309
Ezen cseten e-vel levelezzetek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Loál János #309
    Konyha = nem gyerekek helye ez, s neked sem, de nejednek egyetlen rendes leledzete, s nem esemesezhet!
    Kenyeret nyersen keleszthet.
    Esetleg meleg levest fedhet le, melyet megkever.
    Tesz-vesz, eledelt eredeztet e helyen, de nem lehet rendezetlen, mert ezen eledelek megfeketedhetnek.

    Műhold =
  • boholino
    #308
    baleset= helyzetek, melyek nem kellemesek, melyeket elszenvedsz , melyekben sebezhetsz/megsebezhetnek .
    Jeges terepen seggreeshetsz s kezed elreccsen.
    Vezetve egy kerekes szerkezetbe belekerekezel .
    Dzsemet keresve kredencben elesel s dzsemed terepen szerte lesz elkenve....
    konyha=
  • Mozdonj
    #307
    Mikulascsomag: ez egy vereses cekkerke , mely recseg s csemege-telt . December eleje fele lesz este gyerekek fekhelye mellett elhelyezve s ezek reggelre kelve lelkendeznek , mert meg lettek lepve : veres bekecses szentember tehette ezt le!- repesnek....

    baleset:
  • Loál János #306
    Kacsaúsztató = nedves hely, mely eleve nem embereknek lett bejelentve, de pelyhes egyedek belemehetnek.

    Mikuláscsomag =
  • Mozdonj
    #305
    koponyeg =lebernyeg. Beletekeredsz ebbe s eshet : nedv nem fenyeget

    kacsausztato:
  • boholino
    #304
    zaj: Ez heves neszet jelent , nem csendet. Egyes helyeken ezt cselekedned nem lehet : nesszerveknek csend kell betegekkel s felcserekkel tele helyen. Nem tehetsz nem csendes cselekedeteket egy helyen melyen temetkeznek... Csepp elszenderedett gyerek fekhelye mellett sem neszezhetsz, mert ezt felrebbentve megkeserled :o)))

    köpönyeg:
  • Mozdonj
    #303
    Diszkzsoké: ez egy egyed, mely lemezeket tesz fel egy helyen, melyen zene mellett, -mely nemegyszer egetverve zeng-, nem deres fejes egyedek testet tekernek , erre s nemerre, eszetvesztetten. :o))))
    zaj=
  • Loál János #302
    Kintorna = Ezen szerkezetet, melyet ember tekert, zene lengte be, s lett zene gyerekeknek, esetleg egyedeknek, melyek nem gyerekek, ellenben szeretettel leledznek e zene fele. Rengeteg esztendeje elfeledett. :-C

    Diszkzsoké =
  • boholino
    #301
    MenetJegy, mellyel mehetsz szerte , de nem Kecelre.
    Pesten mehetsz vele, s nem egyetlen szerkezetre enged fel : mehetsz e jeggyel Kettesen, kerekes szerkezeten terepen fent s mehetsz lent , Terepben elhelyezett szerkezeteken.
    Egyet ne felejts el : egy jeggyel feltelepedhetsz egy szerkezetre s legyen E pettyecske-helyen kezdeted , F pettyecske-hely fele. Egy jeggyel F-petty-helyen megjelenve nem mehetsz e jeggyel kettedszerre E pettyecske-hely fele.
    kintorna =

    Utoljára szerkesztette: boholino, 2016.01.13. 08:29:37
  • Loál János #300
    Könny = szemek nedve ez. Lehet nevetve, lehet elkeseredve ejtened.

    BKV menetjegy =
  • boholino
    #299
    zigota = Egy petesejt s egy here termelte sejt szervezkednek . Gyerek kezdete ez . :o))))

    könny =

  • Loál János #298
    Troll = Fenegyerek lehet ez, melynek nem szent egy ember lelke sem. Cseteken, e-levelekben permetez kellemetlen neveket emberekre, el nem engedne egyetlen helyes cselekedetet, neve ezen eredez. Elkergetned lehetetlen, etetned nem kedvez neked.

