10
Milyen joy-t vegyek??
  • harcu
    #10
    Ha már veszel egyszer joyt, akkor vegyél jót. QuickShot-ot én elfelejteném, hasonlóan az Act-Labs-hoz. Ha rudder kell, annak meg fogják kérni az árát. A Saitek még egy normális kompromisszum
    ThrustMaster joystickok nagyon tutik, én most egy alap TopGunt használok (4 gomb + hat), igaz, csak 2000 Ft volt. Ebből a márkából szívesen beszerezném a teljes Flight Systemjüket, csak az egy kissé drága.

    Ha nem kell a 3D, akkor meg lehet próbálni a Logitechet is.

    Azt esetleg még hozzáteszem, hogy a joytesztekben, ahol indult a Saitek Cyborg, ott nyert is.
  • atee
    #9
    Saitek az tuti jo!
  • Air
    #6
    Koszi Harcu!!
    Ez nagyon megnyerte a tetszesemet es a koltsegvetesbe is belefer...
  • harcu
    #2
    A Te joytiskod az a Saitek Cyborg 3d. (www.saitek.com). Ha átnézel az Index Forumjába, ott van már ilyen topik, ott olvasd el a részleteket róla. Ára kb 10 KHuf +áfa
  • Air
    #1
    Elvárásaim: 4-way (körbenéző) gomb, tolóerő szabályzó (throttle), a bot tengelye mentén csavarható mozgás (rudder), USB, masszív szerkezet, nem kell hogy force-os legyen. Amit kineztem az a Primax Raptor 3D USB joya(http://www.primax.nl/sup_game_raptor3d_usb.htm#Specifications). Valami ilyesmit keresek, csak egy picit márkásabbat, Genius, Logitech...