166699
  • Petyus_
    #49
    Up! :)

    És egyik kedvenc képeckém a játékból:

  • Petyus_
    #50
    Látszik hogy ezt régen írtad.. :)
  • Braveheart
    #51
    Én csak azt remélem hogy nem lesz olyan meseszerű és elnagyolt a grafika, mint pl. a warcraft3-ban (de leszögezem az az egyik kedvenc játékom)
  • Sanca
    #53
    Hat sztem EQ2 siman nem fogja verni. Itt sokkal nagyobb a hangulat - mar kepek alapjan is, mi lesz meg jatek kozben:) Mondjuk 1 jo kis fallout//dragonhearth szeru special karigeneralo rendszer nem artana a gamenek. Ez a lovas-dolog meg egesz jo. Remelem annak is lesznek majd tulajdonsagai, stb.
  • Petyus_
    #54
    Nem csak ló lesz, hanem griff, farkas is! :)

    Ja, úgy lenne az igazi, ha lehetne lovakat tenyészteni, betanítani, meg Tamagotchizni velük. :) Én reménykedem valami ilyesmiben.
  • Petyus_
    #55
    "EQ2 úgyis veri"

    Hasonlítsd össze a két játék trailerét hangulatban.. a Blizzard még egyszer sem hibázott, én nagyon bízom bennük.
  • Petyus_
    #56
  • Petyus_
    #57




  • Petyus_
    #59
    Szerintem ilyen nem lesz benne. :(

    A hátasok csak közlekedés céljára fognak szolgálni, nem harcra.
  • Lynx_TWL
    #60
    ööö az EQ2 az melyik gém is?:)
    dio2 sztem meg még mindig jó gém, nem ismerek jobb hekkenszlest
  • I.C.ram
    #61
    Hát igen valahogy így fogok kinézni én is! :)
  • I.C.ram
    #62
    Kicsit mókás, hogy a törpének kéne al egkisebbnek lenni, erre ő a legnagyobb ráadásul neki van a legnagyobb lova is :)
  • Petyus_
    #63
    Szerintem jó a méretarány, én pont ekkorának képzelek egy törpét. :) Nézd meg a fogadós képen.
  • Petyus_
    #64
    EQ2 = EverQuest II
  • inecromancer
    #65
    Sziasztok, latom eleg reg kommenteltek ide, gondoltam irok par sort;>
    Rengeteg info kijott azota a jatekrol nem beszelve az iszonyatos mennyisegu keprol. Ezekbol amennyit csak tudtam felraktam egy hpra IDE. Jo hir, hogy 3 honapos publikus betateszt varhato, s bar azt irtak a beta FAQ, ban hogy csak USA/CANADA/KOREA szerverekkel, egyeb hirforrasok szerint ez nem fogja korlatozni az europaiakat abban, hogy jelentkezzenek es jaccanak. Szerintem meg mindig elkepesztoen jo jatekot varunk (varjuk?;>), es ha esetleg megse lennenk benne biztosak, a beta majd eldonteti velunk. Erre legfobb biztositek a nev: Blizzard.
    Ajanalom mindenki figyelmebe a 2 trailert amit szinten felraktam a hpra.
    Vegezetul ha valaki jar ircre, a wow.hu @ quakenet csatin megtalal "minket" vagyunk egy paran.
    Pa
  • inecromancer
    #67
    a trailereket nezd meg:)
  • inecromancer
    #68
    52 UJ kep erdemes oket megnezni
  • Petyus_
    #70
    Pl. SWG-vel nem kevesen játszunk magyarok USA szervereken.. a ping 170-180 körül van.. tökéletesen játszható.

    Ezek komoly dedikált szerverek, komoly sávszélességgel, komoly netkód van a játékokban.. nem olyan mintha Maláj szerveren akarnál CSézni. =)
  • radical
    #71
    Hát skacok ez a game egyre jobb lesz, úgyhogy a SWG-ből kiábrándulva valszeg erre fogok előfizetni. Már csak az a kérdés hogy tauren, élőhalott vagy törpe legyek-e.
  • Davidus
    #72
    Élőhalott törpe!
  • inecromancer
    #73
    orulok hogy van (ha nem is sok) valami erdeklodes a jatek irant, en mar nehany haverommal elterveztem a jatekot, itt egy oldal azoknak akik nem tudnanak eleget wowhu ne nezzetek a designt, szerkezetet, a teljesseg igenye nelkul dobtam ossze valoszinuleg a lustasag jatszott kozre benne akarmennyire is szeretem a jatekot:)
    ha valakinek van kedve johet wow.hu@quakenet
    bye
    nec
  • inecromancer
    #74
    mellesleg ezt az oldalt ajanlom mindenkinek, a legfrissebb hirek mindig kintvannak (mondjuk ircen gyorsabban terjednek a dolgok:>), bar a letoltes nem a leggyorsabb, nekem sved ill. nemet oldalakrol mar baratsagosabb sebesseggel jonnek a cuccok.
    A koreai videokra erdemes ranezni, van koztuk par gyongyszem (griffen repules bemutatasa, eloholt fold alatti "vilag" bemutatasa stb.)
  • radical
    #75
    Köszi, átnézem mindet.
  • steweee
    #76
    melyik játék az SWG. a rövidítésből nem jövök rá
  • Kandurex
    #77
    szárvárszgálákszíjjj

