SG.hu·

Az első Test Drive: Ferrari képek

Korábban már beszámoltunk arról, hogy a Test Drive sorozat kap egy mellékágat.

A Need for Speed széria anno a Porschet, a Test Drive most a Ferrarit pécézte ki magának és eme autómárka történetét mutatja majd be egy külön játékban. A Test Drive: Ferrari címet kapott alkotásban a kultikus márka összes eddig megjelent típusát vezethetjük.

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!

A fejlesztéssel a pletykák szerint a Need for Speed: Shift sorozatot készítő Slightly Mad Studios lett megbízva, de ezt hivatalos forrásból még nem erősítették meg. A játék egyébként márciusban már meg is jelenik, szóval hamarosan mozgásban is láthatjuk az alkotást - ma még csak képeket tudunk mutatni.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© BalanceArt2012. 01. 19.. 19:05||#7
A TDU1-gyel két évig játszottam. Imádtam, mert nagyon jó játékosközösség alakult ki körülötte. Aztán jött a TDU2 és mindent elrontottak benne, amiért az elsõt szeretni lehetett, kivéve a grafikai részt, illetve a napszak és idõjárás váltást. Azok tényleg jól sikerültek, de ez minden.
Az autók fizikája és irányíthatósága egyszerûen nevetséges, még arcade szinten sem élvezhetõ. Lassan egyetlen ismerõsöm sem játszik már vele: vagy visszatértek a TDU1-hez, vagy végleg abbahagyták. És ennek a résznek kellett volna a közösségi részt erõsítenie a játékosok között...
© ZarqEon2012. 01. 18.. 19:08||#6
Szerintem aki szimulátorozik, az... szimulátorozik:), és még ha ferrari buzi, akkor is maxium rossz szájízzel fogja venni ezt a játékot, ha nem tudja nyújtani egy valódi szimulátor színvonalát.
Én személy szerint amúgy örülnék neki, ha a játék fizikai modellje megütné egy szimulátor szintjét, bár nem vagyok oda a ferrarikért.
A TDU2 kettõ óriási csalódás volt:(
© SuperCharger2012. 01. 18.. 10:12||#5
Egyáltalán nem. Ugyanazt a réteget fogja vonzani, aki Forzázik, GT-zik, vagy akár PGR-ezik. Volt már csak Ferrari-s játék régebben is PS2-re.
© fery022012. 01. 18.. 00:33||#4
Ebben úgy látom versenypályák lesznek csak. Pedig érdekelt volna egy új "Porsche Unleashed". :/
© lestyanrobi2012. 01. 17.. 15:54||#3
Szerintem csak azt fogja érdekelni a játék, aki elég mélyen autóbzi. Azok meg szerintem nagyrészt a szimulátorokat szeretik jobban, szóval reméljük hogy a fejlesztõk teljesen elfelejtik ezt a tdu2 dolgot, még az elsõnek is sokkal jobb volt az irányítása, mint a másodiknak (ebbõl a szemszögbõl nézve). Én az utóbbit csak néhány óráig bírtam.
Egyébként engem annyira nem érdekelnek a ferrarik (csak néhánynak az formáját imádom). Viszont a játék maga nagyon érdekelne.

Wlanseraf: Csak ezért kéne több ilyen játék :)
© Wlanseraf2012. 01. 17.. 00:00||#2
rF2-be jók lesznek a modelek:)
© ZarqEon2012. 01. 16.. 22:50||#1
Ha olyan remek lesz a fizikai motor mint a test drive unlimited 2-ben, akkor kár egyáltalán nekifogni a fejlesztésnek.