hogy ki tudjam választani a void elfet. ez üzlet, semmi más, annyira látszik a Blizzard üzletpolitikája: minél több időt tölts a játékban, minél több hónapra fizess elő. ennyi a történet. ha korrektek lennének, account wide érvényes lenne a quest kritérium.
  • Plata
    #165801
    Én fullra casual vagyok szóval nem az a tipikus hardcore raider vagyok.
    Kb minden kariból és specből van egy 50-esem,mert utálok talentet váltani,egyszerűbb új karit húzni.
    Huntrerem Bronzebeard szereveren van három 50-es egy 46 vagy 47-es.
    Nekem mind a három spec bejön,de a survival elég különböző a másik kettőtől.
    Az nem ranged hanem melee.
    Dk-ban nekem az unholy tetszik,iszonyú fun.Főleg most.
    Unholy DK most nagyon mókás,fertőzése mindenre át terjed,ha 100 fős sereg jön szembe akkor elég egy gyökeret megfertőzni,mindre át terjed.Én mindig a minél nagyobb tömeget keresem vele,mert poén.
    Egyik másik instában még a tárgyakat is megfertőzi.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.10. 11:36:35
  • undY1ng #165799
    Aha, GW2 ha az jobban tetszett. :D
    Én tavaly próbáltam ki és nagyon jó kis játék csak sajnos már túl sok évet elpazaroltam wowra. :(
  • Dobronski
    #165798
    nem tudom eldonteni mit maineljek, alabbi karaktereim mind 50 vagy kozel 50

    druid: legion, bfa mainem volt, barmire jo de ugy igazan semmire sem. kicsit mar beleuntam. moonkint sosem probaltam
    DH: unalmas, 3 skill rota
    warrior: most huztam fel 50re, tetszetos, fury, sok mobility skill miatt tetszik, dps kozepes. rota itt is unalmas kicsit
    rugo: wod mainem volt, outlawban jatszottam/om. tetszik de az utilty skilljei kicsit bugyutak. ez sem hoz lazba
    priest: dot dot spell dot. UNCSI 30nal abba hagytam
    hunter: tetszik hogy mozgas kozben tud ranged sebezni. castereknel (mage, lock) utalom hogy 1 helyben kell allni mint egy.. :). rota/skillek itt is kicsit "otlettelenek"
    DK: o meg csak 40-es, utoljara talan wod-ban jatszottam vele. egy probat adok neki a heten

    nem talalok egy olyan class/spec-et, ami azert aranylag jo dps, mobilis es szituaciokhoz szant skilljei vannak. guild wars 1/2-ztem sokat es azota azt a dinamikus harcot varom de sajnos a wow nem ilyen. tudnatok ajanlani a felsoroltakon kivul (esetleg DK, vele tankoltam)?
  • MarkBlade
    #165797
    Karakterkészítésnél nem tünt fel hogy az alli oldalon van a void elf? LOL :D Ne haragudj de ez vicces.
    wowhead itt minden le van írva sőt bármi kérdésed van itt mindent megtalálsz kb
  • hitman1028
    #165796
    nem azért,de ez teljesen egyértelmű
  • Plata
    #165795
    Le kell tolni a küldit,hogy akarsz be menni oda hordás karival?
  • LamborghiniSG
    #165794
    azért nem kicsit vagyok ideges, a délutánom ráment erre a Prepared questekre...
  • hitman1028
    #165793
    mivel nem tudod hordással felvenni a kűldit
  • Fpocok
    #165792
    Allisat csak allis karival lehet unlockolni.
  • LamborghiniSG
    #165791
    A hordás karimmal elmentem a Stormwind Embassy-ba és ezt látom. Tuti nincs mód unlockolni?

  • Plata
    #165790
    Nem csak hogy allis kell legyen,de 50-es allis,azt hiszem.
  • hitman1028
    #165789
    ugyanis ott lesz még pár quest
    ugyanez forditva is igaz,allissal nem tudsz pl nightbornet,hiába van meg suramar
    Utoljára szerkesztette: hitman1028, 2020.11.09. 19:53:51
  • hitman1028
    #165788
    azt csak allissal lehet
  • LamborghiniSG
    #165787
    megcsináltam az Argus kampányt a hordás karimmal, a You are Prepared questek pipák, mégsem tudom választani a Void elfeket. Azt írja az unlockhoz el kell menni a Stormwindbe is. Csak nekem ugye hordás a karim...most ilyenkor mi van?
  • Plata
    #165786
    És kell némelyikhez BfA öcsi,war cmpaign,satubbi.
  • Beni521
    #165785
    Már most sincs repu feltétel Allied race-ekhez, de a hozzájuk kapcsolódó story quest feltételeket meg kell csinálni (Void Elf-hez Argus kampány ha jól emlékszem), illetve azután az Embassy-nél az unlockolós questeket is meg kell csinálni. Én úgy emlékszem Shadowlands megjelenés után is így marad.
  • LamborghiniSG
    #165784
    Ha kijön a kiegészítő, akkor a void elfek szabadon választhatók lesznek?
  • Balcsix #165783
    Lehet hülyeség, de valakinek hasonló problémája volt egy másik fórumon, és hosszú találgatások után derült ki, hogy akkor produkálja a lag-ot, amikor háttérképet vált a Windows.
    Ha esetleg neked is "diavetítés-re" van állítva a háttérkép, akkor próbáld meg átrakni egy konkrét képre, hátha segít.
    Utoljára szerkesztette: Balcsix, 2020.11.08. 01:05:18
  • mooo
    #165782
    Nekem a Kasperskyvel csinálta ugyanezt mint neked,amióta kikapcsoltam megszűnt a probléma,pedig hónapokig szenvedtem mire rájöttem... Ha nem is Kasperskyd van érdemes lehet megpróbálni kikapcsolni a vírusírtót amíg megnézed hátha.