18
Egy uj marha jo kis realmod a Quake 3-hoz
  • Koax
    #18
    Ugynézem sehogy. Kár pedig.
  • n0rad
    #17
    hi all

    csak felnéztem már sg.hura

    már megjelent a TrueCombat 1.2 patch is, ami azt hivatott megoldani, hogy kevesebb bug, és több pálya legyen benne...

    a legjobb régi pályáknak megcsinálták a remake -jét, és elég jól sikerültek
    nekem a CityHeat Lite a kedvencem, nightmare botokkal(mert nem megy a multi)

    mit gondoltok, hogyan lehetne feléleszteni ezt a topicot, és a modot? :D :D
  • Anee
    #16
    addig én is rájöttem
    de nem rak be valamiért.
    Amúgy nemtom annyira nem gáz...eddig.
    Bár Urbán Terror a legjobb eddig
  • I.C.ram
    #15
    vagy a start serverrel vagy a create serverrel csinalsz egy server majd esc es feljon egy kis menusor ott kell kivalsztani a botokat! de szerintem nagyon gyenge ez a jatek!! nagyon csunya a modellek ja es palyak se valami jok! en rogton le is torooltem
  • Anee
    #14
    pecs kell s egyes pályákon le van rakva talán...de már csak realmodjaival játszok
    jha probléma megoldódott de van másik:Az annihilation nevü WW2es modban hogyan lehet botok ellen játszani???????????
  • Kange
    #13
    Szeretek Quake3-al játszani, csak valamit nem tudok... A neten mindenki használj a villámos tarzanozást... Tudjátok, a falralőnek, és odahzza magát... Nos, nem tudom, hogyan lehet azt előcsalni... Segítene valaki?
  • Anee
    #11
    Na leszedtem s van egy problémám vele:
    Ha a főmenüben a COMBATra kattintok kifagy az egész-nem kifagy,csak a hang megakad s a windowsos egerem jön be s semmit nem lehet csinálni-
    Valami 5let?
    jha láttam van valami pecs de azt nem tom meg leszedni mert bedob egy másik linet letöltés helyett s ott meg nincs...............
    az ha valakinek megvan betömve vagy darabolva elküldhetné
    előre is köszi
  • I.C.ram
    #10
    ami engem a true combatban megfogott az a hanghatasok! es a loves nyomok mert mindeketto mas es mas mas dolgokon! pl a femen kong,stb szoval kiraly!! jobb a lovesnyom mint az urban terrorban!
  • Anee
    #9
    rendi akkor leszedem
    Urban terrort is szeressük és a Strike force is majdnem tökéletes
    a futás picit lassú
  • cica
    #8
    Sziasztok! Egy kis segitség kéne.Most sikerült modemet szerválnom és szeretném multiba nyomni a QUAKE3-et Kaptam egy 06-80 -as számot ahova ha felmegyek IP cim alapján tudok a haverommal jatszani. A szerverre sikerült felmennem a két IP cim is megvan de a Quake3-en belul nem tudom rendesen beállitani. A segitséget elore is köszi!!!!!!!! U.i: Please!
  • Anee
    #5
    IRD LE PONTOSAN mit tud
  • I.C.ram
    #3
    toltsetek le szerintem! megeri kiprobalni!
  • I.C.ram
    #2
    mportalon is fent van asszem
  • I.C.ram
    #1
    nagyon rula! www.truecombat.com