166699
  • TBTPumpa
    #166699
    Előrendelhető a The War Within 20th Anniversary Collector's Edition!





    200 euró + 100 euró a szállítás!
    Mostani árfolyammal számolva az olyan ~122 000 Ft.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.04.18. 13:45:47
  • TBTPumpa
    #166698
    Cataclysm Classic - május 20!
    "Cata Classic Pre-Patch April 30, Launch May 20"

    The War Within 20th Anniversary Collector's Edition on Sale April 17th
  • Plata
    #166697
    Vagy nem,ezek a gamepass-os játékosok általában eléggé hogy finoman fogalmazzak állatok sokszor.
    Normális játékosokat inkább elrettentik.
  • Botond #166696
    Vagy az új aranykor. 34 millió gamepass előfizetőből ha csak pár tízezren visszatérnek, akkor újra felvirágozhat a játék.
  • TBTPumpa
    #166695
    Blizzard játékai jönnek az XBox GamePass-be. Az első fecske a Diablo IV lesz március 28-án. De esélyes, hogy a World of WarCraft is be fog kerülni majd a The War Within kiegészítővel.
    Ahogy a WoWHead oldalon is írták, ez már a vég kezdete...
  • TBTPumpa
    #166694
    Patch 10.2.6 - Coming in March!
  • Dobronski
    #166693
    mi beöltöztünk rózsaszinbe, gusztustalanok vagyunk :D
  • Plata
    #166692
    Nézzetek el a trading post-hoz,a hónapban nagyon jó cuccok vannak.
    Főleg mount,bár én peteket is vettem.
    Meg rengeteg ruha,bár ezek a valentines izék nekem túl giccsesek.
  • Caliph
    #166691
    no akkor meg is van az első karim,catában húzva,aztán dragon isles. végigtoltam a classic raideket,majd bcből Karát,ami mindig is nagy kedvenc volt anno,és sokat wipoltunk benne :D

    aztán behúztam cata raidjeit is :)
    most egy törp hunter jön,warlords kiegben húzva 60ig,aztán egy demon hunter legionban. pandaria rohadtul nem vonz,ahogy a monk sem ,szal azt kihagyom. aztán jön battle of azeroth,egy mágussal vagy lockkal,végül suttyóland ahogy Plata hivja :D aztán ha még marad a három hónapból,végigtolom a dragonflight raidjeit is :D és meg is vagyok egy darabig ismét :p
  • TBTPumpa
    #166690
    Igen, de főként a Blizzardot érintette a dolog. Twitteren a dolgozók százai írták, hogy a tegnapi volt az utolsó napjuk a Blizzardnál. A bejelentett túlélős játékot a csapattal együtt menesztették, csak néhány arc került át máshova. Emellett főként az Overwatch 2 csapatát cincálták meg (több modell és pálya designer, illetve animációért felelős emberke lett munkanélküli). De a Diablo 4 és World of WarCraft csapat sem úszta meg veszteségek nélkül.
    Viszont Holly Longdale szerint, ez a 2024-es WoW Roadmapre még nincs hatással.
  • PiszkosFred
    #166689
    Marmint a MS gaming szekciojabol kuldtek el ennyit, nem csak a Blizzardtol. Erintett az osszes fejleszto, Bethesda, Zenimax, MachineG, stbstb.
  • TBTPumpa
    #166688
    Friss hír: A Microsoft némileg leépíti a Blizzardot. Több, mint 1900 dolgozót küldtek el, köztük Mike Ybarra jelenlegi CEO-t, illetve az egykori alapítót Allen Adham-ot is (őt szerintem a Blizzard rajongóknak nem kell bemutatnom, Mike Morhaime és Frank Pearce mellett nagy név volt). Nekik a mai az utolsó munkanapjuk (legalábbis a Twitter szerint).
    Továbbá egy 6 éve már fejlesztés alatt lévő játékot (túlélőjáték) is töröltek.

