SG.hu·

A YouTube bannolta egy horrorfilm reklámját, mert túl ijesztő volt

A YouTube bannolta egy horrorfilm reklámját, mert túl ijesztõ volt
Az apáca gyanútlan YouTube-nézőket ijesztgetett.

A YouTube eltávolította Az apáca (The Nun) című horrorfilm reklámját, ugyanis azt túl ijesztőnek találta. A hirdetés lejátszásra kijelölt videók előtt indult el és mindössze hét másodperces, azonban több tucat felhasználó kifogásolta a szolgáltatónál a tartalmat, mely a felhasználási feltételekben foglalt, sokkoló reklámokra vonatkozó passzusának megfelelően a hirdetést inaktiválta.


A Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu és Bonnie Aarons főszereplésével készített, a Démonok között-univerzumban játszódó film történetét egy fiatal apáca indítja be, aki öngyilkos lesz egy román kolostorban. Ezt az eseményt kivizsgálni küld a helyszínre a Vatikán egy papot és egy novíciust, akik felfedezik a helyi rend szentségtelen titkát.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Zombee2018. 08. 16.. 10:21||#1
Lehet majd reklámozni a filmet a letiltott 7 másodperces spottal. Jól mutat majd a plakáton, hogy olyan félelmetes, hogy a Youtube is letiltotta.