21
X-Plane 6.0
  • karegab
    #21
    letöltöttem a 7.0-lát(a másik tul nagy volt)és most hogyan lehet betelepíteni
  • karegab
    #20
    köcce
  • Bucser
    #19
    Akkor szedd le a 8.6-hoz az installert. Az a legújabb. Aztán pedig mindig olvasd a readme-t. Abban mindent leírnak.
  • karegab
    #18
    oké hogyan kell betelepíteni
    nekem a v6-os verzióm van meg
  • karegab
    #17
    köszi bucser
  • Bucser
    #16
    repülőket az X-plane-hez innen tudsz leszedni.

    ámbátor meg kell venned előbb az X-plane legújabb változatát (vagy leszedni a demot) innen.
  • karegab
    #15
    sziasztok igaz ahír hogy lehet repcsiket betenni a játékba


    hol találnám azt a honlapot

    ja és nem tom honnan lehet leszedni az 5.66 verziót
  • Cobra11
    #14
    Valaki nem tudja, honnan tudnám letölteni az 5.66-os verziót?
  • Cobra11
    #13
    Na jólvan én is tök értelmes vagyok. Elfelejtettem kiengedni a féket.
  • Cobra11
    #12
    Jó már megoldottam viszont lenne még 1 kérdésem. Régen meg volt az 5.52 (csak formáznom kelllett a wincsit) és abban úgy kellett felszállni, hogy F2-vel tövig a gázt egérrel katt és kész. Na mármost ez nekem a 6.0-ban valamiért nem müxik. Valaki meg tudná mondani, hogy hogyan kell felszállni Joy nélkül. Ja és még1 kérdés: 2 gombos joyyal müxik a játék?
  • Cobra11
    #10
    Biztos, hogy 80 mega? Én az X-Plane.com-on csak egy 48 megás fájlt találtam. Ez az? Vagy ez csak egy update? Mert nincs meg egyik régebbi verzió sem.
  • zplayer
    #7
    van crack... de csak 6.04 hez, toltsetek le a hompagerol az intallt/updatet (egyfile) aztan install, aztan pedig crack, aztan pedig keresd meg az sg ftpn az anatomia konyvtarat es toltsd le az agytorzshat.bmp-t nevezd at exe-re es ez a crack :)
  • Rigley
    #1
    Megjelent a világ eddigi legélethűbb repuloszimulátorának a 6.0-ás legujabb verzioja.
    Nagyon sok ujitas van benne , mindenkinek erdemes letolteni , akit egy kicsit is erdekel a repules.
    kb. 80 mega , de megéri.

    Itt megtalalhatjatok : www.x-plane.com