166745
  • Daermon
    #166103
    Ez igaz… :(
  • undY1ng #166102
    Windfury, 3x sebzés chance.
  • Plata
    #166101
    Classic-on?
    Igen,a sámlik ott nagyon erősek,sztem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.13. 23:57:33
  • ntex
    #166100
    Nope :)

    Az normális hogy egy 4 szinttel nagyobb sámán szétkapott mint a büdös szart? :D 34-es rugóm van, 38-as sámán 250-es earth shockot nyomott rám non-critbe úgy hogy van összesen 1000 hp-m... visszafutok a hullámért, fél hp-n volt pont, nekimegyek és nem 10-15 hp-val túlélte megint? :D Harmadikra már nem volt ott.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.06.13. 22:51:55
  • undY1ng #166099
    Mi sajnos pont az ellentetje vagyunk... eddig csak alli volt és uncsi lett, így lett a horda. Majd írd meg a neved, hadd gankelhessek... :D :D :D
  • Plata
    #166098
    Suttyólanden esett egy fegyó,betettem Dknak és elhúztam death gate-el a dk citybe hogy tegyek rá encsit,mikor végeztem megint toltam death gate-et hogy visszavigyen suttyólandre,erre be dobott dalaranba.
    Asszem szervízbe kéne vinnem mert defektes a death gate.
  • Plata
    #166097
    Nekem hiányzik retailon.
    Azt hiszem már nincs bent.
    Vagyis valami rövidített szar verzió még draenorban mintha lett volna.
  • Caliph
    #166096
    LKban annyira már nem vészes,mert lvl20on már van mount,de előtte sokat kellett kutygolni érte
  • Plata
    #166095
    Az a küldetés iszonyú szívatós.
    Emlékszem rá,mert jó pár karival letoltam.
    Már vanillában is meg BC-ben is de sokszor LK-ban is.
  • Caliph
    #166094
    tolom egy lics king 1x privát szerón(nagyon ritkán,nekem ez a kedvenc kiegem) és pont tegnap csináltam duduval :D irány westfall,vissza duskwood. irány goldshire aztán sw,aztán eastvale logging camp és vissza duskwood :D és a szellem amit lespawnol még polyzik is,persze dudun próbálkozhat :D
  • Plata
    #166093
    Legend of stalvan sem rossz.
    Ha jólemlékszem ez a neve.
  • Daermon
    #166092
    Ó igen, és akkor ott a híres (hírhedt) The Missing Diplomat quest lánc is... :D
  • ntex
    #166091
    Nem, retailon is hordában voltunk, most allit akartunk. Amúgy is jobban húz a szívünk arra az oldalra mint hordára :) Fejlődés tényleg olyan mintha az ember fogát húznák :DDD Átmentem 10-esen Westfall-ba, 14-ig jutottam aztán úgy felerősödtek a questek hogy rá kellett hagynom azt a területet átmenetileg, átmentem Loch Modan-ra hogy húzzak 2-3 szintet magamra ott, aztán tervem szerint visszamegyek westfall-ba befejezni, majd go Redridge aztán Duskwood :) Ma 6 szintet bírtam fejlődni össz-vissz, csomószor megszívattak a mobok és meghaltam miattuk.

    Azért tényleg látszik hogy nem igazán gondolták itt még át a dolgokat, vagy direkt ilyen szívatósra csinálták, mert legtöbbször az ide-oda futkorászásokkal több idő elmegy, mint magukkal a küldikkel. Loch Modan-ban van egy zseniálisan ide-oda futtató küldi lánc. Felveszem az elsőt, odafutok a helyszínre kb. 2-3 perc, megcsinálom, visszafutás 2-3 perc leadom a küldit, de a kövi küldetéssel visszaküld ugyanoda még egyszer, kicsit beljebb ahol erősebb mobok vannak egy fokkal. Azt is letolom, megyek újra vissza leadni, de visszaküld ugyanoda harmadszor is ahol még az előzőeknél is erősebb mobok vannak. Megcsinálom harmadszor is, majd visszaküld9tt volna negyedszer is hogy öljem meg a vezetőiket amit amúgy meg lehetett volna lazán csinálni már a harmadik körrel, de így persze közben legalább újra végig kell vágjam magam vagy 20, közben rég respawnolt mobon át hogy bejussak hozzájuk... :DDD Az egész alatt ráadásul többször meg is haltam. Mondom akkor majd holnap, visszamentem megtanulni az új spelleket SW-be majd kiléptem inkább :D

