SG.hu·

Ilyen a Zöld Lámpás sorozat új plakátja

Ilyen a Zöld Lámpás sorozat új plakátja
A Comic Conra készült az új Lanterns-plakét.

2019. októberében számoltunk be arról, hogy a WarnerMedia az akkor még indulás előtt álló streaming szolgáltatására, az HBO Maxra Greg Berlanti vezetésével fejleszteni kezdett egy Green Lantern, azaz Zöld Lámpás sorozatot, ami egy űrben játszódó, nagyszabású széria lesz az ismert képregény alapján. A Seth Grahame-Smith által írt 8 rész forgatókönyvét azonban az HBO Max elengedte annak ellenére, hogy már az is megvolt, hogy Alan Scott Jeremy Irvine, míg Guy Gardnert Finn Wittrock alakította volna, akikhez más Lámpások is csatlakoztak volna. Grahame-Smith távozott a projekttől, melynél úgy döntöttek, hogy az új megközelítésében John Stewartot fogják főhősként alkalmazni

Az új készítő Chris Mundy, valamint Damon Lindelof és Tom King lett, az első szezon 8 részből fog állni, és a a széria két intergalaktikus zsarut, John Stewartot és Hal Jordant fogja követni egy földi gyilkosság megoldása során követően. A két főszereplő Kyle Chandler és Aaron Pierre lett, majd még Kelly Macdonald, Garret Dillahunt és Poorna Jagannathan, valamint Sinestróként Ulrich Thomsen csatlakozott a szériához. Az első részt James Hawes rendezte. A szériához a Comic Conra a következő plakát készült.


Green Lantern karakterét itthon sokan nem a képregényekből, hanem az azok alapján készített mozifilmből ismerhetik. A Ryan Reynolds főszerepésével készített filmet is Greg Berlanti írta, és a 2011-es év egyik legnagyobb bukása volt, a 200 milliós forgatási költségvetés, plusz a marketingre fordított 100 millió dollár ellenére is csak 220 milliót jövedelmezett a film: 117 milliót Amerikában és 103 milliót a világ többi országában.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nem érkezett még hozzászólás. Legyél Te az első!