178
  • Rincewind
    #46
    >>>Nos kedves BESS

    1. Sajnos engem is félretájékoztattak, mert bár mocskos náci Csurka átvitt értelemben ezt mondta, csak nem ilyen durván fejezte ki magát! Egy websiteon olvastam, az, hogy hol rád nem tartozik!
    2. Mi köze az én szövegemnek a terrorizmushoz, és főleg nekem! Örülnék, ha felvilágosítanál, mert be kell valljam, nem értem méllyenszéntó gondolkodásod (gondolkodás, persze :) )!
    3. Pontosan a Csurkához hasonló fanatikus ''gyűlöljünk mindenkit, aki más mint mi'' ''emberek'' miatt vannak terrorakciók és nem azok miatt, akik ezeket elítélik! Mindíg a tudatlan embert a legkönnyebb befolyásolni! Ezért tudott Hitler hatalomra jutni és ezért ujjonganak az arabok az utcákon! És ezért irogatsz ilyen marhaságokat! Javaslom, hogy a MIÉP gyűlések helyett inkább járj egyetemre! Akkor nem leszel olyan, mint amilyen most vagy...
    no comment...
  • version
    #45
    azt kivánom neked hogy egy fanatikus arab centinként vágja le a fasz..d,
    és utána etesse meg veled te paraszt !
  • AnarchoiD
    #43
    NEMTUDJAK KIK VOLTAK ne szidjatok arabokat, lehet hogy valaki csak rajuk akarja kenni.. fene tudja de amig fingunk sincs a dologrol (CNN -en eppen megy hogy valakik lovik raketaval KABUL-t... ;) addig ne frocsogjetek, sok rasszista majom.

    (ezt foleg dikkma-nak szanom;)
  • Dikkma
    #37
    Egy hülye vagy, nem elégedett.
  • Mr.Macho
    #36
    Kívánom neked hogy SOHA DE SOHA az életben ne igyál meg még 1 pohár kólát vagy egyél meg még egy hamburgert vagy nézzél meg még 1 amerikai filmet vagy szívjál el még 1 amerikai cigit ...
    egyszerűen hülye vagy
  • Dikkma
    #33
    Nagyon durva dolog volt!
    Olyan dolog történt ma, olyannak voltunk szemtanúi a tv-ben, ami már néhány év múlva a történelemkönyvek része lesz, tanítani fogják a gyerekeinknek, és majd érdeklődve kérdezik, milyen volt? Ahogy én is kérdeztem őket kubai válságról, stb....
    A gané araboknak az a mákjuk, nincs otthon nuke-om. Én már rájuk nyomtam volna! Nem érdekel, mi történt volna velünk!
    Ha az araboknak ma lett volna nuke-juk, már halotttak lennénk!
    Addig kell velük leszámolni, örökre és végérvényesen, amíg még nem késő.
  • Geronimo
    #32
    mondtak, hogy vmi jugoszlav csoport is lehetett
  • I.C.ram
    #20
    Amerikat en se kedvelem foleg Bush-t de az meg nem jogosit fel arra hogy megoljen artatlanokat!
  • skorpio7
    #19
    Esetleg nézzetek el
    IDE
    .
  • I.C.ram
    #17
    akkora faszsagot mondtal hogy csak na! bazz es azert mert nem adtak meg magukat azert tok artatlan civileket kell megolni??? Gondolj csak bele akkor Hitler bunei miatt a nemet nep lakoljon es dubjanak le oda is egy atomot???? Gondokozz mar ember!!
  • Rincewind
    #15
    Hmmm...
    Elsőre elég nehéz elhinni, de, ha jobban belegondol az ember, akkor már lát benne némi valóságalapot.
  • Null Pointer
    #14
    Itt a fő kérdés az, hogy kik követték el.
    A palesztinok nem valószínű, túl picik ők ehhez, és az izraeliek amúgy is nagyon figyelnek rájuk. Erre esélyük se volt.
    Oszama bin Laden talán. De kiképzett pilótákkal? Ez egy államot sejtet a háttérben. Nem Afganisztán, mert az az őskorban él. Kína revansot vett? Nem túl valószínű. Irak, Líbia? Mi a fenéért? Ez valami csúfabb dolog. Nincs olyan ország, ami elég őrült lenne ehhez, pláne egy szuperhatalom ellen. Aminek csak a gazdasági súlya megfolythat akár még egy Kínát is.
    Ez IMHO valami jól szervezett, belső, amerikai csoport műve, akik gátlástalanok, jól szervezettek, és belülről ismerik a rendszert. Az oklahomai robbantó is egy volt tengerészgyalogos volt, kitüntették az Öböl háborúban.
  • G.I.Gig
    #13
    Nameg a repülőgép elektronikája tuti mikrofos
  • G.I.Gig
    #12
    a francba elírtam a haveroknak a pontos célpontot a kurva élet nem amcsi hanem német és nem a WTC hanem az a gyakorlópály:(
    (Orbán Rullz)
  • Rincewind
    #10
    Ez nem igaz!

    Csurka István ezt nyilatkozta a történtekrő, idézem:
    "Végre! Megérdemelték az Ameriaiak!"

    Megérdemelte??? És az 15.000 ember is megérdemelte??? Hogy meri ez a mocskos szar embernek nevezni magát??? Odállítanám a feleségét és az összes szerettét a WTC tetejére és nézze végig, ahogy magaalátemeti az épület! Hogy létezhetnek ilyen szemét "emberek", nem értem???
  • Mr_Rob
    #4
    Mi lessz ebből III. Világháború??? Ilyet még filmben sem mertek megcsinálni!
    Viszont most kell részvényeket venni!:)
  • Rincewind
    #3
    Mikor láttam a felvételeket, csak ültem és nem hittem el! Ilyen nincs...
    A következmények borzalmasak lesznek, de, hogy mi, azt még senki sem tudja! Nekem mindenesetre elég volt arra 10-15.000 emberre gondolni, hogy összeszoruljon a gyomrom, akinek ma meg kellett halnia egy értelmetlen dologban. Ezt meg kell torolni, méhozzá olyan eszközökkel, amire nem volt még példa a történelem során...

    Rince

    u.i.: Egy érdekesség:
    Valyon ugyanilyen felháborodással gondolunk Hirosímára és Nagaszakira is, ahol az USA sokkal több ártatlan ölt meg??? Nem hiszem. Arra "jó" volt, hogy kicsit lefaragjon az Amerikaiak önbecsüléséből, bár az ár óriási...