SG.hu·

Két kép Vasember új páncéljairól

Bármennyire is nevetségesen hangzik Tony Stark szuperhős énjének, vagyis Vasembernek a neve, a figura nálunk is egyre elfogadottabb és sikeresebb. Lehet, hogy a harmadik résszel ér a csúcsra?

A Vasember-rajongók nagy örömére a Marvel Studios játékot indított a Vasember 3 hivatalos Facebook oldalán, melynek eredményeképp megmutattak az Amerikában május harmadik, nálunk pedig nyolc nappal korábban bemutatásra kerülő filmben használt páncélok közül kettőt. Az egyik a Mark XXXIII ("Silver Centurion"), míg a másik a Mark XL ("Shotgun").


Mint az ismeretes Jon Favreau, az eddigi Vasember-film rendezője nem vállalta a harmadik rész rendezését, így a filmet ezúttal Shane Black prezentálja számunkra, akinek eddig csak egy rendezését láthattuk, azonban a 2005-ös Durr, durr és csók nagyszerűen sikerült. Black-et a többség minden bizonnyal íróként ismeri, hiszen olyan filmek forgatókönyvét köszönhetjük neki, mint a Halálos fegyver, a Halálos fegyver 2 és Az utolsó cserkész.


Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© NEXUS62013. 03. 27.. 17:33||#3
Amúgy Nagykanizsán született, házat is neveztek el róla:

Vasember-ház

<#nyes>
© wraithLord2013. 03. 26.. 21:29||#2
Szerintem az elsõ rész volt egy csúcs, a második ehhez képest nagyon gyenge lett. Majd meglátjuk, mi lesz a harmadikból. (Mielõtt valaki elkezdené... relatíve "csúcs", a szuperhõsös filmekhez képest - és egymáshoz képest a két rész...)
© ZeGa2013. 03. 26.. 18:43||#1
Hahaha Marcel Studios... ezen jót mosolyogtam. 😊