    Tudja valaki mennyi kell majd kipengetni a WOW -ért havonta?
  • steweee
    #78
    ahhh,az más műfaj,bár online kaland mind a kettő.egyébként jó?
  • Kandurex
    #79
    nemtom' én nem fizettem érte...sőt még csak meg se volt:) Ezen a WoW -on filózgatok...bár..nem szeressek havonta + költséget kibasszintani holmi játékért. Hogy egyszer ki kellenne, azon még istenuccse' elgondolkoznák...de havonta....
  • inecromancer
    #80
    igen igazabol enis igy voltam vele mikor meghallottam az everquestel indulo "havonta fizetek" hullamot, aztan volt szerencsem nem 1 mmorpg-t kiprobalni trialban/betaban, ami a legjobban tetszett dark age of camelot, teljesen magaval ragadott, tetszett iszonyuan a jatek, es az hogy nem "halott" hanem hus-ver jatekosok kozott mozoghatok. Jatszottak boven magyarok is, de en meg a kulfoldiekkel toltott "vadaszatot" is nagyon elveztem. Csk azert nem vettem meg, nem volt annyi penzem, de aztan kesobb kiderult akkoriban nem volt beszerezheto. Most a WoW az ami nagyon mozgatja a fantaziam, addig meg fogok dolgozni is nyaron, +penzt kapok innen onnan, de nem tudok valasztani elszorakozzam es eljek belole vagy vegyem meg a jatekot:))
  • Shaman
    #82
    Jaja infót toljátok,mikor gyön ki!
  • radical@work
    #83
    Letölteni még nem lehet sehonnan, de a ha le is lehetne úgysem tudnál vele játszani mivel kizárólag a Blizzard szerverein lehet vele nyomulni havidíj ellenében. Még egy darabig tuti nem jön ki mert még csak most fog elkezdődni a béta.
  • inecromancer
    #84
    Ott az oldalcim ott alt a legfontosabb dolgok kintvannak, de egyebkent a hivatalos oldalt nezegetve is rajohetsz hogy kijott e, vagy van e beta. Egyebkent egyik sincs, igaz betanak mar lennie kellett volna.
    A hivatalos hp: wow
    es egy magyar wowhu
    ---------------
  • dracoon
    #85
    muhhaha, eq2 sehol nincs ehhez :) warcry wow oldalat latta mar mindenki? skillek, spellek, fajok, rakas info mindenrol :) most neztem meg par videt is, es nagyon jooo
    http://wow.warcry.com/files/movies/

    huh, de gyorsan el is felejtem, mielott megszakad a szivem a varhato megjelenesi datumot figyelve... mert ugye, ha mazlink van, akkor mar juniusban meglesz, de miert lenne? sosem szokott.. szoval augusztus-szeptembert tippelnek. azt irtak a beta teszt utan 8 honap, nos ugye a beta meg nem kezdodott meg. es a beta is sajnos csak az usa es korea lakosainak szol :(
  • dracoon
    #86
    nem, de az tuti, hogy $9.99 es $14.99 kozott lesz :)
  • radical@work
    #87
    Érdemes megnézni ezt a siteot is, jó sok infó van rajta.
  • radical@work
    #88
    Kijött 3 új screenshot.

    Jóképű jeti
    Trükkös törpe
    Garázda goblin
  • radical@work
    #89
    Ismét hozzánkvágtak 6 új képernyőlövést. Koreai site, szóval lassú és televan házikó és forditottkisszék karakterekkel, de a kép a lényeg.
  • inecromancer
    #90
    infokat adtak ki a trollokrol es gnomokrol!
    olvashato a hivatalos oldalon
  • radical@work
    #91
    Necromancernek köszönhetően gnóm és troll ismertető magyarul a Hardwireden
  • radical@work
    #92
    Így kell vak elf papnőt generálni. :)

  • inecromancer
    #93
    Keszulo magyar WoW hp
    Ha valaki erez egy kis kedvet es van is ideje segiteni angol anyagok forditasaban, vagy akarmi masban az latogassa meg ezt az oldalt, es irjon e-mailt, ha tud segiteni!