47
Honnan a rák faszából lehetne leszedni?!
  • Thaison
    #47
    Köszi az infot, már csak azt kellene tudni, meg hogy lehet-e jegyet külön venni, vagy csak akkor mehetsz ha részt veszel a játékban... -.-
    Am remélem a bandák nyernek, mert ha nem akkor az egész tárgytalan... :D
  • katakpult
    #46
    a kamara erdei ifjúsági parkban lesz :)
  • Thaison
    #45
    Az OK, hogy lehet rájuk szavazni meg minden, de ha lesz koncert akkor hol? :)
  • analfa
    #44
    oh THX a linket így már világos!
  • jointo
    #43
    "hivatalos szabályzatot ajánlom figyelmedbe:"

    ... amit itt tudsz elérni
  • analfa
    #42
    Hogyha gyűjtő pontom adom le akkor is meg kell adni gondolom ezeket az adatokat adni... vagy akkor máshogy működik?
  • jointo
    #41
    Beküldesz akár egy csokipapírt is, címeddel, elérhetőségeiddel együtt, regisztrálva is vagy, hivatalos szabályzatot ajánlom figyelmedbe:

    "aki a Nyereményjáték időtartama alatt a 4. pontban megjelölt termékek bármelyikének
    csomagolásából legalább 1 (egy) db-ot (eredeti példányban) a neve, pontos lakcíme, életkora
    (amennyiben nem nagykorú), e-mailcíme és a „Van papírod?” jelige (továbbiakban: Pályázat)
    feltüntetésével beküldi postai úton az 1680 Budapest, Pf.: 318 címre vagy a Játékszabály 1. számú
    mellékletében meghatározott gyűjtőpontokon, az ott biztosított promóciós borítékban leadja."
  • ribot
    #40
    Áruld már el nekem légyszíves, hogy hogyan regisztráltál!
  • yugoslave
    #39
    Na mondjuk pont a Hősöket nem ismerem. Amúgy hogy is jött ide a Hősök?! HONNAN a rák ....-ból lehetne leszedni a zenéjüket?!
  • megmondtam
    #38
    Grrr, én imádom a hősöket, naggggyon jó lenne, ha a bandák nyernének...
    Nekem sikerült a reg.
    Azért nem sírnám el magam, ha nyernék egy notebookot mondjuk :D
  • moruf
    #37
    Remélem jóléti veszteségnek könyvelted el :P
    Azt nem értem, hogy most egy nagy adagot érdemes küldeni, vagy több kisebbet, hogy a hetikre több esélyem legyen?
  • yugoslave
    #36
    legalább van alibid, hogy miért tömsz be még egy kartonnyi csokit
  • eszteregy
    #35
    igen ez tényleg fontos, én elsőkörben ezt sikeresen elrontottam azthiszem, mert még mindig nem jött meg a regisztrációs emailem:(, de még várok pár napot és inkább beküldök még egy adagot, az előzőt meg elkönyvelem veszteségnek :D
  • analfa
    #34
    Csak fontos hogy pontos e-mail címet adj meg mert azon jeleznek vissza
  • vintage
    #33
    Nem éppen, vegyél egy csokit, küldd be, onnantól kezdve egyszerű :)
  • kamilla6666
    #32
    Hát elég macerásnak hangzik...
  • vintage
    #31
    Veszel egy Sportszeletet, beküldöd, megadod az e-mail címed, küldenek rá egy regisztrációt, utána elvileg jelentkezned kell párbajbírónak és akkor tudsz szavazni :)
  • kamilla6666
    #30
    Én szavaznék, de hol és hogyan?
  • analfa
    #29
    Na úgy látom régen szóltak már ide:) Újabb nagy robbanásra készül az Anima, megakoncertet akarnak előadni a sportszelettel, szavazzatok rájuk hogy legyen a jó buli;)
  • kalaposkan
    #28
    VIP csomag. A VOLT-ra, a Balaton Sound-ra vagy a Campus Fesztiválra.
    Fesztiváljegyek, szállás luxus lakóautóban, italbon nyolcvanezerért és egy reggelente újratöltődő hűtő.
    A fesztivál teljes idejére, 1+5 főre.
    Mindez egy győztes videoklipért. Egy 3 percesért. A sztorit, technikát Rád bízzuk.
    Az anima sound system zenéjére kell klippet csinálni ha a balaton soundra szeretnél kijutni.
    Szerintem elég durva akcio!
    itt
  • Jázmin15
    #27
    hehe... nekem meg pont az Aquanistan tetszik, és a többi nem igazán :) bár nem ismerek túl sok számot azon az albumon kívül, de úgy gondoltam, hogy nem is biztos, hogy nagy baj... bár a '68 is jó, és az nincs az Aquanistanon... :)
  • Geeryy
    #26
    hat masfel ev utan itt az uj album...
    iszonyat nagy csalodas...negativ ertelemben sajnos.
    Juli még elmegy, de Jucival osszehasonlitani nem is szabad
    ez a JC001 .. hat nc.
  • Kolbasz
    #25
    Aquanistan eléggé ratyi lett. A legjobb a G.S.C., meg az Anima. Remélem elfelejteik ezt a pop-vonalat, és csinálnak újra valami ütőset.
  • LittleL
    #24
    ...Tekerd meg és táncolj!!!...
  • KRi2
    #23
    nálam az anima-anima márti hangjával van a toppon
  • Lteebee
    #22
    Sportszigeten is lesznek.