    Abban a pillanatomban azért elgondolkoztam rajta, hogy szükségem van nekem erre? Egyedül azt sajnálom hogy muszáj voltam két hónapot venni mert csak azt engedett walletből... 3x1 hónapot akartam, de így 1x2 lett, a harmadik hónap ára meg ott marad egyelőre. De lehet két hónap után úgyis rá lesz hagyva ha túl sokszor kiakaszt a játék ez idő alatt :)
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2021.06.09. 01:47:01
  • hitman1028
    #166090
    csak 8szor 18 twisting corridor kell hozzá xd
  • undY1ng #166089
    Ahhj akkor no horde? :(
  • Plata
    #166088
    De később is jöttek változások.
  • Caliph
    #166087
    a kapu építése már megkezdődött BC végén,de maga a kikötő 3.0.2ben lett berakva,abban a formában ahogy irtam. aztán catában annyi változás volt hogy auberdine helyett már rutheran ba ment a hajó onnan.
    addig viszont úgy ahogy irtam
  • Daermon
    #166086
    Szerintem LK-ban volt épités alatt, és csak Northendre ment hajó. Majd a többi része Cataclysmben jött be.
  • Plata
    #166085
    Akkor biztos rosszul emlékszem.Bele gondolva tényleg csak LK-ban lett kikötő SW-ben.
  • Daermon
    #166084
    BC idején még nem, mert nem volt kikötő SW-ben :)
  • Caliph
    #166083
    alis oldalon menethil volt a hajós. onnan ment theramoreba és darkshore ba. legalábbis BCben,darkshoreból meg ment azurba és darnassusba.
    és még ratchet és booty bay között volt hajó

    Lich kingben jött kavarás,stormwind harborral,onnan ment darkshoreba és northrendre,menethilből maradt theramore,és oda is bejött egy hajó northrendre. a többi asszem maradt

    Bcben ha jól emlékszem én kértem shati portált,aztán oda belőttem a Heartstonet,és igy viszonylag gyors volt az utazás az ottani főváros portálokkal.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2021.06.08. 08:46:47
  • Probatbicol
    #166082
    Hogy most van-e azt nem tudom, de régen nem volt, úgy kellett menni ahogy ntex írja. És akkor ehhez tegyük hozzá, hogy a játék indulásakor alli oldalon csak IF-ben volt AH, a night elfemmel csal lvl 22-őn láttam AH-t először, addig ment minden vendornak.
    De ha már séta, az is jó volt, hogy amikor bekerült Warsong Clutch, akkor ahhoz hogy bejelentkezz, oda kellett menni a bejáratához. Aztán mikor odakutyagoltam a hunteremmel, akkor vettem észre hogy alig van nyílvesszőm, persze vendor nem volt ott, indulhattam vissza valahova vásárolni :)
  • Plata
    #166081
    Nekem úgy rémlik,de már iszonyú rég volt,hogy az első emlékeim közt az van hogy a törpémmel át hajózom menethilből Sw-be,nem tudtam hogy van alagút,bár asszem lehet még nem is volt.
  • hawkie22
    #166080
    Engem a maw-os mount érdekelne, mert nagyon utálok futkározni Maw-ban, de nincs hozzá ingerenciám kifarmolni. :)
  • Plata
    #166079
    Menethil harborból van hajó sw-be nem?
  • ntex
    #166078
    Ja épp ma néztem egyik ismerős hogy tudna Azuremyst-ről átjutni SW-be... :D Kegyetlen, nem is emlékeztem már rá hogy ekkora szívás...

    Hajóval Darkshore, majd onnan át Menethil Harbor, aztán mehet a futás Wetlands-on keresztül Loch Modan majd Ironforge, onnan meg metró SW-be... Ha siet akkor 30-40 perc alatt meg is van :D Ma már játszottam picit, most kezdenek visszatérni az emlékek, hogy mennyivel másabb volt az egész... A mostani WoW ehhez képest már tele van tömve mindenféle kényelmi funkcióval... De most megint beszippantott, kérdés mennyire fognak kitartani mellette a többiek akikkel elkezdtük :)

    Golemagg alli oldal lett végül. Én human rogue-t kezdtem, ezt főleg PvP-re fogom használni. PvE-re meg tervezek egy ranged karit ami mage lesz talán, meg egy healert ami Draenei sámán lesz. Aztán ezeken kívül még mire lesz energiám, egyelőre passz :D Ezeket is elég lesz felhúzni... Van valami allis guild Golemagg-on ahová oda lehetne csapódni? Mindannyian 30 felett vagyunk életkorban.
  • hitman1028
    #166077
    nyilván azért fog ennyii ideig tartani,mert a renown szinteket megint lassan adagolják,megint azok járnak jól ,akik később kezdik,mert nekik hip hop felmegy ,mig mi szopunk
    mawos mount nem nagyon érdekel,a twisting corridoros megvan,az accountos,de mainnel biztos megcsinálom,csak hogy meg legyen
  • dantor7
    #166076
    Én arra emlékszem hogy a régi bc guildjeim játékosainak háromnegyedének köze nem volt ahhoz, hogy repülő mountra szert tegyen, mert drága volt és "a faszom fog farmolni 7 hétig goldot"

    pont ugyanez a mentalitás ment régen is.