    Zigóta =
  • boholino
    #297
    Trolibusz = Kerekes szerkezet, mely terjedelmes telephelyeken embereket vesz fel s ezekkel megy . Nem elemes szerkezet , mert rengeteg elem kellene ehhez : elem helyett nyert ereje fent, feje felett lesz lelve/ vezetve s egy, e kerekes szerkezetre szerelt nyellel lesz megszerezve. Nem eresztget fekete felleget , mellyel berekedsz.


    Troll
    Utoljára szerkesztette: boholino, 2016.01.10. 07:42:52
  • Loál János #296
    Hegy = ezen terep egy-egy helyen meredek, egyenetlen, s emelkedve menetel ember e helyre. Fenyvesek rengetege lehet jelleme, esetleg cserje-egyedek keletkezhetnek emerre. Telente be lesz lepve jeges pelyhekkel hetekre. :-P

    Trolibusz =
  • Mozdonj
    #295
    Pengeeszes, mely felfedez, becset nyer s beccsel egy kerek hegyecske centet. Ejnstejn elnyerte egyszer.

    hegy=
  • boholino
    #294
    fejet emelek=fejfedelet emelek
  • boholino
    #293
    tranzisztor : E keresettednek fejet emelek, mert elemes csepp zeneszerkezettel nesz-szerven mehetek fel kettesre ... Szerkezetek, melyeken csevej s zene terjed , s Net-szerkezetek legeleje , egyszer , nemegy esztendeje , rettenetesen terjedelmesre lettek szerkesztve. E csepp elem/szerkezet , mely gyenge jelet emel fel nem-cseppre , egyszer fel lett fedezve , s csevej-szerkezetemet zsebembe tehettem....
    Nobel dij =
    Utoljára szerkesztette: boholino, 2016.01.08. 19:25:23
  • Loál János #292
    Ördög = eme szerzet nem rendes, helyette helytelen eseteket rendez. Emberek lehetnek ez esetben nem szeretetben, mely nem kedvez. Helye, melyen megleled, esztelen meleg, neve keresztes embereknek egyenesen eretnek! Lelkek - elveszettek - leledznek e helyen, semerre sem mehetnek.

    Tranzisztor =
  • boholino
    #291
    fenyofa = ez nem egy jegenye , de ez egy leveles .
    Nem meleg helyeket kedvel , hegyek teteje fele .
    Csepp hegyes levelekkel lett felszerelve , ezek telente sem esnek le : be lesznek lepve jeges pelyhekkel hetekre s ez ezeknek meg sem nyekken .
    Csecsebecse-lepve Szenteste jellegzetes levelese.

    Ördög =
  • Loál János #290
    Kancsal = ember, esetleg nem ember, melynek szeme egyenesen ferde - nem lehet egyszerre egy helyre szegezve

    Fenyőfa =
  • boholino
    #289
    kancso= ez egy terjedelmes serleg lehetne. Nedvet teszel bele : ez lehet erjesztett veres hegyleve , de lehet tej , esetleg csermely nedve

    kancsal =
  • boholino
    #288
    Nemegy helyen be kell tenned egy nevet, cselekedetet s le kell festened eszperente nyelven...
    Megkezdem....

    bocs = ez egy medvegyerek
    kancso =
  • szjuca
    #287
    Nem tekeregtek erre? E hely remek lenne.

    Eszperente neved: gyerek brekeke. Hehe
  • kisvarangy
    #286
    Hey!
    Meglesem eme remek eszeveszett helyett.
    Esedezem nevem helyett, mely eme helyen nem leledzhetne.
  • szjuca
    #285
    Ehh, ez kellemetlen. Ez esetben nem kedvelem e helyet, s elmegyek messze. Egyszer-egyszer esetleg erre tekergek, mert meglesem, lesz e levelem.