    Az biztos, hogy nagy változások lesznek az idén a Blizzard háza táján!
  • Plata
    #166687
    Köszi,akkor megnyugodtam,tovább pletykázok star trekben. XD
    Másfél órás admiralty most már kb két órája tart és még a felével sem végeztem,mindig leállok pletykák miatt.
    De hogy hogy Bc TW jön?LK után cata jön nem?
    Bár tény hogy BC timewalking a legjobb,olyan sok xp-t ad mint állat.
    És miért nem jött még BfA timewalking?
    Mindig az adott kieg második nagy peccsében szokott jönni újabb TW,mint suttyólandben legió,BfA-ban draenor.ha jólemlékszem,jólenne már ha lenne BfA timewalking,új mountokat hozna és egyebet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 19:07:00
  • PiszkosFred
    #166686
    Nincs TW, majd masfel het mulva jon a BC-s kiadas.
  • Plata
    #166685
    Egyébként válassz olyan karit akinek van sebzős aurája,mint például demon hunter,fejből csak az jut eszembe.Tudom hogy azzal vadásztam legendary cuccokra,minden behal attól hogy rajta van a fel aura vagy mi a szösz.
    Ha végeztem Star trek-ben a napi küldikkel felugrom én is megnézni timewalkingot.
    Arathoron van pár kis karim,akinek jól jönne.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 18:24:22
  • Plata
    #166684
    Mi a fene? Timewalking van és nem tudok róla?
    Húú de ciki.
    Megyek és lefejelem a falat. XD
    Mondjuk a cataclysm timewalking a leg idegörlőbb.
    Hordás karit kellene húzni 50-re a heritage armor miatt,de inkább tökön rúgatom magam mint hogy hordával menjek cataclysm timewalkingra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 18:20:38
  • Caliph
    #166683
    Pont a lábszagos megoldás a cél,van egy kis lemaradásom,végig akarom írtani a gonoszokat :p
    Valszeg a timewalking most van,mert Chromienál van ilyen lehetőség választani
    aktuális kieg meg valszeg follower dungeons lesz aztán megvagyok pár kiegig ismét :)
  • Plata
    #166682
    Havonta általában kétszer van timewalking event,ilyenkor az adott kieg instái és raidjei visszajönnek.
    Most a cataclysm jön utána majd a panda.Pontosan nem tudom mikor jön,mert a licsi king timewalking óta nem nagyon voltam fent.
    A raidek ilyenkor újra tolhatók rendesen,egyébként ha bemész nagy karival simán a karid lábszagától kihalnak a bossok. :D
    De DK-val az aktuális kieg instáit is tolhatod egyedül.Ha van jó felszerelésed.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.20. 17:37:46
  • Caliph
    #166681
    aha valszeg ez lesz a megoldás,mert az első karival cataclysmes vonalat választottam. Második karival majd panda,aztán így tovább :) végigjárom ami kimaradt
  • PiszkosFred
    #166680
    A zonak 1-30-ig skalazodnak az elso par kiegeszitoig, aztan +5 szintet lepkednek a pandaktol egeszen a shadowlandsig.

    Dungeonok es raidek elvileg csak akkor skalazodnak, ha Chromieval azt az sztorit/idosikot valasztottad, akkor mindig kovet teged a raid/dungeon szintje 1 es 50/60 kozott (attol fugg, hogy annak az idosiknak mi a maximuma). Minden mas, nem azon az idosikon levo raidre / dungeonra a legacy szabalyok vonatkoznak / nincs skalazodas..

    Legalabbis igy emlekszem.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.20. 16:39:38
  • Caliph
    #166679
    No felrántottam egy karit 40re,gondoltam lemegyek deadminesban nosztalgiázni,de minden mob 40es :D rémlik valami level scaling,hogy ott fejlődjön a player ahol akar,de ez kikapcsolható? és hol ? :D
  • TBTPumpa
    #166678
    A harmadik könyv a WarCraft 3-tól a World of Warcraft: Cataclysm-ig tart.
    A negyedik könyv pedig majd a Mists of Pandaria-tól a Shadowlands-ig.
  • tigeroo
    #166677
    nekem is az első két könyv van meg. a 3. rész a warcraft 3 eseményeit öleli fel, ez a 4. rész már a wow-os időszakról fog szólni?
  • Caliph
    #166676
    hú köszi az infot,az első két könyv megvan,a harmadik elkerülte a figyelmem,mert általában ebookra vásárolok...gyors meg is rendelem :P
  • TBTPumpa
    #166675
    Új pet (kínai újévhez kapcsolódó) - Hoplet - érhető el a shopban!


