SG.hu·

Van képünk hozzá: Aliens vs. Predator: Requiem

A feltehetően immár valóban végleges cím mellett megérkezett egy újabb kép az Aliens vs. Predator: Requiem című filmhez. A sok elnevezést megélt film hazánkban 2008 januárjában debütál.

Először volt Alien vs. Predator 2, majd jött egy Survival of the Fittest alcím, mint terv, alig egy hónapja pedig a szimpla - és kissé megmosolygtató - Aliens vs. Predator munkacímet hozták nyilvánosságra.



Ma azonban kiderült, mely néven fut majd az amerikai mozikban december 25-től a folytatás. A készítők az Aliens vs. Predator: Requiem címet adták a bemutatásra váró filmjüknek. Ezen kívül érkezett egy újabb kép is az alkotásból az IGN révén, melyen az egyszer már látott harc látható - más körülmények között.

A második rész sztorija egy coloradói kisvárosban játszódik majd. Az Idegenek és pár Predator ezt a helyszínt választották következő vadászatuk helyszínéül. Az egyetlen vesztesek természetesen most is az emberek. A film főszereplői David Paetkau, John Ortiz, Johnny Lewis, Reiko Aylesworth, Sam Trammell, Shareeka Epps és Steven Pasquale lesznek.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Szega872007. 08. 29.. 16:48||#13
http://media.movies.ign.com/media/746/746237/vids_1.html
© kanduhr2007. 08. 26.. 11:04||#12
Khmm... EZ NEM A MÁSODIK RÉSZ, HANEM EGY KÜLÖNÁLLÓ FILM MEGINT. (nem csodálom a ritka szar Paul A. film miatt)
© cateran2007. 08. 26.. 02:03||#11
Khmm,nem tudom mennyire ismered az AvP univerzumot, de ha a predatorok vadászgatni akarnak alienekre, akkor elhintenek pár tojást a bolygón...ez esetben az emberiségnek megköszönjük a részvételt és innentõl mint múltidõ szerepelnek......
© InfectedMann2007. 08. 26.. 00:08||#10
SENKI SEMMIT NE HIGYJEN EL AMIT AZ SG.HU ÍR A FILM STORY -JÁRÓL.

"A második rész sztorija egy coloradói kisvárosban játszódik majd. Az Idegenek és pár Predator ezt a helyszínt választották következõ vadászatuk helyszínéül."

EZ EGY ÜBER NAGY BANÁLIS BAROMSÁG. SEMMI KÖZE A FILM STORY -JÁHOZ.
EGYENLÕRE MÉG A HIVATALOS ALIEN,PREDATOR ÉS AVP ODLALAK IS TALÁLGATNAK A STORY -T ILLETÕEN. LÓFASZT SEM ÁRULTAK EL MÉG HIVATALOSAN A RENDEZÕK.

Bocsi, hogy ordítok, de ordítóan nagy faszsággal etetik itt az olvasókat.
© neoG2007. 08. 25.. 15:43||#9
kösz a linket!<#worship>
© DoctorJohnson2007. 08. 25.. 14:51||#8
mér, minek kéne lennie, tán kormányzati összeesküvések, esetleg bírósági tárgyalások, megvesztegetések, etc???
© Su0my2007. 08. 25.. 14:50||#7
És az a szép, hogy az ilyen filmeket is van, aki megnézi. Kezd kialakulni az ember-birka hibrid..
© DoctorJohnson2007. 08. 25.. 14:49||#6
© cateran2007. 08. 25.. 14:46||#5
"A második rész sztorija egy coloradói kisvárosban játszódik majd. Az Idegenek és pár Predator ezt a helyszínt választották következõ vadászatuk helyszínéül."
Ez a sztori? EZ A SZTORI? Jézusom.......
© Mister2007. 08. 25.. 13:54||#4
Minek bele ember?!
NEm úgy volt vége az elõzõnek, hogy kimászott a predátorból a predátor/alien hibrid az ûrhajón? Ott kéne harcolnia a két idegen életformának.
Tessék ott vérengzeni, ne a Földön.