166716
  • TBTPumpa
    #166716
    Amerikában már a negyedik is megjelent. A magyar verzió valamikor 2025-ben fog majd csak érkezni. :(

    +
    The War Within Pre-Expansion Update Trailer:
  • Caliph
    #166715
    POnt most olvasom a krónikák harmadik részét,már az első oldalakon leírja az új kieg alapjait sztori téren :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2024.07.19. 16:49:56
  • TBTPumpa
    #166714
    A The War Within Collector's Edition már úton van a megrendelők felé!




    Ahogy látom itt a doboz gerincén lévő dombornyomásból ez az első harmad. A Midnight és majd a The Last Titan kiadásokkal lesz teljes az egész!


    Unboxing video:

  • TBTPumpa
    #166713
    Az új 6 hónapnyi előfizetés mellé járó mount és pet:
  • TBTPumpa
    #166712
    Roadmap:
  • TBTPumpa
    #166711
    Az XBOX Show-n bejelentésre került:
    The War Within megjelenés: 2024.08.26.!!!

    Date Announce Cinematic:


    The War Within arrives August 26.
    Early Access begins August 22.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.06.09. 19:33:32
  • TBTPumpa
    #166710
    Újabb trailer érkezett, csakhogy meglegyen a hype:
  • PiszkosFred
    #166709
    Koszi, megnezem, mert kezdem nagyon unni ezt a kezi gem cserelest :)
  • sgyul
    #166708
    Narcissus addonba van beépítve ilyen, tök egyszerűen pakolgathatok vele a kövek skillek a cuccokban.
  • PiszkosFred
    #166707
    Arra rajott mar valaki, mert tutira van ilyen, csak en vagyok csak bamba, hogy a panda remixben a kib..ott kepesseg koveket (tinker, cogw, meta, stb) hogyan tudom orokiteni az uj cuccba anelkul, hogy kivegyem oket egyenkent a regibol, majd berakjam az ujba szinten egyenkent. Nincs valami gyorsabb modszer?

    (nem, nem akarom upgradelni a cuccokat, egyelore szintezem a karaktert es folyamatosan jonnek a picit jobb/magasabb ilvl cuccok a raidekrol es dungeonokbol, igy inkabb a bronzot masra koltenem)
  • TBTPumpa
    #166706


    Welcome home?
  • PiszkosFred
    #166705
    Nem regen indult uj szezon, az kitart a vegeig, de mostmar pihenes van, punnyadas. A panda remix egy fun, de pont azt a kiegeszitot nem szerettem, igy engem max annyira fogott meg, hogy par skint kiszedek bronzert (uj specko fizetoeszkoz a remixben) es csokolom. Ha vissza akarsz terni, a kieg elotti honapban erdemes talan, annyi ido alatt felhuzol egy uj altot, megismered a valtozasokat es johet is az uj kieg.
  • TBTPumpa
    #166704
    Nekem sem volt rá sok időm (nekem is sokszor napok maradtak ki), március végén le is járt az előfizetésem, azóta inaktív vagyok. De most más dolgok vannak előtérben az életemben (plusz itt a nyár is), illetve még egy rakat másik játék (főleg PS5-ön) vár végigjátszásra, így egy ideig még én sem fogok előfizetni.
    Majd augusztusban, amikor már elérhető lesz a Pre-Patch. Addig van időm lecsökkenteni a végigjátszandó játékok listáját. :)
    És bár elvileg bétát fogok majd kapni az Epic verzió miatt, valószínűleg arra sem fogok ránézni. Elegendő lesz nekem a retail verzió is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.05.31. 09:39:11
  • TBTPumpa
    #166703
    A WoWHead szerint 2024. augusztus 20. a megjelenési dátum (a Pandaria Remix után egyből a The War Within következik).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.05.31. 09:34:45
  • hawkie22
    #166702
    Kérdés: megéri visszajönni? :) Az utolsó kiegészítö egy az egyben kimaradt nekem, le tudtam "szokni" a game-röl, de amikor ilyen elözeteseket meg képeket látok, akkor mindig elfog a kétség, meg az érzelmek, hogy miért is hagytam abba. :) Nem tudnék minden nap belogolni, söt, napi 5-6 órám se lenne a gamere, inkább csak max. 1-2, az is inkább 2-3 naponta csak, így meg nem tudom, hogy megérné-e. Van még más rengeteg játék is, amiket be kéne fejezni, de azokra sins idöm.
    Lehet, hogy meg is válaszoltam a kérdést magamnak?
  • Caliph
    #166701
    ki az a csúnya gonosz elf néni? :D
  • TBTPumpa
    #166700
    Jövő hét szerdán indul a The War Within bétatesztje:


    A Blizzard bejegyzése a bétáról
    "Pre-order the Epic Edition for guaranteed access."

