SG.hu·

Itt az új Schwarzenegger-akciófilm első előzetese

Arnold Schwarzenegger visszatért, s habár már nem olyan, mint régen, azért most sem okoz csalódást. Legalábbis a The Last Stand első előzetesét látva ezt jelenthetjük ki nyugodt szívvel.

Ott leszel a moziban?

Bár szerepelt a The Expendables - A feláldozhatókban és benne lesz a film folytatásában, az igazi visszatérést Arnold Schwarzenegger számára a The Last Stand fogja jelenteni az akciófilmek műfajába. Illetve inkább azt mondjuk, hogy ez lesz az első igazi főszerepe Hollywoodba való visszatérését követően, hiszen az előzetes kissé csalóka, a film nem akcióorgia lesz, hanem inkább krimiszerű thriller, de a lényeg, hogy az egykori akciósztár nem fog kegyelmezni.


Szó mi szó, már nem néz ki fiatalnak, el is ejt önironikusan egy megjegyzést arról, hogy már öregszik, azonban még mindig jól állnak a kezében a különböző automata és félautomata fegyverek. Egyelőre sajnos még nem tudjuk, hogy itthon mikor lesz látható a The Last Stand, de az amerikai premier dátuma már ismert: január 18-a. A film rendezője egyébként az a Kim Jee-Woon, akinek ez lesz az első hollywoodi filmje. Korábbról olyan ázsiai filmek fűződnek a nevéhez, mint A csendes család, A csalás királya, a Keserédes élet vagy A jó, a rossz és a furcsa, de a legismertebb filmje mindezidáig a Két nővér.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© bmw2012. 08. 20.. 04:31||#15
Hm, no comment......
© Zombee2012. 08. 18.. 00:11||#14
Sõt, förmedj el, én megvettem az Expendables kétlemezes kiadását is, sõt, itt vannak sorban a kult Schwarzenegger/Stallone filmek mind, eredetiben.
+1
© Zombee2012. 08. 18.. 00:10||#13
Igazad van, csak szép hõsdrámákra, meg ADIS betegekrõl szóló filmekre szabad moziba beülni. Esetleg csillámfaszpónivámpírosra.
+2
© zetortraktor2012. 08. 17.. 22:20||#12
Mozi? Ugyan már. Ezeket tékából kell kivenni és úgy nézni. Vagy legalábbis letölteni. És élvezni õket, de minek fizetni értük? Nem értem.
© Jawarider2012. 08. 17.. 21:10||#11
Még jó, hogy nem láttam. Most , hogy Svarci-Sly duó újból forgat ismét fogok moziba járni.
© Laza2012. 08. 17.. 15:15||#10
Csatahajó? Az borzalom volt a köbön 😊
© Zombee2012. 08. 17.. 14:01||#9
Ez jónak tûnik, Schwarzi rendet tesz ismét, végre újra béke lesz a világban 😊.
© citkar2012. 08. 17.. 13:05||#8
Szerintem svarcinak jól áll ez a dolog és legalább nem akar újra huszonévesnek tûnni. Biztos megnézem a filmet, az akciófilmekhez értett azért, ez kétségtelen.
© Jawarider2012. 08. 17.. 10:26||#7
Bevallom inkább egy Svarcis filmre ülök be mint pl. csatahajóra. Nem mondom , hogy az rossz, de Svarci mindig is hozott valami plusz hangulatot, kategóriát stb. a filmekbe.
© STREEX2012. 08. 17.. 10:25||#6
Nahát. Ezt a jó, a rossz és a furcsát épp mostanság raktam fel a youtube-ra. Bár még nem láttam, de érdekesnek hangzik a storyja:
Mandzsúriában vagyunk, a 30-as években. Térképkeresési láz indul, amibe aztán mindenki beszáll. A nagy hármas is. A cím szerint ott van egyszer a Rossz. Õ Mandzsúria leghíresebb banditája. Több, mint egy tucat emberével sikeresen állítja meg a vonatot, amin a kincses térkép is utazik. Azonban, mire odáig elérnének, hogy lecsapjanak a térképre, addigra már hûlt helyét találják. Na õt üldözi, szeretné elkapni, meg ugyanúgy pályázik is a keresett tárgyra, a Jó. Egy fejvadász, aki próbálja gyûjteni a búsás wanted fejeket, nagy sikerrel, hisz senki nem tudja õt megállítani. Vagy mégis? Nem utolsó sorban, jön a kakukktojás, a Furcsa. Kicsit félnótás, meg hibbant természete most is a rosszba a sodorja. Olyat tesz el a kabátzsebébe, amit nem szabadna. A térképet! Itt kezdõdik a "mindenki keres, mindenkit, meg mindent." Ehhez csatlakoznak majd a japán, meg a mandzsúriai különbözõ fegyveres alakulatok. Tehát a végére elég szép kis csapat gyûlik össze...

Egyébként ez tényleg jónak tûnik remélem nem lesz bukás.