SG.hu·

Megvan a John Wick 4 főgonosza?

Megvan a John Wick 4 fõgonosza?
Lehet, hogy megtalálták azt, aki borsot fog törni Keanu Reeves orra alá a JW4-ben.

A Deadline értesülései szerint a chilei színész-harcművész, Marko Zaror (From Dusk Till Dawn: The Series, Alita: Battle Angel, Invincible) alakíthatja majd a Keanu Reeves által alakított John Wick ellenlábasát az utóbbiról szóló filmsorozat negyedik részében, melynek forgatása egyébként már elkezdődött, így értelemszerűen a hír a feltételes fogalmazás ellen biztosra is vehető.

A John Wick-sorozat negyedik részét, azaz a John Wick: Chapter 4-t Franciaországban, Németországban és Japánban forgatják, és a főszereplő, valamint a visszatérő színészek mellett szerepelni fog benne Scott Adkins, Shamier Anderson, Donnie Yen, Bill Skarsgard, Hiroyuki Sanada és Rina Sawayama is. Azt szokás szerint nem nagyon kötötték a sajtó orrára, hogy a színészek kiket fognak játszani a filmben.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Jawarider2021. 07. 14.. 06:48||#2
Pont ezt akartam írni én is
© Sequoyah2021. 07. 13.. 22:18||#1
A 4. resz nagy fordulata az az lesz, hogy kiderul, a foldon titokban meg el emberek egy kis csoportja, akik NEM bergyilkosok.