    Retail megjelenés: 2024. augusztus?
  • TBTPumpa
    #166699
    Előrendelhető a The War Within 20th Anniversary Collector's Edition!





    200 euró + 100 euró a szállítás!
    Mostani árfolyammal számolva az olyan ~122 000 Ft.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.18. 13:45:47
  • TBTPumpa
    #166698
    Cataclysm Classic - május 20!
    "Cata Classic Pre-Patch April 30, Launch May 20"

    The War Within 20th Anniversary Collector's Edition on Sale April 17th
  • Plata
    #166697
    Vagy nem,ezek a gamepass-os játékosok általában eléggé hogy finoman fogalmazzak állatok sokszor.
    Normális játékosokat inkább elrettentik.
  • Botond #166696
    Vagy az új aranykor. 34 millió gamepass előfizetőből ha csak pár tízezren visszatérnek, akkor újra felvirágozhat a játék.
  • TBTPumpa
    #166695
    Blizzard játékai jönnek az XBox GamePass-be. Az első fecske a Diablo IV lesz március 28-án. De esélyes, hogy a World of WarCraft is be fog kerülni majd a The War Within kiegészítővel.
    Ahogy a WoWHead oldalon is írták, ez már a vég kezdete...
  • TBTPumpa
    #166694
    Patch 10.2.6 - Coming in March!
  • Dobronski
    #166693
    mi beöltöztünk rózsaszinbe, gusztustalanok vagyunk :D
  • Plata
    #166692
    Nézzetek el a trading post-hoz,a hónapban nagyon jó cuccok vannak.
    Főleg mount,bár én peteket is vettem.
    Meg rengeteg ruha,bár ezek a valentines izék nekem túl giccsesek.
  • Caliph
    #166691
    no akkor meg is van az első karim,catában húzva,aztán dragon isles. végigtoltam a classic raideket,majd bcből Karát,ami mindig is nagy kedvenc volt anno,és sokat wipoltunk benne :D

    aztán behúztam cata raidjeit is :)
    most egy törp hunter jön,warlords kiegben húzva 60ig,aztán egy demon hunter legionban. pandaria rohadtul nem vonz,ahogy a monk sem ,szal azt kihagyom. aztán jön battle of azeroth,egy mágussal vagy lockkal,végül suttyóland ahogy Plata hivja :D aztán ha még marad a három hónapból,végigtolom a dragonflight raidjeit is :D és meg is vagyok egy darabig ismét :p
  • TBTPumpa
    #166690
    Igen, de főként a Blizzardot érintette a dolog. Twitteren a dolgozók százai írták, hogy a tegnapi volt az utolsó napjuk a Blizzardnál. A bejelentett túlélős játékot a csapattal együtt menesztették, csak néhány arc került át máshova. Emellett főként az Overwatch 2 csapatát cincálták meg (több modell és pálya designer, illetve animációért felelős emberke lett munkanélküli). De a Diablo 4 és World of WarCraft csapat sem úszta meg veszteségek nélkül.
    Viszont Holly Longdale szerint, ez a 2024-es WoW Roadmapre még nincs hatással.
  • PiszkosFred
    #166689
    Marmint a MS gaming szekciojabol kuldtek el ennyit, nem csak a Blizzardtol. Erintett az osszes fejleszto, Bethesda, Zenimax, MachineG, stbstb.
  • TBTPumpa
    #166688
    Friss hír: A Microsoft némileg leépíti a Blizzardot. Több, mint 1900 dolgozót küldtek el, köztük Mike Ybarra jelenlegi CEO-t, illetve az egykori alapítót Allen Adham-ot is (őt szerintem a Blizzard rajongóknak nem kell bemutatnom, Mike Morhaime és Frank Pearce mellett nagy név volt). Nekik a mai az utolsó munkanapjuk (legalábbis a Twitter szerint).
    Továbbá egy 6 éve már fejlesztés alatt lévő játékot (túlélőjáték) is töröltek.