    Illetve a nyár folyamán (július 16-án) fog megjelenni - több év várakozás után - a World of Warcraft Chronicle 4. része (idehaza a Szukits könyvkiadó jelentette meg a magyar változatokat, náluk a negyedik rész megjelenéséről még nincs hír!)


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2024.01.18. 21:35:41
  • Plata
    #166674
    Hát én egy évtizeddel bővebben öregebb vagyok és amilyen őrült vagyok imádok farmolni herbát és ércet,druidával tök fun dolog pár órát elrepkedni légiós madár formban közben felszedni a cuccot.
    Ráadásul emerald dreamben még szórakoztató is,mert a herbák elszaladnak előled és meg kell kergetni. XD
    Az új fajok közt van pár érdekes.
    Bár én csak az allis fajokat szeretem.
    Hordában időről időre megpróbálok játszani,de hamar feladom,mert hordában a Timewalking event az agyzsibbasztó.
    Ha kiakarod próbálni a régi kiegek instáit és raidjeit akkor ott a timewalking event,egy hétig egy régi kieg instáit raidjeit lehet nyúzni.
    Kb két három hetente van.
    De sok pénzt lehet keresni raid vagy karakter boostolással.
    Olyan 200-300 ezer aranynál olcsóbban nem is ölnek neked instában boss-t.
    Karit húzni még több.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.18. 16:40:41
  • Caliph
    #166673
    oké,hétvégén rápróbálok akkor :)
  • PiszkosFred
    #166672
    Most jott uj kontent (Gilneas, plusz szolo dungeonok, stb), vagyis az, hogy season vege van, az nem azt jelenti, hogy nincs mit csinalni, csak a mostani allapot mar megmarad nyarig, nem lesz uj raid, uj tier, stb. Szerintem a legjobb idopont most visszaterni, mert most mar minden elerheto, nem kell varnod az ujabb dolgokra honapokat, mint korabban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.18. 15:33:11
  • Caliph
    #166671
    köszi a tippeket,kicsit elvetted a kedvem,hogy szezon vége,de full igazad van. gyors rákerestem,ahogy nézem valamikor idén jön a kövi kieg,akkor lehet várok még vele,nem sürgős :D
  • PiszkosFred
    #166670
    Nyersanyagot, ha utba esik, akkor mindig szedd ossze, minden karakterrel, mindenhol, mert az ujdonsagok kozott talalsz egy resource zsakot az inventorydat ado egyeb bagek mellett, ott elfer minden. XP-t is ad, a szakmat huzni is jo, no meg van mindenkiben annyi OCD, hogy ne hagyja ott, ha mar ott all mellette :) Nyaron meg jon az account szintu nagy kozos crafting mati tarolo, akkor ugyis megy minden a kozosbe.

    Idovel a szakmai speckoban kirakod majd, hogy le se kelljen szallnod a sarkanyodrol a matik lootjahoz, az gyorsit majd azert a nyersanyagok osszeszedesen.

    Garrison gold farmot szerintem mar evek ota kinyirtak, alig par copper egy-egy reward, a tobbi meg 5 gold, annal az elso Dragonflight zonaban leolt vermokus bal laba is tobbet er.

    Minipetek mennek, de igy a szezon vege fele mar mindenkinek van mindene.

    Rare mobok es lootolhato stashek (expedicios ladak, lila tarolok, stb.) osszeszedese jol hoz a konyhara, mert a junk loot bennuk sokat er vendornal, a minibossok es rarek altal dobott felszereles is 100-150 arany/db, par kor es mindjart osszejon 20-30k csak a szemetbol.

    Crafting csak akkor eri meg, amikor mar van specko recepted gyartani ritkasagokat, eleinte felejtos, igy a szezon vege fele max huzd fel es vard a nyarat vele.

