SG.hu·

Frusztrációt szül a Jumanji előzetesének beharangozó videója

Frusztrációt szül a Jumanji elõzetesének beharangozó videója
Csütörtökön kiderül, milyen lesz az új Jumanji.

Hollywoodban az elmúlt években szokássá vált, hogy egyes sikerfilmek reklámja is reklámot kapjon. Ez azt jelenti, hogy a küszöbön lévő előzetes premierjének dátumát a stúdiók marketingesei egy afféle elő-előzetessel hirdetik, így generálva egy kis hype-ot a reklámnak, mely jó eséllyel ekképp jobban is fog teljesíteni. Persze efféle húzással általában csak a legnagyobb filmek élnek. És úgy tűnik, hogy a Jumanjit a Sony stúdió nagynak szeretné látni.


A kérdés csak az, hogy a fenti videónak mi értelme volt, hiszen még az sem kap semmit, aki mindössze pár másodpercet akart volna látni a Jumanji: Welcome to the Jungle-ből. A stúdió ahelyett, hogy fokozta volna a várakozásokat, inkább csak frusztrációt szült ezzel a teljesen értelmetlen teaserrel.

Frissítés: Szinte pontosan hírünk megjelenése idején a Sony kiadott egy új teasert a Jumanji: Welcome To The Jungle első előzeteséhez, és ez már minden szempontból megüti a mércét.


Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Paddy2017. 06. 30.. 08:39||#3
A trailerben minden benne van ami megmutatja nekünk, hogy miért lesz rossz a film.
© kalapos012017. 06. 29.. 11:45||#2
Azt ugye tudod, hogy a hírnek a lényege, hogy "itt egy videó", a többit csak hozzáköltik, hogy legyen valami karakter, és esetleg pár idiótát kommentre vegyen rá? Nem hiszem, hogy bárki is csodálkozna, bár szerintem te nem tudod, hogy mi a teaser, mert az sokszor egy 2 perces anyag szokott lenni. És az előzetesek teaserje is olyan, mint itt a második videó, amikben felvillantanak pár snittet pár másodperc alatt. Az, hogy nem mutatnak semmit, csak kiírják a címet, abban nincs sok teaser, az csak egy bejelentés, hogy lesz egy előzetes.
© Prof William2017. 06. 29.. 10:40||#1
Az SG 2017-ben rácsodálkozik a teaser mivoltára. 😊

A japán animéknek/animefilmeknek meg a rendes trailere olyan, hogy az esetek 90%-ban semmit sem lehet megtudni a 2 perc alatt. 😊