    Az biztos, hogy nagy változások lesznek az idén a Blizzard háza táján!
  • Plata
    #166687
    Köszi,akkor megnyugodtam,tovább pletykázok star trekben. XD
    Másfél órás admiralty most már kb két órája tart és még a felével sem végeztem,mindig leállok pletykák miatt.
    De hogy hogy Bc TW jön?LK után cata jön nem?
    Bár tény hogy BC timewalking a legjobb,olyan sok xp-t ad mint állat.
    És miért nem jött még BfA timewalking?
    Mindig az adott kieg második nagy peccsében szokott jönni újabb TW,mint suttyólandben legió,BfA-ban draenor.ha jólemlékszem,jólenne már ha lenne BfA timewalking,új mountokat hozna és egyebet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 19:07:00
  • PiszkosFred
    #166686
    Nincs TW, majd masfel het mulva jon a BC-s kiadas.
  • Plata
    #166685
    Egyébként válassz olyan karit akinek van sebzős aurája,mint például demon hunter,fejből csak az jut eszembe.Tudom hogy azzal vadásztam legendary cuccokra,minden behal attól hogy rajta van a fel aura vagy mi a szösz.
    Ha végeztem Star trek-ben a napi küldikkel felugrom én is megnézni timewalkingot.
    Arathoron van pár kis karim,akinek jól jönne.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 18:24:22
  • Plata
    #166684
    Mi a fene? Timewalking van és nem tudok róla?
    Húú de ciki.
    Megyek és lefejelem a falat. XD
    Mondjuk a cataclysm timewalking a leg idegörlőbb.
    Hordás karit kellene húzni 50-re a heritage armor miatt,de inkább tökön rúgatom magam mint hogy hordával menjek cataclysm timewalkingra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 18:20:38
  • Caliph
    #166683
    Pont a lábszagos megoldás a cél,van egy kis lemaradásom,végig akarom írtani a gonoszokat :p
    Valszeg a timewalking most van,mert Chromienál van ilyen lehetőség választani
    aktuális kieg meg valszeg follower dungeons lesz aztán megvagyok pár kiegig ismét :)
  • Plata
    #166682
    Havonta általában kétszer van timewalking event,ilyenkor az adott kieg instái és raidjei visszajönnek.
    Most a cataclysm jön utána majd a panda.Pontosan nem tudom mikor jön,mert a licsi king timewalking óta nem nagyon voltam fent.
    A raidek ilyenkor újra tolhatók rendesen,egyébként ha bemész nagy karival simán a karid lábszagától kihalnak a bossok. :D
    De DK-val az aktuális kieg instáit is tolhatod egyedül.Ha van jó felszerelésed.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 17:37:46
  • Caliph
    #166681
    aha valszeg ez lesz a megoldás,mert az első karival cataclysmes vonalat választottam. Második karival majd panda,aztán így tovább :) végigjárom ami kimaradt
  • PiszkosFred
    #166680
    A zonak 1-30-ig skalazodnak az elso par kiegeszitoig, aztan +5 szintet lepkednek a pandaktol egeszen a shadowlandsig.

    Dungeonok es raidek elvileg csak akkor skalazodnak, ha Chromieval azt az sztorit/idosikot valasztottad, akkor mindig kovet teged a raid/dungeon szintje 1 es 50/60 kozott (attol fugg, hogy annak az idosiknak mi a maximuma). Minden mas, nem azon az idosikon levo raidre / dungeonra a legacy szabalyok vonatkoznak / nincs skalazodas..

    Legalabbis igy emlekszem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.20. 16:39:38
  • Caliph
    #166679
    No felrántottam egy karit 40re,gondoltam lemegyek deadminesban nosztalgiázni,de minden mob 40es :D rémlik valami level scaling,hogy ott fejlődjön a player ahol akar,de ez kikapcsolható? és hol ? :D
  • TBTPumpa
    #166678
    A harmadik könyv a WarCraft 3-tól a World of Warcraft: Cataclysm-ig tart.
    A negyedik könyv pedig majd a Mists of Pandaria-tól a Shadowlands-ig.
  • tigeroo
    #166677
    nekem is az első két könyv van meg. a 3. rész a warcraft 3 eseményeit öleli fel, ez a 4. rész már a wow-os időszakról fog szólni?