    A heti lfg raideket es heti dungeon/aid/bloom kuldiket csinald meg, ezekbol osszejon lazan tobb tizezer arany, rakas repu, plusz kezdetben nemi 440+ gear is, amit kesobb majd eladhatsz ha esik 460+. Plusz a World Q-k kozott is van, ami eleve goldot ad, 900-1000g kornyekit, az mehet tobb karakterrel is.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.18. 14:48:03
  • Caliph
    #166669
    pont ez a bajom,hogy közel 40 évesen már nem oszt nem szoroz a havidíj,szerencsére,és öreg vagyok én már a grindeléshez. nézem pár youtube vidit a how to make gold fast címszó alatt,ott a garrisont ajánlották,meg rare mob farm eladható minipetért. meg persze a szakmát,ami ismét grind :D
  • PiszkosFred
    #166668
    EU-ban kb 350k a havi token, majd nezd meg, hogy mennyi jon ossze casual jatekkal 70-esen (WQ-k, rare mobok, rate lootok, dungeon/raid eladhato cuccai stb.), es akkor latod majd, hogy megeri e grindelni ennyit 15$ miatt, amennyi oszeget egy sz.r melo eseteben is szempillantas alatt "osszeszedsz" csak a mosdoban toltott idobol. :)

    Kesobb felhuzott szakmakkal mar konnyebben fog menni, akkor mar nekiallhatsz celiranyosan aranyat csinalni.

    Kulcsos oldalakon van gametime, nyilvan kockazattal jar, de olcsobban jon ki a havidijnal.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.01.18. 14:18:10
  • ntex
    #166667
    Hivatalos oldalon a legcélszerűbb venni a game time-ot, máshol is ugyanannyiért adják. Lehet aranyból is venni, az aktuális árfolyamot mindig meg tudod nézni wowhead-en pl.
  • Caliph
    #166666
    Egy kérdés. talán visszanéznék a korábban említett koncepcióban,miszerint felhúzok egy karit aztán végigtolom az összes dungit raidet ami kimaradtak az életemből (kb cata után minden :D ) ki honnan veszi a playtimeot? hivatalos battlenetről,vagy van valami olcsóbb megoldás?
    régen olvastam hogy ingame játékkal akár ki is termelhető a havidíj,de gondolom ez már szarrá van nerfelve,illetven nem feltétlenül farmolni járnék hanem játszani :D
    sztem max 3 hónap elég lesz hogy felhúzzak egy valamit és végignézegessem szép lassan mi maradt ki...tudom tudom,miért nem nézem meg youtubeon,de inkább így tolnám :p
  • TBTPumpa
    #166665
    Seeds of Renewal Launch Trailer | Dragonflight | World of Warcraft
  • BlackDahila
    #166664
    Igen meglett. Bár nem kötött le annyira mint gondoltam igy felesleges volt ott játszogatni.

    Vissza mentem wotlk classic-ra.

    Bár itt is vannak furcsa dolgok amik régen nem voltak. Lehet őreg vagyok már ehhez.
    Régen achivementeket kértek meg gearscore-t most már logokat kérnek. mindig van valami új
  • TBTPumpa
    #166663
    Az idei Lunar - Kínai újéves mount (Year of the Dragon):


    6 hónapos illetve az éves előfizetés mellé is jár.
  • s0n1c
    #166662
    Egyedül a Living Flame van lockolva (most próbáltam a többit, tudtam indítani hordás karaktert). Egyébként figyelni kell a forumokat, mert volt már 2x is feloldás. Az oka rém egyszerű: faction balance, mivel szeretnék megtartani a world pvp egyensúlyát.

    Az eredmény szerintem magáért beszél: wow classic sod server population

  • BlackDahila
    #166661
    Igen. Előtte meg alliance volt fullon.
    Sajnos ez igy kizárja hogy az ember a barátival közösen játszon.
    Ennek biztos oka van hogy az összes szerveren a horda frakció van lockolva. Valószínűleg raciális képességek miatt.
    Valahogy éreztem hogy lesz buktatója ennek a SoD-nak.
  • Plata
    #166660
    Biztos full a horda már.