10386
A legjobb 10...naa ugye tudjatok?
  • RIZLA
    #10186
    butákok :)
  • hen-tes
    #10185
    tacconyzöld (Y)
  • SLICK
    #10184
    cnc 3 loko v1.1

    -.-
  • cement
    #10183
    [megy]
  • RIZLA
    #10182
    :DDD k
  • hen-tes
    #10181
    Már befejeztem. De jöttök egy csomag pzsvel..
  • RIZLA
    #10180
    sirni is fox ..... ? :P
  • PJack
    #10179
    :P
  • hen-tes
    #10178
    Akkor miért nem ő van a képen?
    Értsétek már ti kis majmok. :C
  • RaZoK
    #10177
    még nem akarom...
  • PJack
    #10176
    ha odaírom úgyis könnyen rájöhetsz.
    vagy nem?
  • cement
    #10175
    merőt nemúgy hívják :|
  • hen-tes
    #10174
    Akkor miért nem azt írod mellé?
  • PJack
    #10173
    az e.
  • cement
    #10172
    doktor ház-e
  • Vegas
    #10171
    cseréld le
  • PJack
    #10170
    ...
  • RaZoK
    #10169
    szia henti, ottto új logóm van!
  • SLICK
    #10168
    Na végre betudtam újítani én is ^^
  • cement
    #10167
    én mindék ilyen ponyolult lokóakat dzsinálog
  • PJack
    #10166
    :D
  • RIZLA
    #10165
    ... :)
  • Barney Tech
    #10164
    Hát nem tudom....
    Régebben énis egész nnap csináltam az újabb és újabb logókat,ma már pedig 1 hónapban 1-szer csinálok eggyet.Nincs sok értelme állandóan váltogatni a logókat napról napra.Ami pedig a topikot illeti eléggé szétment.
  • SLICK
    #10163
    persze, én tisztában vagyok vele hisz mi már beszéltünk erről pár éve, mikor elkerültél egyetemre... szal nem is hibáztatlak emiatt :)
    én is csak az érettségim miatt nem csinálok logókat, de anank idejé róbáltam úgy ahoyg rendben tartani a dolgokat, több-kevesebb sikerrel.
  • Aquir
    #10162
    logoflém :\

    nálam egyébként a helyzet az hogy nem sok időm van az egyetem mellett, hogy akár napról napra felügyeljem az említett topikot (mondjuk az is nehézség lehet talán, hogy az itteni otthonomban nincs internet:). Akkor vettem át, mikor érettségi előtti gimis voltam, amikor aktívan logóztam, aztán az egyetemmel egyre több lett a tanulnivaló/labor/terepgyakorlat/stb. A Humoros-ba pl. már nyár óta nem léptem be bejelentkezve, mert nem tudom nyomon követni, inkább hagyom hogy hadd gyűljön és nyáron megnézem egybe az összeset :). Mert arra sincs időm hogy minden egyes nap nézzek belőle 1-2 oldalt. A mostani logóműhely banner is új volt nekem, mert mivel nem tudtam folyamatosan nézni a topikot, nem láttam hogy be akarták volna tenni az újat. Én most úgy vagyok, ha tudtok megbízható embert mondani a topicnak, akkor én egyetértek :) Én nem azt mondom, hogy nem egyengetném a logoműhelyt, hanem azt, hogy jelenleg nincs annyi időm rá hogy rendesen elvégezzem ezt.
  • RaZoK
    #10161
  • sweech
    #10160
    igen
  • SLICK
    #10159
    Látom sok mindent nem értetek még...

    Ha ti új logókovácsok egy picit is vissza olvasnátok a topikban, akkor látnátok hogy ez az egész Ottto ötlete volt, hen-tes is csatlakozott meg még jó páran. Ők az igazi logókovácsok, csak mióta olyan szpem van abban a topikban Ottto megunta a sok hülyeséget törölni. Meg is értem, hisz most is mi van ott :|

    Amúgy nem 1 embernek adtak már bant logó lopásért. Na mindegy csak kisebb felvilágosítást tartottam, mert kezdem unni én is ezeket a vitákat.

    Amúgy személy szerint örülnék ha visszaállna régi rend -.- Csakhát a régi arcok közzül nem sokan vannak itt rendet rakni :c
  • hen-tes
    #10158
    Wáp, wáp, wápsuwápwáp!!! HEY!
  • Barney Tech
    #10157
    újvan.
  • RaZoK
    #10156
    jójó....részemrőllezárva..
    de, még tuti tolják a faszságukat!
  • fsgh
    #10155
    de én azt nem értem mit kellet ezen így felhúznia magát? ez most olyan hogy az én logómban egy képet használtam fel a deviantartról...ha valaki más is a logójába teszi akkor azzal engem nem sért főleg hogy nem az enyém maga a kép és főleg nem 3 év után...-.-
  • PJack
    #10154
    jah. amugy ha igaza lenne te is hibás lennél. előtted ugyanezt a képet - ami ost a te logódon van - használta toysoldier is...
    de ez hülyeség-.-
  • RaZoK
    #10153
    hát alkotni lényegében a Diablo játék egyik készítője alkothatta..=)
  • fsgh
    #10152
    mekkora egy hülye ez az Otto..ennyi erőből ő is ellopta attól aki mag az anmációt alkotta-.- ennyi...
  • RaZoK
    #10151
    mivel nem követem olyan gyakran a topikot, ezért nem vettem észre, hogy még mindig ugatsz...
    elolvastam amit írtál, és a következőre jutottam...
    nos, nem tudom miért kell a "gumiszoba" klánból valamelyik lazagyereknek beleröfögni mindenbe, amihez semmi köze!
    valamint azt is megtöbbentönek tartom, hogy egy olyan személyt obszcén szavakkal illet, akiket nem is ismer!
    ja, és miért kell mindig vissza pofázni ha te beszélsz balgaságokat és a másik megmondja az igazat?

    na szeva seggfej
  • PJack
    #10150
  • cement
    #10149
    az enyemet a nagyi csinálta
  • PJack
    #10148
    ...
  • Soldier666
    #10147
    Hello az enyemet lessetek meg szentem f*sza en crealtam!