79
Egy újabb RPG és nyilv.béta teszt
  • Viking
    #39
    Ezennel bejelentem, hogy ****** meg, vak vagyok!
  • Rincewind
    #38
    Az a jó!
    Onnan van egy link! A PLAY NOW! Árulkodik valamiről???
  • Viking
    #37
    Leszedtem, leszedett valami patchet, elinditom, es be ****ik a fooldalra! Mi a fene baja van?
  • Rincewind
    #36
    Van egy olyan menü, ahol be lehet jelenteni a bug-okat! Hát én bejelentettem, hogy játszhatatlanok a szervereik! Javaslom ti is tegyétek meg!
  • Rincewind
    #35
    Dobd már ide a karidat is, hogy lássuk ki mivel nyomul, csak szerintem ne az SG-re tedd fel, mert nem lesz egy hosszúéletű! Rakd fel mondjuk a tar.hu-ra! Képek tárolására az a legjobb hely, mert nem törlik a felhasználóikat, mint mondjuk az fw!
  • Lazarus
    #34
    Na.. "megnéztem"
    Nem szar a grafika csak egyedi stílusban készült:)
    De a szerver.. az eszméletlen szar. Reamélem holnap 6 elött lehet majd rendesen jáccani akkor még írok egy kis véleményt
  • Rincewind
    #33
    Ne add fel!
    Az már az utolsó!
  • Lazarus
    #32
    Na tessék még 1 kurva patch 22.69MB
  • Lazarus
    #31
    Az a 10 Perc.. Akkor begyorsult a letöltés.. bezony az egész szerverük shit:)
    Amúgy a képek alapján ez egy nekem való játék:)
    Jól kezelhetőnek tűnik
  • Rincewind
    #30
    Na most tudtam játszani vele egy kicsit, eddig szerepjátékoztunk
    Szóval a tömény véleményem:
    Játszhatatlan!
    És nem azért mert olyan szar, hanem azért, mert a szerverek másból se álnak, mint lag és con. lost
    Arról nem is beszélve, hogy rejtélyes módon minden egyes belépéskor eltűnik az addig szerzett xp-m! Volt egy viszonylag normálisnak mondható 10 percem, amikor tudtam játszani, rendesen! Már majdnem 2. szintre léptem, mikor megint elvesztette a kapcsolatot... Mikor beléptem, természetesen nyoma sem volt az xp-mnek! Na valahol itt adtam fel a játékot! Egy időre! Mert, ha kijavítják a szervereket, akkor azért lehet még belőle valami, de jelen helyzetben nem lehet rajta játszani! A tömény véleményem ez :
    És a grafika is elég siralmas...
    Azért itt van pár kép, amit sikerült leszednem:

    Egy kép a siralmas grafikából :


    Ez pedig elvileg a világtérkép :
  • Hmuda
    #29
    Rossz hír!
    Már letöröltem!
    Sorry!
  • Viking
    #28
    Hmuda, pls, ments meg! Leszedtem, de hibas es nem tudom felrakni! SEGITSEG! Pls gyere icq-ra!
  • Lazarus
    #27
    Na megvagyok.. Jön a hatszáz Gigás peccs
  • Dzsihad
    #26
    Mit javasoltok a sotet oldalrol?
    Mit tud a Ghoul?
  • Hmuda
    #25
    Kezdd el. Egyszer úgyis a végére érsz.
  • Hmuda
    #24
    Az. Nem értem, miért nem rakják egy jobb szerverre a cuccokat.
  • Lazarus
    #23
    Ez bíztató..
  • Hmuda
    #22
    Nyugi. Annyira nem szörnyű. Nekem 0,5 bite/s-mal jön. Egész este bekapcsolva hagyom, had menjen.
  • Lazarus
    #21
    Ehh kössz elszállt minden örömöm
    már csak negyed óra
  • Hmuda
    #20
    Nyugi. Még nekem elkezdett egy 350 megás patch-et leszedni. Eddig 50 mega van meg, pedig már 2 és fél órája szedem kábelen.
  • Lazarus
    #19
    Nekem még másfél óra
    Hú de várom már
  • Viking
    #18
    Tobb mint 1 ora? Neeeee...... Akkor mennyi ido lesz, amig mindent leszed? Te jo... Most szedem a game-et, meg van 2 ora... Aztan meg ugy 1-2 nap patcheles...
  • Hmuda
    #17
    Jol van már!
    Több mint egy óra alatt lejött vagy 25 mega. Ez túlzás egy kissé nem?
  • Viking
    #16
    Ez fullterhelt... Most sikerult bejutnom valami Blueyonder-re (ez is fileplanet), es most onnan szedem...
  • skorpio7
    #15
    Nem mondom , hogy a legjobb hely , de 8 szálon húzva 20 KB/s-mal azért lerántható innen az "anyag" .:

