SG.hu·

Újabb nagy név a női The Expandables-ben

Egy ismert sorozatszínész csatlakozott Gina Caranóhoz, így már két név várt ismertté az előkészületben lévő, női főszereplős The Expendables szereplőgárdájából.

A Variety adta hírül, hogy a Longmire című tévésorozat főszereplője, Katee Sackhoff is aláírt a 1984 Private Defense Contractors egyelőre még cím nélküli, női szereplős akciófilmjéhez, melyet a The Expendables - A feláldozhatók mintájára készítenének el. A szerepéről egyelőre természetesen semmit sem tudunk, de ez nem meglepő, hiszen még a filmről sem szivárogtak ki részletek.


Sackhoff ezzel már a második színész, aki leszerződött a produkcióhoz. A producerek még a projekt hivatalos bejelentése előtt megszerezték A bűn hálójában főszereplőjét, a küzdő sportokban igencsak jártas Gina Caranót. A filmet, akárcsak a The Expendablest a Lionsgate stúdió fogja Amerikában forgalmazni. Egyelőre a rendezőt még keresi, de arról természetesen már tudunk, hogy ki írta a forgatókönyvet: egy bizonyos Dutch Southern, akinek ez lesz az első mozis munkája.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Zombee2012. 10. 08.. 19:36||#3
Most nézem, ez a Bûn hálójában se nem túl nyereséges, se nem túl sokra pontozott film, ez bizony nagy büdös átlag, középszerû.
© Zombee2012. 10. 08.. 19:31||#2
Fingom sincs, kik ezek a spinék... ez így egyelõre nem valami ütõs produkció, ráadásul az Expendables mintája többet feltételezne, mint két ismeretlen nõszemély. A bûn hálójában fõszerepe sem garancia az ismertségre, itthon pedig valami be sem mutatott sorozat szereplõjét kár nagy névnek emlegetni, bár szerintem ott is egy senki, ahol a Longmire már megy a tévében.
© szomferi2012. 10. 08.. 15:09||#1
várom már, mint mókus az erdõtüzet...
+1