    megjegyezném, hogy sajnos az "mmo feeling" már a classicban sem volt meg, értem itt ezalatt a TÉNYLEG epikus, több kontinensen keresztül tartó küldiket, volt olyan amit 2x szinten kezdtünk el de még max levelen is bőven volt folytatása, aztán nem volt ám sirás, hogy "jaj hol a questgiver meg merre mutat a nyil"
    mindemellett akármivel foglalkoztál, "megérte", nem volt ilvl-es marhulás, igazából a combat volt a legkisebb része a játéknak. balanceolva vót valahogy, aztán ahogy esik úgy puffan, és élveztük.

    most meg van egy szar combat simulatorunk, de az is teljese pompájában csak hetek grindolása után érhető el.

    fontos!
    farm vs grind
    ugyanaz a kettő, csak farmolni élvezetes, chilles, fun, mig grindolni unalmas, idegesitő és időrablásnak érződik
  • Daermon
    #166075
    Vanillaba más volt az egész,!nagyon nyers volt a mai verzióhoz képest, de akkoriban az jó volt. Emlékszem Night Elfel először mi meló volt elszaladni SW-be :)
  • undY1ng #166074
    Ha úgy vesszük már a wow kezdete óta így van... Példaként horda oldalt barrens gyaloglások... :D
  • Daermon
    #166073
    Ja hát Blizz ezzel is húzza csak az időt, másra nem jó.
  • ntex
    #166072
    Én csak azokat sajnálom akiknek ezt minden kiegnél a WoD-tól kezdve el kellett játszaniuk :) Én BFA-ba mikor visszatértem (Cata volt az uccsó kieg amivel játszottam előtte) és megtudtam hogy achizáshoz és loremasterhez vannak kötve a repülési lehetőségek majdnem le is mondtam az előfizetést :)
  • undY1ng #166071
    Valamivel ismét ki kell húzni a játékidőt. :D
  • Plata
    #166070
    Azt nem tudom,csak az volt írva hogy 7 hét kell hozzá.Legalább.
    De valahogy az előfizetést is húzni kell.
    A repülés acc wide lesz,a maw ground mount nem,azt minden karival külön kell megszerezni.Na és csak 4 zónában lehet repülni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.07. 07:41:31
  • Daermon
    #166069
    Tehát lesz egy 3,5 órás grind/sztori, amit eloszt a Blizz megint heti timelockra, 7 hétre. Remek. :D
  • Plata
    #166068
    Azt írták a wowheaden,hét hétig kell farmolni 9.1 után a szart,meg kell 59-es renown,meg az összes új cseszett covenant sztori.Kb.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.06. 23:04:27
  • hawkie22
    #166067
    7 hét? Megörültek ezek? Kinek van arra ideje. :) Hát akkor úgy néz ki, hogy az se lesz meg nekem. Marad a classic.
  • Plata
    #166066
    A repülés szopás lesz,7 hetes grind kell hozzá.És maxos szintű covenant.Covenant sztori.
    SL szerintem szarabb kint cataclysm volt,nem sok kedvem van játszani.
    Csak kiskarival max.
  • hawkie22
    #166065
    Én mindig is healert játszottam WoWban, sámánnal kezdtem, aztán druida lettem, mert azzal, ha kedvem szottyant, akkor lehetett DPSelni, lehetett tankolni, majd megint vissza healre. De SLben valahogy elveszett számomra a varázsa. Így priest healer lettem.
    Egyébként számomra SLben nem is a kieg egészével van bajom, ami miatt elvesztettem az érdeklödést, hanem bizonyos részek miatt. Viszont ezek annyira be vannak építve a napi grindbe, hogy az teljesen elveszi az ember kedvét a többi résztöl. Majd lehet visszanézek, ha már lehet repülni, de addig marad a classic. Egyelöre 28-ig van elöfizum, utána meglátjuk.
  • Plata
    #166064
    Vicces nekem LK-ban lett híler druidám és nagyon szerettem,ahhoz képest a mostani híler nem az igazi.
    Egyébként ez is resto druida.
    Ha lenne classic bc szerón allied race oda mennék.
    Komolyan.De a régi fajok azért már csak unalmasak.
    Már vanilla óta kicsit el laposodtak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.06.05. 19:41:32