SG.hu·

Kapusok is lehetünk a Fifa '11-ben

Az Electronic Arts bejelentette, hogy Légy kapus néven új játékmóddal gazdagodik a Fifa '11, melynek segítségével a sorozat történetében először a játékosok a hálóőrök szerepét is magukra ölthetik.

A Légy kapus egy teljesen új játékmód - a mezőnyjátékosokkal ellentétben, teljesen máshogy kell gondolkozni és reagálni az egyes helyzetekre. Az új mód három nehézségi szinten játszható, változó MI segítséggel - rásegített, részlegesen rásegített és teljesen önálló irányítás fokozatokon.



A játékosok kapusként is játszhatnak a 15 szezonos karriermódban, illetve létrehozhatják saját magukat kapusként a virtuális profi 2.0-ban, ahol kiismerhetik a pozíciót, nyomon követhetik a statisztikájukat, javíthatják teljesítményüket és próbára tehetik magukat a virtuális világ legjobbjai ellen.

Ezzel a megoldással a Fifa '11 multis mérkőzésein immáron mind a 22 játékost ember irányíthatja, szóval már csak az kell, hogy valamilyen módon a bírót is "irányíthatóvá" tegyék. A Fifa '11 október 1-én jelenik meg.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© digweed6662010. 09. 09.. 17:19||#2
Úgytudom a PC-s változatból kimarad ez a mód. Csak ezt itt nem említik meg...
© zaki2010. 08. 19.. 18:48||#1
sok barmot már látom elõre, hogy azzal fog szórakozni, hogy a kapussal fog mezõnyjátékost játszani...
mint ahogy az autósversenyzõs játékokban is állandóan van 1-2 szerencsétlen, aki a mezõnnyel szembe megy...