14
Csinálj online világot!
  • e gergely
    #14
    http://mmorpgmaker.org/index.php?title=Main_Page

    ez is olyan játékszerkesztő, nem tudom mi a különbség, szerintem semmi.

    Google-be írd be, "mmo maker" és adja a találatokat.
  • e gergely
    #13
    http://www.touchofdeathforums.com/eclipse/index.php

    én ezt ismerem és működött, hátránya, hogy asszem csak saját gépen megy, vagyis otthon kell a szervert futtatnod, ami eléggé lassú lehet, ha mondjuk 50-en akarnak játszani egyszerre.
    Feltelepíted, engedélyezed a portot amit a játék használ a router-eden, hogy mások is betudjanak a klienssel lépni, addig csak a géped hálózatáról fognak tudni belépni a klienssel. Elindítod a szervert, majd a klienset is, kliensben csinálsz magadnak egy karaktert, belépsz a pályára, majd a chat ablakba valamilyen admin jelszót kell beírni, ha elfogadta, akkor bejön egy szerkesztőablak, ahol mindent csinálhatsz a pályán, mások, ha elhagyják a pályát és visszamennek rá, látni fogják a változásokat. Tehetsz le 2 féle embert, NPC-t akiktől küldetést kapsz vagy meg kell menteni, vagy ellenséget akik megtámadnak, legyőzésükkor újra teremnek a pályán. Lehet quest-et(küldetést) készíteni, asszem az NPC belül, lehet bevezető szöveget megadni, mit kell begyűjteni vagy legyőzni, majd 2 befejező szöveg, még nem sikerült vagy a sikerült, akkor megkapod az aranyat, exp pontot és cuccost amit beteszel fizetségként. Szerintem nagyon jó, csak a szerver-nek a gépeden kell futnia, nem hiszem, hogy tárhelyre feltöltve el lehet indítani, hogy ott fusson.
  • 38tibi38
    #12
    Most akkor hogyis kell késziteni mmorpgt....?
  • GCsab
    #11
    nekem ennél a címnél ezt írja:

    HTTP/1.1 404 Not Found


    Valaki tényleg feltölthetné valahova és megadhatná a címet mert nagyon érdekelne a cucc :)
  • atems
    #10
    Sajna erre le kell töltened 3 kiegészítést a neten.Valaki meg tudná mondani honnan?
  • zoltan1992
    #9
    tudna valaki segíteni? Az RPG makerben, hogy lehet új embert(karaktert) lerakni? és hogy több pályát berakni? sok mindent nem tudok... honnan tölthetem le a használati utasítást?
  • Lazarus
    #8
    Na megnéztem az oldalt.. Feltudná rakni valaki valahová eztet a programot?
    Elég igéretesnek hangzik ez az online lehetőség
  • Lazarus
    #7
    :)))
  • Laalee
    #6
    mingya jön hogy insane warez :)) aohgy azokat a baromarcuakat ismerem...
  • Rincewind
    #5
    Tud valaki egy ISO-t?? :D
  • Laalee
    #4
    csinalhacc online rpgt es ha jol sikerul akar meg meg is gazdagodhacc :)
  • Rincewind
    #3
    Na jóóó, de a mi rák ez?????
  • Hmuda
    #2
    Hmmm...
    Igéretes.
  • Rincewind
    #1
    Itt a cím! Nem tudja véletlenül valaki, hogy mi ez???