  • ricky
    #284
    Nem lelsz! Emberek nem e helyen lesznek. Elmentek, tekeregnek egy webhelyen, melyen lehet emberekkel leveleznem. S lehet e hely nem felel meg ezen embereknek...
  • szjuca
    #283
    Merre tekeregtek? Lelek erre embert, reszketeg kezekkel levelet verdesve?
  • JackMeadow
    #282
    "Magyar ember evvel reppel, szeretned kell engemet mert, nem keresek meg ezer ezret, veled egyetemben, de testem ereje s eszem veleje egy eszperente repbe keveredet bele"
  • gibson9
    #281
    Ezt lesd meg rendesen! Elcseszted! Eszperente ember :D
  • azdie
    #280
    Esetleg megtehetem ezt helyettetek? Mert nem megyek messze, csak erre.
  • htr93
    #279
    Legyen!E-vel!nem feledem mert nem tehetem! Merre leszel kedden reggel?
  • szjuca
    #278
    Neked sem kevesebbet! Levelezel velem eevel?
  • Phat Smoker
    #277
    kellemes reggelt nektek gyerekek!
  • szjuca
    #276
    Emberek! Gyertek, s eevel levelezzetek, mert ez remek!
  • szjuca
    #275
    Este lett, megjelentem, megleltem leveled, mely megnevettetett.
    Kezetlen egyedek lettek, nem kevesen. Leves lett, ettem, s "szegeget" nem nyeltem. Gyerekem nem remekelt nedveset, mert megfegyelmeztem lelkesen. Egy "test", melyet fent lelsz, megette erejemet, szememet, meg megcserzette testemet. Elmegyek, nektek remek estet.
  • n3whous3
    #274
    NEMZETEM ZENGZETE

    Nemzetemet ne vesd el,
    Egek Fejedelme,
    segedelmezd kezeddel
    seregekkel szemben.
    Ezerszer lett megvetett,
    de szeretve lehet,
    elszenvedte e nemzet
    jelent meg egyebet.

    Nemzetemnek eleje
    hegyen ment keresztbe,
    szerezted e helyet Te,
    ebbe vezetted be.
    S merre pezsegve mennek
    e helyen csermelyek,
    nemes tettre gyermekek
    felcseperedtenek.

    E terepën Te kezed
    eledelt termesztett,
    hegyeken meg meleged
    levet csepegtetett.
    Eme nemzet verte meg
    rettegett Keletet,
    s neves Fekete Sereg
    rendesen remekelt.

    Eh, de nem kedves tettek
    be felgerjesztettek,
    kezed repesztett eget
    s fellegek fent zëngtek.
    Hegyes fegyvert reptetett
    ferde szem serege,
    s erre fent jelzett Kelet
    engem rekesztett be.

    Melyszer zengett el nyelve
    kegyetlen Keletnek
    tetemeknek felette
    zengzetet ezeknek.
    Melyszer ment tengyermeked
    ellened, kedves hely,
    s eme gyermek gyermeket
    benned temetett el.

    Megkergetett ember ment,
    s fegyver kelt ellene,
    szertelesett, de nem lelt
    kedves helyet erre.
    Hegyre megy fel s messze le,
    gyenge kedv mellette,
    veres testnedvtenger lenn,
    s perzselnek felette.

    Hegyen hercegek helye
    ez lett szerteverve,
    kedv s szeretet repkedtek
    s keserv lett helyette.
    Berekesztetlen embert
    tetem nem teremhet,
    teher mellet szenvedett
    szemek elerednek.

    Nemzetemnek kegyelmezz
    Egek Fejedelme
    kezeddel segedelmezd
    mert tengerbe veszne
    Ezerszer lett megvetett
    de szeretve lehet,
    elszenvedte e nemzet
    jelent meg egyebet

    (by Draskóczy Balázs és nem tőlem)
  • n3whous3
    #273
    Szeresd embered, s gyereked, menjetek el messze, s tekeregjetek. Kezetlen egyedeket fegyelmezetten edd, mert tele lehet "szegekkel", melyek nyelveden, s lejjebb megrekedhetnek.
  • Solten
    #272
    Ehh, Mekk Elek nyelvezet...
  • szjuca
    #271
    Ez nem kellett neked s nekem sem. Remekelj nekem eszeset, s ebben embered leszek. Nem lecsesztelek, neveltelek. He he
    Este leszek, mert megyek egy helyre emberemmel s gyerekemmel, mely hely remek, nedves s nem messze. Ezen helyen emberem keze nem perget,
    -esedezve lehetetlent- kezetlen egyedeket szerez.

    Este keresem leveled, rendben?
  • n3whous3
    #270
    Nem kell mekegned, befejeztem. Elvesztem fejemben, s kellemetlen lettem.