SG.hu·

Dr. Moreau szigete életre kel

A Chasm és Carnivores játékprogramjairól ismert Action Forums bejelentette, hogy egy új 3D FPS-en dolgoznak a Vivisector: Creatures of Dr. Moreau-n. A Creatures of Dr. Moreau "az izgalmas történetet 3D-s akciójelentekkel vegyíti", legalábbis az Action Forums sajtóközleménye szerint.

A Herbert Well klasszikus regényére épülő program ott folytatódik, ahol a Dr. Moreau szigete befejeződik, továbbszőve a történet szálait. Ha leülünk a játék elé, egy lehetséges változatát élhetjük át annak, hogy mi történt aztán, miután eluralkodik a káosz és az erőszak a tengeri világban. A szoftver azonnal sűrűbe a dobja a játékost, mivel egyedül maradva ébredünk a borzalmas helyen, a megmenekülés legkisebb esélye nélkül.

Az elveszett világban bolyongva lassan felfedezzük a doktor által megalkotott új biológiai technológiákat, miközben felismerjük a tényt, hogy mégsem vagyunk teljesen egyedül a szigeten, de sorstársaink inkább a vacsorát látják bennünk, mint az új barátot.

A játék kikötője, a vivisector.com, további információkkal várja az érdeklődőket.

Klikk ide!    Klikk ide!

Klikk ide!    Klikk ide!

Klikk ide!    Klikk ide!

Klikk ide!    Klikk ide!

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© liquid2002. 01. 03.. 19:19||#13
HL, vagy NOLF. A Doom se volt rossz, bár annak inkább feeling-je volt, mint sztorija.. :-)
© braindance2002. 01. 03.. 10:10||#10
Szerintem is Deus Ex és Half life.
Kösz a véleményeket.
© Lacc2002. 01. 03.. 08:24||#7
Deus Ex
© braindance2002. 01. 03.. 01:42||#5
Legközelebb mit fognak kitalálni FPS-nek?
Szomorú, hogy lassan kezdenek sztereotípak lenni.
Sztori szempontjából (nem grafika) szerintetek melyik volt a legfílingesebb FPS?
© CSOCSO2002. 01. 03.. 01:09||#3
én is várom!
© Break2002. 01. 03.. 00:26||#1
érdeklődve várjuk, hiszen a xhasm nem volt olyan rossz a maga idejében