    Idén kétszer csíptem el élőben őket.
    Iszonyat komoly volt az A38-on amit az Asian Dub Foundation sound system előtt nyomtak, meg a közös számy is kircsi volt.

    Mondjuk nekem leginkább a Gipsy jön be.
    Az Aquanistan itt-ott kissé túl popzenés.
  • KRi2
    #21
  • Tetsuo
    #20
    Hát nem a kedvenc 1üttesem, de azt el kell ismerni h Mo-n ez az 1ik legjobb 1üttes!
  • blackgamer
    #19
    Elég volt.mp3
  • Mayday
    #17
    No, mi a felesegemmel nagy Anima rajongok vagyunk. Minden cd-t (maxit, albumot) megvettunk persze eredetiben. Legalabbis azt hittem. De most latom ezt a "Buddha Bar Dinner" cimu dolgot. Ez micsoda? Hivatalosan megjelent? Album? Maxi? Remixalbum?
    Van meg 3 koncert-cdnk is, azok is nagyon jok.
  • PResident Evil
    #16
    most megyek Anima koncertre :P
  • robrose
    #14
    Egy időben slágertéma volt az Anima Sound System - Aquanistan lemeze. Illetve annak tracklistája.
    Ma jártam a Médiamarkecben, s láss csodát megjelent a lemez az EMI jóvoltából. A tracklista:
    1. Muezzin
    2. Csinálj Gyereket!
    3. L.O.V.E.
    4. Vigyél El
    5. Back 2 The Future
    6. Legyen Így
    7. Aquanistan
    8. Fume Is The Way
    9. Verbal Catapult
    10. Esődal
    11. From The A 2 The Z
    12. The Power Of Joy
    13. A Világot Már Körbejártam
    14. Muezzin In Party
  • OrangeClub
    #13
    thx
  • KRi2
    #12
    Bujdoso (EP) 1999
  • Rincewind
    #9
    Mp3Market teljes album!
  • Rincewind
    #7
    Már rákerestem párszor, de csak olyat talált, ami nekem nem kell :(
  • Laalee
    #6
    meglassuk mennyire van jo kedvem lehet feltolom :)
    de winxp vel rakeresel tuti talalsz nem 1 et
  • Rincewind
    #5
    Na ok! Az apollóról nem lehet leszedni, máshol meg nincsen! Nem értem mi a faszért szűnt meg az mp3market grrrrr...
    Ha esetleg valakinek megvan, fel tudná tölteni ide a supergamezre? Megdobna egy e-maillal előtte én meg nyugodtan letölthatném.
  • Jockey
    #2
    nemtom, nekem is kéen egy régebi számuk: nemtom már mi pontosan a címe, de tudom hogy egy dátum..
  • Rincewind
    #1
    A kérdés ott van a topic hosszabb címében!