SG.hu·

Újabb időutazós mozifilm készül

Manapság ismét egyre több időutazós film készül el, így valószínűleg senkit nem ér meglepetésként, hogy egy újabb kerülhet nemsokára előkészítési fázisba. David Gordon Green filmtervének címe: Q.

A Columbia Pictures-nek már csak apróságokban kell megegyeznie Evan Mandery, íróval és sikerül megszereznie a Q című regény filmváltozatának elkészítési jogait. A tervek szerint a Q-ból David Gordon Green forgatna filmet, őt a közönség az Ananász expressz rendezőjeként ismerte meg, de idén két újabb premierje volt és lesz, a Király!, valamint A bébisintér (The Sitter). Gordon Green alkotótársa egyébként Matt Tolmach producer lenne, akivel már korábban is dolgoztak együtt.

A Q című regény leírása az író honlapján a következő: Nem sokkal esküvője előtt a főhőst meglátogatja egy férfi, aki azt állítja, hogy ő az illető jövőbeni énje. A kérése csak annyi, hogy ne vegye el feleségül élete szerelmét. Bár hősünk kételkedik az idegenben, miután meggyőződik róla, hogy valóban a jövőből jött, elhagyja menyasszonyát. Lelkében így rettenetes űr támad, miközben jövőbeni énje újra és újra megjelenik és különböző dolgokra utasítja őt.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© zetortraktor2011. 11. 15.. 11:05||#5
Ja, Figyelmen kívül hagyták. Neked eszedbe jutott, az írónak meg nem. Ne röhögtesd már ki magad. Olvass bele a könyvbe, elõtted a net. És csodálkozz.
+1-1
© IMYke2.0.0.02011. 11. 15.. 10:56||#4
Vajon mit fog szólni a többi Q a 'Q Kontinuumban'? <#ravasz1>
© alien472011. 11. 15.. 09:13||#3
És mi lesz a tér-idõ-kontinuummal? Az is bármikor felborulhat. Remélem lesz egy De Lorean DMC–12 a filmben. Különben kuka!

© endrev2011. 11. 15.. 08:48||#2
Hurrá, élvezzük a filmet annak tudatában hogy hopp, most hagyott figyelmen kívül egy idõparadoxont. Hopp, már megint! Remélem a dramaturgia, a forgatókönyv és a színészi játék kárpótol majd.
+1-1
© rágógumi2011. 11. 15.. 08:14||#1
lol D: