18
hogyan lehetséges?
  • Efreet
    #18
    billentyüröl nem lehet irányítani?
  • Lacc
    #17
    Aha és akkor egyszerre két kezeddel nyomatod a tüc-tüct-t mi?
  • CSOCSO
    #16
    nekem nem gamezba kell hanem a windowsba a zene csináláshz vagy dj progi hz mert 1 dolgot tenni egyszerre az kevés!
  • Stann
    #15
    És a soros portra lehet 2 billentyűzetet/egeret kötni?
    mivel nekem nincs ps2-őm.
  • Marki
    #14
    Ja,mégis van.
  • Lazarus
    #13
    Hát hanemláttátok volna a Settlers2őt ott dual egeres opció is vót:) És jáccottam az öcsémmel egyik a Com-ba (Régebbi egér). Másik a PS/2 vagy mi a rákba megy és műxik(!)
  • Marki
    #12
    witzes
  • Marki
    #11
    2 egér???
  • Lteebee
    #10
    Még mindig nem tudjuk, milyen progi.
  • Efreet
    #9
    a settlers2 viszont nem windozos :)
  • Laalee
    #8
    ez driver kerdes a windoze sem tamogat ket kulon kurzort. ilyet vagy egy kulonleges drivernek vagy a programnak kell tudnia mint plö a setlers 2 nek.
  • Efreet
    #7
    mennyi baj van ezekkel a pc-s játékokkal :))) HoTD különbenis fényfegyverrel az igazi :)))
  • CSOCSO
    #4
    elvileg ha két egér van akkor mind a kettő egyet irányít vagy vmi..valaki konkrét dolgot nem tudm mondani?
  • Lacc
    #3
    Ez engem is érdekelne. De nekem még valami olyasmi is kéne, hogy két billenytűzet 1 gépen, mert Serious Sam-et lehene osztott képernyőn nyomni!
  • Imremagdi
    #2
    egy biztos : Ha ismered a settlers2 akkor abban lehetett 1 géped 2 játszani 2 egérrel,szóval ha a játék felismeri,tegyél a soros portra 2 egeret és máris müködik
  • CSOCSO
    #1
    Szijjasztok van egy progim amit a haveronmmal együtt kéne kezelnünk de egyszerre és ez csak ugy lehet hogy két egér egy gépen de mind a kettő külön mozog szal értitek ugye? ezt hogy lehetne megoldani? nagyon jo lenne!!!Köszi előre is a segítséget! Hahó vki a supergamezról ha értetek hozzá és tudtok segíteni akkor please, köszi moderátorok!