    ftp://fileplanet.ngi.it/fileplanet/gamedemos/rpg/BMCBETASetup.exe
  • Lazarus
    #14
    MI a retkes... Mi ez?
    Nem is hallottam még errő
    Na de nembaj mingyá le is töltöm ... 48 perc múlva(sux)
    Aztán legyünk gonoszak
  • Hmuda
    #13
    Bocs de most nem megy. Ez a szar 350 mega patchet akar leszedni nekem, úgyhogy most nem akarom jobban terhelni a netem mint kéne.
  • Viking
    #12
    Fiuk, valaki at tudna ezt dobni nekem? Nem akarok egy csomo idot varni fileplanet! Hmuda, pls gyere icq-ra!
  • Viking
    #11
    Nah megkuksolom, mindjart leszedem, es megdoglenek a jok! :))))
  • Rincewind
    #10
    Ja!
    Legyél gonosz pap vagy nekromanta!
    És akkor nyomhatjuk partyban!
  • Hmuda
    #9
    Vagy csináljak egy gonosz karit? Nyugi, nem okozok akkora örömet neked, hogy lePKázz.
  • Hmuda
    #8
    Én:A Black Moon egy követője(esetleg Rince)
  • Hmuda
    #7
    Ja, nem látszanak az értékek. Szóval:

    STR:45 INT:20
    CON:40 WIS:15
    DEX:35 WIL:15

    A szloge: The Black Moon's followers must DIE!!!
  • Rincewind
    #6
    Faxoooom...
    Épp most akartam javasolni, hogy nyomuljunk együtt, de akkor ez kilőve
    Ocsmány, jóságos söpredék
  • Hmuda
    #5
    Bazd meg. Kissé ellenszenves vagy az én karimnak:
  • Rincewind
    #4
    Na most indítottam el a karakterem! Mint láthatjátok, kicsit harc orientált a srác
    Tényleg, ti mivel játszotok???

  • Dzsihad
    #3
    En leszedtem (2 orat vartam hogy elkezdhessem a letoltest) de sz**ul jott le... a telepites felenel valami I/O hibat ir ki... :(
    Nektek sikerult?
  • skorpio7
    #2
    Mivel tudom , hogy van közöttünk néhány RPG-t szerető ember , ezért felhívom most a szíves figyelmüket , egy páratlan lehetőségre ( olyan páratlan akár csak a játék :))) , a játék béta tesztelésére .

    FILEPLANET
    File Information: BMCBETASetup.exe
    Title: Black Moon Chronicles - Winds of War Beta
    Author: Vircom Interactive
    Description: This file is a beta of Black Moon Chronicles, a unique cartoon-based online RPG filled with action and adventure. Join hundreds of other players and strive to achieve greatness in the path you have chosen. Grow in power as you gain experience and team up with other players; each character class owns specific magic spells and combat techniques that gradually unfold as you play.
    Size: 349.7 MB (366677156 bytes)
    Download Time: 24 hours, 15 minutes at 33.6 Kbps
    Date: 10/4/01 1:10:16 PM

    Úgy látszik , hogy mostanság egyre több játékot a nagyközönség segítségével próbálnak jobbá tenni .Persze ez nekünk is jó ! :)))
    A játékról infó-t és képet ITT találsz .