12
az egerem szaggat xp alatt
  • Pheel
    #12
    Követési sebesség megnövelésével mintha egy kicsit pontosabb lenne. Amúgy azt vettem észre, hogy 640x480-es felbontásban nem igazán használható pozícionálásra, de 1024x768-ban tökéletesen precíz.

    Kipróbáltam ezt a smile dolgot is:
  • Borg
    #11
    Pheel ha állitod a követési sebességet és az input felbontást a driverben, akkor változik valami? Mert ha igen, már teszem is fel ujra, eddig ezek nem mentek, egér ugyanolyan lassu maradt..
  • Pheel
    #10
    Nekem a WOP35-hoz adott kis program tökéletesen megy XP-vel...
  • zacsko
    #9
    Ezt a tweak panel-t hogy lehet felvinni?
  • Borg
    #8
    A megoldas a tweak panelt felteszed vezerlopultra, és ott tudod állitani hogy activation follows mouse (Xmouse asszem)
  • zacsko
    #7
    Hmm. nekem Xp alatt tökéletesen megy. Az XP drivere azért szar, mert aktívvá kell tenni (rá kell klikkelni) az adott ablakot, hogy menjen a görgő, saját driverrel viszont elég fölé huzni a kurzort.
  • Bilux
    #6
    Mármint az egérhez mert ,ha jól tom azt is lehet ajcsikkára küldeni..:)
  • Bilux
    #5
    Szerintem a bios-ban vagy valahol be van állítva susspend...
  • Nyiri
    #4
    Az a gond hogy mar az XP sajat driverevel is ezt csinalta! A kabel nem lehet mert most win98se-ben kivaloan mukodik!
  • Borg
    #3
    A4Tech driverek nem kompatibilisek XPvel, WOP35é sem. Nincs rájuk szükség alapbol tudod használni a görgöket gombokat ugyis. (max nem te mondod meg mire)
    Amugy a WOP35nek már egész más puha kábele van, ami aligha törhet meg..
  • zacsko
    #2
    Hmm. nekem hasonló volt a tünet, de az kábeltörés miatt volt, A4Tech egereknek hamar törik a kábele... De megjavitottam és most perfekt.
  • Nyiri
    #1
    Hela!
    Van egy gondom!
    Nagyon tetszik az xp de le kellett szednem mert az USB-s A4Tech 4D egerem fucsa dolgokat muvel!Annyi, hogy ha pl fel percig nem mozgatom akkor mintha kikapcsolna és ha ujra mozgatom akkor mintha varni kellene hogy "bemelegednjen" es csak utana kezd mozogni. Ezert ez ugy nez ki hogy ugral az eger.

    Legyszi help!