43
Önsegélyező topik, amiben az eladók piszkos kis trükkjeit soroljuk föl példákkal fűszerezve, a saját okulásunkra és derültségünkre, és figyelmeztetéskén a galád kufároknak, hogy átlátunk a p
  • Disno
    #43
    Bartek :-D
  • ipszilon
    #42
    végülis jobban illik rájuk:-)
    de az még jobb lenne, hogy vendégûtös
  • Jano
    #41
    Ráadásul az első elég viccesen néz ki (vendéglűtűs). :D
  • Jano
    #40
    Ez mér lett kétszer?
  • Jano
    #39
    Ilyenek ezek. Szerintem a "vendéglátáshoz" külön pofa kell.
  • Jano
    #38
    Ilyenek ezek. Szerintem a "vendéglűtűshoz" külön pofa kell.
  • ipszilon
    #37
    hát ja! de az eladó olyan hangsúllyal mondta, hogy az a pohárra vonatkozik, hogy már én érzetme magam rosszul, ahelyett, hoy neki lenne lekiismeretfurdalása; bár tudom, hogy ő azt nem is ismeri, még látásból sem!
  • Jano
    #36
    Ha egy étteremben kérsz x üdítőt, nem kérdezik meg, hogy 2, vagy 3 decit parancsolsz, alapból a többet kapod. Akkor adnak 2 decit, ha kifejezetten azt kéred.
  • Jano
    #35
    Klasszikus módszer.
  • ipszilon
    #34
    upsz! ezt elírtam 0,3 l és 0,5 l
  • Hangianix
    #33
    50 meg 30 dl? Te aztan birsz inni :DDD
  • CSOCSO
    #32
    ehhh
  • ipszilon
    #31
    nekem a Moszkván akarták átcseszni a fejem (bár, lehet, hogy én is hibás voltam)
    nagyon megszomjaztam és a lépcső melletti büféhez mentem, hogy vegyek vmit. nézem a plakátot, ki van rakva, hogy 30 dl enni és ennyi, 50 dl 180 ft. odaérek a pulthoz, mondom, hoy egy fél literes kólát kérek. közli, hogy 220 ft. mondom ´nem 180? nem 220. odaadom a pénzt és mondom, hogy akkor kikéne cserélni a plakátot. mire közli, hogy az a poharas kólára vonatkozik! bocsánatot kértem és elhúztam!
    utólag visszagondolva mégis csak nekem volt vhol igazam, ugyanis én nem azt mondtam, hogy üvegeset kérek, hanem csak, hogy fél litert. és kapásból a drágábbat adta! annak az ára meg jól el van rejtve!
  • Hangianix
    #30
    Kiprobalt videokamerat elviszik visszacsomagolni, majd ures dobozt probalnak adni neked...
  • corleone
    #29
    Állandóan résen kell lenni.
  • Laalee
    #28
    en nemvagyok olyan...
  • Lteebee
    #27
    Ok.

    Ha akarjátok, most mondhatjátok, hogy hibáztam.
  • Laalee
    #26
    pont azt irja hogy az volt az egyetlen alkalom hogy nema nagykerbe ment es meg is szivta a karreraval
  • Lteebee
    #25
    Mer a carrera nagyker neked?
  • Efreet
    #24
    nemtudtam hogy döglöttek. első és utolsó alkalom volt, hogy nem nagykerbe' mentem vásárolni.
  • MuERTe
    #23
    :-/
  • mateos
    #22
    hát mit ne mondjak , ez asztán nagy átcseszés volt :-) nemis téged akartak átcseszni , hanem a haverodat
  • Laalee
    #21
    de mi tudunk!
  • Lteebee
    #20
    Ha nem tudtok rendesen viselkedni...
  • Laalee
    #19
    jolvan te fogod egesz este a jegyzökönyvet irogatni a sargalapok miatt
  • Lteebee
    #18
    Nesze neked is egy sága lap!
  • MuERTe
    #17
    Lehet hogy azért osan mert ok-osan kell ott vásárolni?? :))

    (heheheheheeee, de szar szóvicc volt :))))
  • Lteebee
    #16
    Szemetek!
  • Laalee
    #15
    jol atbasztak...
  • MuERTe
    #14
    Énis remélem. Azért nyitottam :)
  • Lteebee
    #13
    Egyszer 20 percet vártunk az osanban egy véső, meg egy kalapács árára.

    Odaadták ingyé.
  • Laalee
    #12
    na ja ilyen volt az amazonnalis valami 100 dollar feletti cuccot 1 vagy 10 dolcsiert arultak azt mindenki vette :)
  • Laalee
    #10
    igen könnyü de mar ugyse erzi akor meg mert ne? :)
  • Lteebee
    #9
    Könnyű a döglöttbe belerúgni!
  • Laalee
    #8
    nekem a mistralla csak a hosszu sorbanalas a negativ tapasztalatom olcsoak es a minoseggel meg gondom nem volt, igaz hardwaret nem ott veszek hanem ismerösnel :) de pl egeret meg ilyen apro szarokat mar ott is vettem es nics velük gond. cdt meg mar több szaz darabot vettem ott meg sosem volt kevesebb mint amit kertem
  • Efreet
    #7
    jaaa, feketelistázunk? akkor C*rrera
  • Lteebee
    #6
    Nekem már több helyen is adtak 9db cd-t a 10-es dobozban.

    Mindig ellenőrizzétek!

    Főleg itt:

    MISTRAL
    HANSA ELEKTRO TEN
  • Laalee
    #5
    nekem multkor 5g helyett csak 4.5 öt adtak :))))
  • Efreet
    #4
    nekem anno eladtak egy SDR-es Radeont DDR-es áron... csak kicsit balhéztam velük... :) de végülis full refund lett belőle.
  • Lteebee
    #3
    Remélem, lesznek itt komolyabb tanulságok is.