63
az elso keleti WWII szimulator
  • starweb88
    #63
    hát keress rá a googleben....
  • Yangtzee14
    #62
    Üdv!

    Szobatársamtól hallottam, hogy lehet az Il2-höz letölteni különféle patcheket. Nem a hivatalos javításokra gondolok, hanem pl. a Stukában be lehet kapcsolni a szirénát, amivel oly kellemes hatást értek el az ellen lelkületében meg hasonlók.
    Tudtok ezekről valamit?? Ha igen, honnan lehet leszedni ilyeneket??

    Köszi a válaszokat.
    Y14
  • hetti
    #61
    Ha neten akarjátok nyomni akkor érdemes a Hyperlobby-t leszedni
    http://hyperfighter.sk/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=5
    ezzel tudtok szerverekhez csatlakozni, hostolnió stb.....
    itt általában a legujabb verzioval tolják ami most a 4.04-nél tart és a margered változatot használják ami azt jelenti hogy a Forgotten Battles annak kiegészitöje az Ace expansion pack és a Pacific fighters egymásra van instalva igy az összes gépet és térképet lehet használni
  • Neoncsoves
    #60
    Már van ien topic ^^
  • bazsi0
    #59
    nekem állandoan kíirja hogy Dgen hiba és kezdhetem előlről van ötlet hogy mit tegyek
  • donoki
    #58
    Hi all!
    Nincs vkinek meg véletlenül az IL2 Sturmovik(nem a forgotten battles) magyarítása???
    ert sehol sem találom :(
  • starweb88
    #57
    valaki szokta neten tolni mert én igen.. =) ha valakit érdekel jöjjön és játszon :) van magyar szerver nem tudjátok?
  • nagypetercar
    #56
    mit kell csinálni a küldetés befejezése után? Hova kell ilyenkor leszállni?
  • ppeti66
    #55
    Hali! Nem tudja valaki, hogy le lehet-e lölteni valahonna egy olyan cuccost amivel lehetővé válik a B-17-es vezetése?
  • Romeo One
    #54
    ok, köszi.
  • Vlala #53
    Igen, a Forgotten Battles már régebben kijött (2. rész)
    az Ace Expansion Pack pedig most nemrég (3. rész)
  • Romeo One
    #52
    A Forgotten Battle és a Forgotten Battles Ace Expansion pack ugye két különböző kiegészítő?
  • Vlala #51
    Most veszem észre, hogy Ace Mission Packet írtam Expansion pack helyett. Ez gáz.
  • Vlala #50
    Sziasztok bajtársak!
    Bevontam a kormányt a repülőzésbe. Nem kell megijedni, nem Medgyesiékkel repülök kötelékben, csak beállítottam a Logimat, hogy ő lesz a gázkar, a pedálok pedig a függőleges vezérsíkot vezérlik. Kormánybot persze joystick, az első játékom, amelyik ennyire együtt tud működni két vezérlővel egyszerre. Lehet már valahol kapni az Ace Mission Packet?
  • Anee
    #49
    tudom a focke A5el is ez volt....
    kéne egy rohadt Me-262 de nagyon...de ellennek betehetnének egykét extra gépet is mint:Me-163Komet sat-sat...
    ezt a játékot még cyberfaszára lehetne alakítani...nem kell alakítani
  • Krinyo
    #48
    terveznek.
    patchekkel együtt kapod.
    vagy is benne van
  • NaNa
    #47
    Tudni nem tudom, de kár lenne kihagyni ezt a lehetőséget...
  • Anee
    #46
    nem tudjátok hogy terveznek e új gépeket a játékhoz?
  • Sir IvanHoe
    #45
    DE. VO101 Pumak a napokban elert 500. legigyozelemel magasan az elso helyen vannak a vilagranglistan IOW-ban.
  • NaNa
    #44
    Sziasztok! Nagyon leállt a topic.... semmi érdekes nincs a témában ????
  • Sir IvanHoe
    #43
    http://www.ronin.hu/Puma/
  • Anee
    #42
    csak este
  • neuro
    #41
    Tud valaki közületek délután 4 körül online játszani? Ha igen, nyomhatnánk néhány légicsatát...
  • Anee
    #40
    Nemtom én már egy 1943as IL2 M3mal 4*rakéta+ 37mm el leszedtem egy Walter Novotny féle elit Messersmith 262-t ami Ace fokozaton volt...full realistic...mondjuk a 37mmessel könnyű:-)egy lövés halál
    De pl HS129Bből 2-t már il2vel nem tok leszedni mert az 50es bordkanone-nal leszednek...
    nem nehéz csak tanúlni kell
  • Anee
    #37
    hát lehet azzal az ubissal is
  • Anee
    #35
    én már próbáltam nem nehézség
  • Anee
    #31
    e-connectben bizti de még sok heylen van
  • Anee
    #29
    az a baj hogy még soxor kapok stall amíg azokat nem küszöbölöm ki nem játszok multiban
  • Gundark
    #28
    Ha nem jössz hát nem, velem nem csesztél ki
  • Anee
    #27
    majd meglátom
    én a náci szálon játszok sokkal érdekesebb
    meg milyen szar magyar gépek ellen menni???????????????????????
  • Gundark
    #26
    Új gépet úgy 3-4-5 misszió után kapsz. Oroszoknál már leharcoltam a LaGG3at a Mig 3at a MiG 3ud-t most meg egy Jak 1em van. Nem tom fejből mennyi misszió van, de még messze a háború vége :) Egyébként ha akarsz többet, tényleg gyere az Index be a propelleres repszimekhez
  • Anee
    #25
    aki már karrierezik ezerrel nem tudja megmondani hogy mikor kapok valami új gépet illetve hány misön lesz?
  • Alexease
    #24
    Azon vagyok:))))
  • Anee
    #23
    hát mindenképpen szerezd be
  • Alexease
    #22
    Lelkesednek... ha meglenne!! De nincs.
    Amugy tenyleg nagyon allat!! Valoban real, legalabbis nagyon kozeli. Nem mintha repultem volna mar:)))
    Xtak: Amugy a Stall, meg hasonloak, a motor fizikat akarjak szimulalni. Uszkve jo. Bar amikor a gepet fuggolegesen felhuzod, egy ido utan le kellene allni a motornak. (Hagyomanyos motor, nem kap anyagot, meg ilyesmi...) Igazandibol csak 1944 utan hoztak be a befecskendezest a nemetek (ha jol emlekszem). A War Birds 3-ban mintha szimulaltak volna, de ezsem bztos:))
  • Sir IvanHoe
    #21
    Elmeletileg igen, de az a kerdes hogy eppen a szolgaltatod az aktualis szerverhez milyen utvonalon jut el.
  • Anee
    #20
    szerinted egy 56os modemen milyen élvezhetőséget kapnék vissza?
  • Sir IvanHoe
    #19
    Indexen a Propelleres" repülő szimulátorok topikba nyomulnak a nepek. Vo101 Pumak ujra harcba indulnak, lehet nekik segiteni az online csatakban. Figyelem, kizarolag csak Full realba nyomjak!!
  • Anee
    #18
    Hmmmm...
    megjelent a full de semmi lelkesedés?
    Pedig sokkalta jobb mint a demó...iszonyatfain lett s semmi lelkesedés????
    elynye....
  • Anee
    #17
    hah alig játszottam vele pont emiatt:)