SG.hu·

A 60-as években fog játszódni az új X-Men mozifilm

Az X-Men: First Class a képregényfilmekhez képest elég szokatlan időszakban fog játszódni, nagyjából Kennedy elnöksége alatt. A film főgonoszát Kevin Bacon fogja alakítani, aki Sebastian Shaw bőrébe bújik bele.

Az AintItCoolNews beszervezte egy telefoninterjúra Bryan Singert, az első két X-Men-film rendezőjét, valamint az előkészületben lévő X-Men: First Class producerét, hogy meséljen ezt-azt az új filmről, mely június harmadikán kerül bemutatásra Amerikában. Singer eleget is tett a kérésnek, s többek között az is kiderült, hogy a film főgonosza Sebastian Shaw lesz (Kevin Bacon), valamint fel fog tűnni Emma Frost (January Jones) is a Hellfire's Club Fehér Királynőjeként.

A film egyébként, ahogy már azt korábban is megírtuk, Charles Xavier (James McAvoy) és Eric Lensherr (Michael Fassbender) barátságáról és "szakításáról" fog szólni, azokból az időkből, amikor még nem létezett X-Professzor, illetve Magneto, így például előbbi sem lesz kopasz, valamint a tolószéke sem kap különösebb hangsúlyt. A sztori ennek megfelelően a 60-as években fog játszódni, nagyjából akkor, amikor képregény formájában megszületett az X-Men, s épp ezért a mutánsjelmezek is az eredetiekhez fognak közelebb áll. Az X-Men: First Class-ben olyannyira jelen lesz a kor, hogy John F. Kennedy és Martin Luther King története is kap némi említést.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Zsolt19802010. 08. 23.. 23:07||#7
Hmmm.Hát ja!
Nem hinném amúgy, hogy nem tennének be legalább egy-két ismertebb egyéb karaktert!Gondoljunk csak bele!Milyen lenne akkor a film?Hogy festene az?
© curse2010. 08. 23.. 09:52||#6
hat ugy, hogy az x-men first class xavier elso csapata, az meg rajta kivul ottagu volt: cyclops, marvel girl, beast, angel, iceman. masreszt a marveltol megszokhatta mindenki, aki nezte/olvasta/itta, hogy ne varjon osszefuggest ket sorozat kozott, mert mar van vagy otmillio marvel-univerzum es -dimenzio 😊 ezt se akarjak ugy forgatni, hogy ne utkozzon az elozo filmekkel (emma frost a hatvanas evekben <==> a wolverine originsben summers-szel egyidos lurko volt), de ha nem akarjak a ket legelso x-ment beletenni a first classba, hat ne tegyek, csak igy meg felrevezeto a cim :\
© Quantumleap2010. 08. 22.. 23:01||#5
Csak nehogy belekeverjék Kennedy és King halálát is úgy, hogy magyarázatot adnak rájuk. Mint ahogy az X-aktákban volt.<#wow2><#vigyor0>
© sandor82062010. 08. 22.. 20:28||#4
nem lesz benne scott és jean grey, lenyilatkozták
© Seth2010. 08. 22.. 19:51||#3
De most hogy jön ide Jean Gray és Scott?
© Zsolt19802010. 08. 22.. 17:41||#2
Mármint a korát!
© Zsolt19802010. 08. 22.. 17:40||#1
Jó, jó, jó.Ez így még ígéretse lenne.Kennedy és King.
Akkor már King mellé Malcolm X is "kellene" a párhuzamért.
Csak egy lenne akkor is a bökkenõ:Jean Grey az elsõ részben vagy 35 lehetett max.így, hogy a nulladik rész a hatvanas években játszódik, nem igazán jön ki a kora.Vagyis igencsak késélen táncolnak a készítõk...És akkor még meg sem említettem Scottot pl. ...