166745
  • Plata
    #166344
    Ha olyan jó lesz mint a suttyóland akkor csesszék meg.
  • TBTPumpa
    #166343
    Következő kiegészítő bejelentés április 19-én!
  • undY1ng #166342
    Aki TBC Classic-kal tolja jelenleg ott most mit "érdemes" csinálni? PVE/PVP hogy áll? Még tavaly ahogy elértem a 70-es szintet ott vmiért elszállt a kedvem a játéktól és abba is maradt de gondolkodtam a napokban, hogy kéne aktiválni.
  • hitman1028
    #166341
    biztos,de nagyon kevesen,
    ha classic,akkor season mastery,mert érdekesebb,és kisebb szívás is
  • Plata
    #166340
    Köv kiegről nincs még videó?
    Az érdekelene.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 22:24:35
  • LamborghiniSG
    #166339
    A sima Classic-ot tolja még valaki? Található még ott magyar guild?
  • hitman1028
    #166338
  • hitman1028
    #166337
  • hitman1028
    #166336
    szerver választásnál mutatja
  • Plata
    #166335
    Fogalmam sincs,nem is voltam rá kíváncsi,így nem is próbáltam,őszintén szólva nem is tudom hogy van.Csak azt tudom hogy van.
  • LamborghiniSG
    #166334
    én ilyen Season of mastery-t nem látom a game launcher-ben
  • Plata
    #166333
    Már két fajta Vanilla Classic van,Season of mastery vagy mi a szösz,meg Classic.
    Season of mastery a népszerűbb szerintem.
  • LamborghiniSG
    #166332
    a sima Classic-ban minden szerver population low :/
  • Plata
    #166331
    Nekem Mirage Raceway-en van karim ott sok magyar volt régen,de én nem játszottam azóta hogy BC-re átrakták.
  • LamborghiniSG
    #166330
    BC Classicban melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • Plata
    #166329
    Én megvárom a Lich King classic-ot,akkor gondolom majd BC-ből LK lesz,akkor újra játszom rajta.
    Mikor jött BC clasicc felmentem classicra és meglepetésemre már nem vanilla volt a szeró hanem BC.Sima Classic-ot újra le kellett volna szednem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.18. 16:14:16
  • LamborghiniSG
    #166328
    Ezt jó tudni
  • Plata
    #166327
    A helyzet az hogy a sima classicon nincs karid,a sima classic lett Bc classic,ott megtalálod a karaktered,ha sima classic-on akarsz karit akkor újat kell kezdeni,esetleg talán pénzért át viheted.De ezt nemtudom,csak azt tudom hogy sima classic karim BC classic-on van sima classic-on meg nincs semmi.
    Sima classic szerót egyszerűen fel patchelték BC-re.
  • LamborghiniSG
    #166326
    kérdés!
    Sziasztok, utoljára a sima Classic-al játszottam, de még a BC Classic megjelenése előtt uninstalláltam a játékot. 1 év után most kezdem újra installálni a WoW verziókat. Mikor bejelentkezek, meg tudom azt csinálni, hogy maradjon a karim a sima Classic-ban és legyen egy boostolt karim a BC Classic-ban is egyszerre? Mintha a BC Classic megjelenésekor mondták volna (emlékeim szerint) hogy lesz majd boost lehetőség. De a régi karimmal szeretnék a sima Classic-ban is megmaradni. Egyelőre installálom a játékokat, de gondoltam jobb informálódni, nehogy elrontsam ezt a dolgot.
  • TBTPumpa
    #166325
    Patch 9.2 - Eternity's End arrives February 22.
  • hitman1028
    #166324
    másik hír
  • MarkBlade
    #166323
    Ő nem egészen erről írt...
  • Plata
    #166322
    A zördögbe lejárt a szerkesztés ideje.Közben játszottam és elfelejtettem elküldeni.
    Szerintem az hogy nem csak a top kockák juthatnak a legjobb gearhez inkább jobb.
    Tudom milyen volt régen játszani,tudom milyen volt mikor eszement sokat kellett gürizni a jó gearért.
    Én nem szeretem a veszekedéseket és a balhékat a céhen belül,de nagyon sok veszekedésre emlékszem azokból az időkből amikor a gear nehezen megszerezhető volt és a lootot el kellett osztani.
    Én örülök hogy ez már nincs,ma már nem is bírnám azt a tempót amit régen,minden nap x időben x ideig raid meg anyám kínja.
    Az meg hogy tört szerveren valami nyúlbéla aki sosem játszott a játékkal még vesz egy fullos karit és nem tud vele mit kezdeni az nem jelent semmit.
    Attól még rendes szerveren rendes boostal nem biztos hogy bénázna,ha csak nem tök zöldfülű.
    De például én ma is játszottam boostolt karival másik MMO-ban,nem ződ geart kapott hanem legendary és very rare geart.
    Max szintet,x reput,x specializationt satubbi.
    Ötfős instában voltam,szerintem eszement jó voltam,simán le toltam volna egyedül is.
    Főleg mert minden összejött és úgy proccolt hogy az ellenség nagy részét asszimiláltam,igazán jól szórakoztam.Rövid volt és laza.
    Már csak az hiányzott hogy a végén azt mondjam az utolsó fő ellenségnek hogy:"Resistance is Futile."


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.01.31. 23:34:15
  • Plata
    #166321
    Tudom hogy eddig nem volt mythic boost csak level boost,de mivel új tulaj lesz ki tudja mit hoz a jövő.
    Cseten engem nem szokott érdekelni a reklám,be vallom a csetet nem nagyon szoktam figyelni.
    WoW nem az az MMO amiben a csetre nagyon figyelnék.
    Mondjuk nem magyar szerveren szoktam lébecolni szóval nem is csoda.
  • MarkBlade
    #166320
  • ntex
    #166319
    Mythic boostot meg Mythic+ rating boostot nem igazán árult a Blizz. Ezek nem egyenlőek a leveling boosttal, amit a store-ból is megkaphatsz. Itt gyakorlatilag az achievementekért fizetnek az emberek. Asmongold is elmagyarázta régebben miért nem jó dolog ez, a WoW hőskorában kb. tényleg csak a legjobbaknak voltak meg a legnehezebb raidek, a játék legmenőbb, legjobb cuccai. Manapság meg hála a boostereknek, gyakorlatilag minden világtalan megvehet ilyen módon szinte bármit a játékban. Itemet, achit, mountot, bármit, úgy hogy gyakorlatilag végig AFK-zza az egészet. Tehát ugyanolyan világtalan marad nagy valószínűséggel.

    Kb. ugyanaz a szitu, mikor Taurin vett valaki egy karaktert PVP-re fullos gearben több tízezer forintért, aztán mindenki szétalázta SW előtt duelben mert azt se tudta mikor mit kell nyomni.

    Személyes tapasztalatom nekem is van M+ról, többször volt hogy beinveltették magukat olyan playerek hogy 2K ratinget, meg 15 feletti kulcsokat mutatott a raider.io, azt mikor már ment a kulcs, akkor derült ki hogy igazából fingja sincs a fightokról, én meg időre szerettem volna épp a kulcsot. Nyilván nem boostolt volt az ember Párszor kiégtem ilyeneken...

    Meg akkor nem beszélve arról, hogy a trade channel használhatatlan a 24/7-ben spammelők miatt. Hiába tiltod őket, mert pár naponta új karakterekről spamelnek ezek.
  • Plata
    #166318
    Hát az engem sosem zavart.
  • hitman1028
    #166317
    legalább nyugisabb lesz a chat
  • Plata
    #166316
    Hát majd a microsoft árul.
    Szerintem ez nem változtat semmin.
    Tavaly vagy mittomén mikor is be jelentették hogy nincs többé botozás meg anyám kínja,kb egy két napig működött aztán azóta ugyanúgy mennek a botok,szinte minden zónában lehet találkozni bot csordával.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.01.31. 19:42:29
  • hitman1028
    #166315
    15ős dungit nem hiszem h árul v heroic curvet xd
  • Plata
    #166314
    Mi a baj a boost-al?
    Blizzard is árul boostot,talán ezért tiltják be hogy inkább blizztől vegyenek?
  • hitman1028
    #166313
    épp ideje volt xd
  • Dobronski
    #166312
    21 ezer milliard forint. magyarorszag 2010es allamadossaga, vagy a mainak a fele . elkepeszto.
  • Caliph
    #166311
    microsoft viszi az activision blizzardot. vótmá?
  • Plata
    #166310
    Jöhetne már timewalking mert nagyon unatkozom.

    Mindegyiket én pakoltam le.Csak más más karival.
  • Plata
    #166309
    Az új zóna nem olyan szar mint maw,de nem is igazán tetszik.
    Úgy nézem 9.2 nem váltja meg a világot,kb ugyanolyan semmilyen mint eddig.
  • hitman1028
    #166308
    szerencsére ez lesz az utolső patch,anduin a fő ellesnség,két legendary,uj zóna ,tier setek meg ilyenek
  • hitman1028
    #166307
    meg ez
  • hitman1028
    #166306
    ez pl
  • Plata
    #166305
    Ha végignézted akkor adnál valami rövid összefoglalót?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.11. 20:19:01