11
Volt aki 24 órán keresztül nyomta?
  • Tsige
    #11
    Hi!
    Én is leszedtem a demoját, és nagyon teccik..
    Nem tudjátok honnan lehet letölteni??
  • blory
    #10
    letezik hogy csak 60 MB csomagolva?
  • blory
    #9
    Nem tudtok valami helyet ahonan le lehetne tolteni? Kosz
  • Akey
    #8
    Elővettem a Toca2-t és Tiff Nedell meghozta a kedvemet a Le Mans-hoz is. Csak a verseny előtti képernyő után kivág az asztalra. Csak a practice működik. Van vkinek ötlete?
  • Árnyvadász
    #7
    Eléggé sok ajtós gémmel nyomultam már, de ennek a Le Mans-nak van egyfajta hangulata. És a rengeteg verseny opció is nagyot dob rajta. Minden kocsi máshogy reagál az irányításra (nálam billentyü) és ez valami fantasztikus! Grafika pedig nagyon szép! Nem értem miért nem volt nagy felhajtás eme játék körül... Guruban is csak egy rövid előzetes volt, de teljes leírás no..... Vagy mégis??? Csak pár számot hagytam ki, de lehet, hogy azokban volt? Lényeg a lényeg, hogy ez a progi megéri az árát! Érdemes megvenni.....Szép a doboza is!!!!! :))))) Hali....
  • Anee
    #3
    én pcn nyomtam volt hogy végignyomtam de lehet menteni
  • Árnyvadász
    #1
    Nos, kedves Le Mans rajongók! Régen kipróbáltam a demo-t és tetszett a gém. Tegnap megvettem a boltban. Persze már jócskán az ára alatt volt. Mindössze 2.999 Ft-ot taksált. De egyáltalán nem bántam meg. Remek program, csak azon merengek, hogy 24 órát hogy fogok kibírni (igaz pause van, de mentés nincs) minimális megszakításokkal. Volt aki próbálta már? Esetleg Le Mans megszálott? Akkor várom az észrevételeket..... Byezzzz.....